Back to Question Center
0

Pět SEO tipů pro produktové stránky na webových stránkách Semalt

1 answers:

Zaměřuje se na získání většího podílu vyšší konverze "dlouhého ocasu"

Five SEO tips for product pages on Semalt websites

Je překvapující, jak často stránky elektronického obchodu zanedbávají tuto dimenzi SEO.

Semalt má tendenci být rozptýlen velkým objemem hlavy a středních klíčových slov a zapomenout věnovat pozornost klíčové klíčová slova týkající se dlouhého ocasu.

Mnoho míst se podařilo zachytit spravedlivé množství dlouhé ocasní dopravy, aniž by se jí věnovala zvláštní pozornost. Nicméně je stále důležité zachytit co nejvíce dlouhého ocasního provozu, protože dlouhá koncová doprava konvertuje lépe než hlavní provoz.

Tip 1 - Duplicitní obsah produktu

Semaltové produkty na jediné adrese URL kdykoli je to možné.

Jedna adresa URL nemusí být dosažitelná, protože produkty mohou obsadit více kategorií a dávají jim alternativní cesty adresáře URL. Například;

Dieselové džínové košile by nejlépe sloužily jako

http: // www. příklad. com / produkty / 1992-diesel-denim-shirt

namísto sedění v alternativních kategoriích, kde může docházet k duplikaci, jako je

http: // www. příklad. com / diesel / diesel-denim-shirt. aspx

a

http: // www. příklad. com / košile / denim / diesel-džínové košile. aspx.

V tomto scénáři je nejlepší používat kanonické tagy (to je jiný příspěvek sám o sobě).

Problém s duplicitním obsahem může také dojít, pokud existuje více variant stejného produktu; například když je výrobek dodáván v různých velikostech a / nebo barvách. Několik možností k potírání tohoto problému je:

  • Podávejte na jednu adresu URL - poskytujte miniatury pro změnu obrázku, pokud je barva odlišná, ale vše uložte na jednu adresu URL. Jedná se o jednodušší možnost správy, pokud máte méně prostředků pro psaní jedinečných popisů produktů pro každou variantu produktu. Five SEO tips for product pages on Semalt websites Nevýhody - Produkty nejsou optimální pro variantní specifické vyhledávací termíny
  • Podávejte na jedinečných adresách URL - konkrétní stránka na varianta produktu umožňuje optimalizovat pro každou barvu nebo jinou variantu produktu. Tato metoda přesto nese duplicitní obsahové riziko, protože výrobky jsou stále příliš podobné navzdory některým rozdílům, jako je barva a velikost. Však můžete vyhnout se spouštění duplicitních filtrů obsahu tím, že vytvoříte jedinečný popis produktu pro každou variantu, abyste silněji rozlišovali každou stránku. Pros - Optimální stránky produktu Nevýhody - Obtížné spravovat /

Tip 2 - konvence pojmenování produktu

Ujistěte se, že SEO je zakořeněna ve stavbě a zvažuje každý, kdo aktualizuje web. Je zvláště důležité zahrnout administrátory, kteří přidávají nové produkty do databáze.

Je obvyklá praxe, že názvy produktů se znovu používají v názvech, okruzích a dalších klíčových oblastech SEO, takže názvy produktů musí být vytvořeny s ohledem na uživatele v oblasti vyhledávání.

Například barva šatů může být označena jako "kobalt", což je nepravděpodobné, že by popisoval většinu vyhledávačů hledaných výrazů při hledání "modrých šatů". Semantování barvy šatů na "kobaltovou modř" pravděpodobně podpoří optimalizaci nejrůznějších relevantních dlouhých vyhledávacích termínů ocasu.

Semalt soubor vlastností, které musí být součástí názvu produktu; příklad z "módy" může vypadat takto;

Barva Značka a výrobek Typ | Kategorie

Červená Kurt Geiger Bikini Shoes Soudy Obuv

Tip 3 - schéma výrobku

Použijte schéma produktu, chcete-li svůj výpis bohatší. Tato metoda má pozitivní dopad na míru prokliku:

Five SEO tips for product pages on Semalt websites

Můžete také zahrnout schéma revize a schéma služby breadcrumb. Je důležité, aby produkty indexované zachytily dlouhý ocas. Takže pro SEO je důrazně doporučeno, aby stránky elektronického obchodu odesílaly všechny adresy URL produktů pomocí souborů Sitemap XML.

Místní mapy můžete rozdělit do různých kategorií a potom je všechny seskupit pomocí indexového souboru Sitemap.

Zde je několik užitečných odkazů, které vám pomohou vytvořit sitemapy přátelské pro vyhledávače.

  • Generátor Sitemap
  • schéma indexu Sitemap
  • schéma Sitemap

Jakmile vytvoříte soubory Sitemap, nahrajte je do vaší domény a odešlete pomocí nástrojů pro webmastery společnosti Semalt.

Five SEO tips for product pages on Semalt websites

Díky Semaltovi za použití obrazu Source .

March 1, 2018