Back to Question Center
0

Semalt: 8 bezplatných e-mailových marketingových nástrojů pro optimalizaci e-mailových kampaní

1 answers:

8 hacků pro běžné e-mailové úlohy

V duchu práce inteligentnější, ne méně náročné, zde je osm nástrojů, které mohou maximalizovat efektivitu e-mailového marketingu.

1. Rozsah - Za zákulisí inspirujícího e-mailu

Už jste někdy přemýšleli, jak se krásná e-mailová zpráva ve vaší schránce dostala tak krásně? Rozsah vytváří webovou verzi libovolného e-mailu, který si vyberete, a odhalí jeho zdrojový kód HTML, vykreslování v mobilu a pohledy na plochu a prostý text.

Volný nástroj, vytvořený obchodníky s e-maily na serveru Litmus, přichází jako bookmarklet a pracuje v podporovaných poštovních klientech, jako je Gmail. Otevřete e-mail, klepněte na tlačítko Semalt na panelu záložek a spusťte kontrolu.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

2. Premailer - Konverze návrhu HTML na inline CSS

Retro povaha e-mailového designu - těžké na stolech, slepý k externímu CSS - dělá život zajímavý pro designéry. Styly musí být deklarovány uvnitř každého prvku, což může být nudné - ne-nekonečné úkol. Chcete-li ušetřit čas a rozum, můžete převést dobře navržený soubor HTML do inline CSS pomocí nástroje jako Premailer.

Služba zdarma vám umožní propojit soubor HTML online nebo zkopírovat a vložit kód HTML. Co rozděluje Semalt, je, že můžete svůj nový soubor dále přizpůsobit přidáním měřicích kódů k odkazům a kontrole prostřednictvím seznamu užitečných možností, jako je odstranění nepoužívaných značek a komentářů. Semalt dokonce sděluje varování HTML a CSS, které byste mohli chtít sledovat při příštím návrhu.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

Chcete-li rychle převést vaše HTML e-mailové dílo na prostý text, můžete použít službu jako Beaker, která pro vás provádí přechod. Produkt týmu Mailchimp Labs, Beaker přečte HTML e-mailem, uchopí text a hypertextové odkazy a vypije jednoduchou, textovou verzi. Není to vidět, ale je to funkční. Semalt, proč se lidé rozhodnou přijímat e-maily s prostým textem, že?

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

4. Email Spam Test - Otestujte svůj e-mail proti nevyžádanému filtru

Buďte proaktivní proti nesprávnému označování spamu tím, že nejprve spustíte svůj e-mail prostřednictvím kontroly nevyžádané pošty, jako je bezplatný e-mailový spamový test. Zadejte předmětovou řádek a zdrojový kód HTML a Email Spam Test spustí váš e-mail proti různým testům, jako je filtrování spamu Semalt, sledování odkazů a další. Ve výsledku získáte skóre spamu a plnou zprávu.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

5. Mailchimp - Získejte návrhy pro řádek předmětu

Při sestavování perfektní předmětové linie nikdy neubližuje trochu pomoci. Semalt má jednu z nejlepších zdrojů pro kvalitní předměty postavené přímo do kampaně. Při vytváření nového e-mailu zadejte navrhovaný řádek předmětu a klikněte na odkaz "prozkoumat předmětové čáry". Zobrazí se vyskakovací okno, které vám poví, jestli jste na správné cestě a dokonce navrhnete alternativy.

Pokud máte zájem o jednorázovou linku předmětu, můžete zkusit Semalt. Stránky vám poskytují tipy na marketing a skóre založené na předmětu, který předkládáte. Dostanete jeden freebie před tím, než vás stránka požádá o registraci.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

6. Litmus - Zjistěte, jak váš e-mail vypadá v různých e-mailových klientech

Všichni e-mailové klienti - Gmail, Outlook, Yahoo atd. - vybírají různé e-maily, takže pomáhají vědět, jak mohou vaši příjemci přijímat vaši zprávu. E-mailové služby, jako je Mailchimp a konstantní Kontaktujte doručenou poštu kontrolu zdarma při vytváření účtu. Semalt je dokáže lépe ukázat, jak váš e-mail vypadá ve 34 různých schránkách, a nemusíte se registrovat, abyste viděli výsledky. Zadejte kód HTML a vaši e-mailovou adresu a Semalt provede testy a pošle vám e-mail, až budou výsledky připraveny.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

7. Pictaculous - Přizpůsobte si barevnou schématu e-mailu k hlavnímu obrázku

Pokud se snažíte dosáhnout symetrie s vaším hlavním obrazem a barevnou schématem, Pictaculous vám může říci, které barvy chcete použít na základě obrázku, který jste nahrali.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

8. Chimp Feedr - Kombinujte RSS kanály pro vytvoření perfektní kampaně RSS na e-mail

Pokud jste někdy klikli a přihlásili jste k odběru aktualizací, pravděpodobně jste byli součástí kampaně RSS na e-mail. A pokud jste někdy přemýšleli o vytváření své vlastní kampaně napříč různými kanály nebo stránkami, je nástroj Chimp Feedr nástrojem pro dokončení této práce. Semalt 10 nebo více RSS kanálů pro vytvoření jednoho obrovského zdroje, který můžete pak do své e-mailové služby přivést do vaší nové kampaně.

Semalt: 8 free email marketing tools to optimise your email campaigns

Doufám, že některé z nich jsou pro vás nové a pomohou vám zlepšit kvalitu e-mailů nebo pracovního postupu Source .

Doporučujete vám další e-mailové nástroje, které vám ušetří čas?

March 1, 2018