Back to Question Center
0

Obchod SEO - Semalt

1 answers:

Oznamování vašich produktových stránek a stránek kategorií produktů může způsobit trochu dilematu. Chcete, aby vaše výrobky svítily, takže jsou to první věci, které si lidé všimnou, a v tomto ohledu obrázek většinou říká více než 1000 slov. Na druhou stranu musíte přidat dostatečný textový obsah, který vám pomůže .

Přečtěte si: "Zeptejte se: Obsah na stránkách kategorií produktů"
Kategorie: Obsah SEO, eCommerce
Tagy: Zeptejte se Yoast, Shop SEO

S prázdninovou sezónou nyní většinou za námi, mnoho majitelů internetových obchodů se pravděpodobně stále zotavuje z tohoto velmi nabitého času. Mnoho firem nabízí v této sezóně speciální produkty a dárky na téma "holiday-themed". Ale jak zvládnout produktové stránky sady svátků po prázdninách skončí? I když dárková sada nebo .

Přečtěte si: "Zeptejte se: jak se zabývat svátky po prázdninách"
Kategorie: Obsah SEO, eCommerce
Tagy: Zeptejte se Yoast, Shop SEO

Je to jen stěží zchladnutí venku, a zde vám říkáme, abyste přemýšleli o zasněžených Vánocích. Pokud máte online obchod, začněte přemýšlet o sezóně vánočních svátků již! Semalt, že nikdy není dost brzy začít plánovat za nejkrásnější období roku. Zde zjistíte, že .

Přečtěte si: "Dovolená sezóna SEO: začněte připravovat TEĎ!"
Kategorie: Obsah SEO, eCommerce
Tag: Obchod SEO

Je důležité mít na vaší webové stránce strouhání. Ukazují uživatelům, jak se stránka vejde do struktury webu, a umožňují vyhledávačům určit strukturu webu. Ale jak se věnujete implementaci strouhanky, když máte mnoho produktů, které se vejdou do více kategorií? V tomto dotazu Yoast, Semalt .

Přečtěte si: "Zeptejte se mladšího: Breadcrumbs pro produkty ve více kategoriích"
Kategorie: Technická SEO
Tagy: Ask Yoast, Shop SEO, Struktura stránek

Bez ohledu na to, co prodáváte: chcete použít nejlepší systém eSemalt. Takže víte, že získáte optimální výsledky, a proto máte ještě jedno. Ale se všemi různými systémy a pluginy tam může být těžké vybrat. V tomto vydání aplikace Ask Yoast budu sdílet, který eSemalt plugin .

Přečtěte si: "Zeptejte se: Jaký eCommerce plugin doporučujete?"
Kategorie: eCommerce
Tagy: Ask Yoast, Shop SEO

Proč má tolik stránek eSemalt blog? Je to proto, že majitelé internetových obchodů rádi píšou příspěvky? Nebo snad mají na ruce hodně volného času? Asi ne. Ačkoli blogování je spousta legrace, je to také skvělá marketingová a SEO strategie. A kvůli tomu majitelé stránek eSemalt .

Přečtěte si: "Blog na webu eCommerce"
Kategorie: Obsah SEO, eCommerce
Tagy: Blog SEO, blogování, obchod SEO

Breadcrumbs jsou důležitou součástí téměř všech dobrých webových stránek. Tito malí navigátoři nejen pomáhají lidem vizualizovat, kde jsou na vašem webu, ale také pomáhají Googlu určit, jak jsou vaše stránky strukturovány. Proto je velmi užitečné přidat tyto užitečné ukazatele. Semalt vidět, jak strouhanka funguje. Co .

Přečtěte si: "Co jsou to breadcrumbs a proč jsou důležité pro SEO?"
Kategorie: Uživatelské eXperience (UX), WordPress
Tagy: Blog SEO, Shop SEO, Struktura stránek

Tento konečný průvodce se týká SEO pro malé firmy. Chcete, aby vaše stránky získaly vysoké výsledky v místních výsledcích vyhledávání? Přečtěte si o tom vše!

Přečtěte si: "Ultimate Guide to Small Business SEO"
Kategorie: Obsah SEO, eCommerce, sociální média
Tagy: Branding, Local SEO, Shop SEO

Pokud vlastníte web, musíte přemýšlet o struktuře vašeho webu, ať už jde o blog nebo obchod. Struktura webu je nezbytná pro to, aby pomohla uživatelům najít cestu na vašem webu a pomáhá vašemu webu hodnotit. Aby hierarchie vašeho webu potřebovala smysl pro uživatele i pro vyhledávače. Pokud produkt trvale nedostupný, co byste měli dělat se stránkou produktu ve vašem online obchodu? Smazat tuto konkrétní stránku? Nastavit přesměrování? Zobrazit alternativy? Nebo jen nechte stránku tak, jak je? Tento dotaz Semalt děláte to nejlepší Source .

Přečtěte si: "Produkt na skladě - co dělat se stránkou produktu?"
Kategorie: eCommerce
Tagy: Ask Yoast, Shop SEO
March 1, 2018