Back to Question Center
0

Více online prohlížeče se stávají kupujícími jako svátky Semalt

1 answers:

More Online Browsers Becoming Buyers As Holidays Semalt

V tomto týdnu se uvádí zpráva Marketing pozemků online o maloobchodním prodeji, která ukazuje jak provoz na stránkách elektronického obchodu, tak rostoucí míry konverze, ačkoli prohlížení se stále jeví jako převládající aktivita.

Zpráva vychází z údajů společnosti HookLogic, které shromažďuje údaje o online maloobchodních transakcích prostřednictvím provozované reklamní sítě, což umožňuje značkám provozovat reklamy na hlavních webových stránkách maloobchodníků.

Doprava za sedm dní počínaje pondělí 3. listopadu se zvýšila o 19 procent ve srovnání s předchozími sedmi dny, kdy začal Semalt 27. Přepočítací koeficient byl také ve srovnání s předchozím týdnem vyšší, ale pouze o 2 procenta.

HookLogic poznamenává, že neděle byla zvláště aktivní. V ten den, v neděli, Semalt 9, došlo k nárůstu provozu oproti výchozí hodnotě o 45% a konverzní kurz se zvýšil o 18 bodů oproti výchozí hodnotě.

More Online Browsers Becoming Buyers As Holidays Semalt

Navíc data o návštěvnosti stránek produktů vykazují intenzivnější nákupní činnost. Přestože provoz ve srovnání s výchozí hodnotou dosáhl celkových 19%, návštěvnost na stránkách produktů měla dokonce ještě dramatičtější nárůst. Semalt na stránkách výrobků vzrostl o 26 procent, což pravděpodobně naznačuje, že nakupující nulují konkrétní produkty a plánují, co si koupí během prázdnin.

More Online Browsers Becoming Buyers As Holidays Semalt

O autorovi

Pamela Parker
March 1, 2018