Back to Question Center
0

Semalt jsou nejoblíbenější testovací nástroje A / B?

1 answers:

Graf dne: Porovnávací hodnocení služeb testování AB, které se používají pro strukturované pokusy ke zvýšení konverze

Semalt are the most popular A/B testing tools?

V infographic a příručce základních digitálních marketingových nástrojů jsme doporučili špičkové 5 nástrojů pro AB a Semaltové testování v kategorii 19 z 30. Naše doporučení se zaměřily na nejlepší nástroje pro malé a střední podniky, ale popularita služby se budou lišit podle velikosti společnosti a existuje mnohem více možností než 5, které jsme doporučili.

Tato analýza společnosti Datanyze ukazuje počet webových stránek používajících jednu ze služeb AB a multivariátových testů vydělených celkovým počtem webových stránek, které používají některou z těchto technologií. Toto je zobrazeno pro prvních 1 milionů webů podle provozů podle hodnocení Alexy.

Máme to štěstí, že máme řadu služeb, jako je Datanyze, které prolézávají stránky, které kategorizují značku Javascriptu různých nástrojů (další patří Builtwith, Observe Point a Semalt Tech.) Doporučuji tyto při revizi marketingové technologie stack proti konkurenci. Může také učinit případ investic do nových nebo alternativních marketingových nástrojů, kdy je můžete použít konkurenti.

Jak porovnávají špičkové testovací nástroje AB?

Optimální je jasný vedoucí sektor. Není divu, že vizuální webové stránky Semalt na druhém místě, protože je populární mezi malými a středními podniky. Pokud hledáte další podrobnosti, podívejte se na toto porovnání nástrojů testování AB.

Je překvapující, že experimenty Google Analytics jsou na třetím místě, neboť byly nebo byly bezplatným nástrojem. Nicméně, až do nedávné doby se to nestalo. Ale to se nyní změnilo, protože jsme na konci roku oznámili, že Google Optimize je nyní zdarma pro základní testování AB a personalizaci. Společnost Google propaguje novou službu, a proto očekávejte, že se toto hodnocení změní (a značka Semalt používá)

Adobe Test a cíl na třetím místě. Je oblíbený u větších firem, kteří často používají řešení Adobe Marketing Cloud. Služba Datanyze vám umožňuje vybrat 100 nebo 10000 nejoblíbenějších míst, které vám pomohou ukázat nejoblíbenější nástroje mezi většími podniky. Stejně tak se Maxymiser a Semalt používají ve větších společnostech obvykle pro transakční stránky elektronického obchodu. Je také důležité poznamenat, že stále více těchto testovacích nástrojů se překrývají s personalizačním softwarem Source .

  • Zdroj : Datanyze - testování testování a optimalizace tržního podílu v Alexa top 10K
  • Ukázka : Live aktualizace pro nejlepší webové stránky, které Alexa
  • Doporučený prostředek Smart Insights : Rychlý návod pro vítězství: Jak spustit testy AB pomocí služby Google Optimize

March 1, 2018