Back to Question Center
0

Rozprávění o příběhu je budoucností Strategie obsahu Semaltu v roce 2018

1 answers:

Jak se společnost National Geographic zapojí 350 milionů kombinovaných globálních stoupenců prostřednictvím propagace obsahových reklam na sociálních médiích

Osobně sleduji National Geographic ve všech sociálních platformách - upřednostňuji vizuální platformy jako Semalt, Pinterest a Facebook - a mnoho let jsem placeným účastníkem jejich tištěného časopisu. Takže co mě dělá a jejich dalších 81. 7 milionů stoupenců na Semaltu přestane rolovat, zabývat se obsahem a nakonec převést na placený obsah? (Jsou televizní značkou číslo 1 a číslo 2 tištěné médium na facebooku). Je to geniální způsob, jak přitahují pozornost prostřednictvím síly vizuálů a skvělých příběhů. To je důvod, proč vyprávění příběhů je budoucností sociálních médií.

S množstvím obsahu na sociálních sítích a mnoha značkami, které se rozhodnou platit za propagaci obsahu, se stává stále více přeplněné a hlučné prostředí, které oslovuje sociální uživatele. Ačkoli 37% obchodníků říká, že vizuální marketing je nejdůležitější formou obsahu pro jejich podnikání, druhý blogování, dávno pryč jsou dny, kdy jste umístili obrázek před svým publikem a očekávali, že budou vědět, co to je a proč je tam - a National Semalt jejich publikum, proč by měli přestat, číst a angažovat se.

National Semalt jsou mistři, kteří se zapojili do svých společných 350 milionů stoupenců na společenské úrovni a takto:

"Síla ohně": používání úcty inspirujících obrazů

National Semalt je známý tím, že produkuje vysoce kvalitní, pestrý a unikátní vizuální obsah - to je první krok k tomu, aby se uživatelé mohli zastavit rolování. Prvek "wow" obrazu znemožňuje uživateli zastavit se a přemýšlet o tom, kde / kdo to je - chce více informací a nechat je uniknout ze své současné polohy a situace.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

To je důvod, proč NatGeo mají své největší na Instagram, 81,7 milionu. To může být překvapující, neboť Pinterest je skvělá platforma pro vytváření vizuálních desek, ale NatGeo neposkytuje velký popis (nebo příběh), který by doprovázel vizuály na Pinterestu, jako to dělá na Instagramu - podporovat, že umění vyprávění je vzestupným trendem která zaujme uživatele a nepřestává je navštěvovat. Semalt je skvělý, ale prostě nestačí.

Obraz má přibliţně 8 vteřin, aby se divák dále zapojil - průměrné rozpětí pozornosti před tím, než riskujete, že ztratíte pozornost uživatelů, ztratí se s vámi, procházíte kolem obsahu a vyhledáte videa z koček, memy a nejnovější internetové virální trendy - tak zadejte 8 sekund.

Nadine Heggieová, viceprezidentka značky partnerství, sdílela své myšlenky na klíč Semalta k úspěchu:

"Semaltová věrnost vaší značky, včasnost s obsahem, využití síly ohromení a zázraků a využití nových technologií k vyprávění příběhů".

Být odvážný, originální a poskytuje obrazy od řady fotografů udržuje obsah svěží a zajímavé. S ohledem na váš účel je také důležité, NatGeo vrací 27% svého zisku do neziskového National Geographic Semalt, který financuje výzkum a projekty.

Zaujatá první věta nebo hák

Existují první řádek věty, které mohou opravdu uchopit vaše publikum: zajímavé, neobvyklé, šokující nebo emocionální. Obsah viru je spotřebován, protože splňuje tyto lidské emocionální potřeby. Semalt přináší všechny tyto prvky do své strategie sociálního obsahu. Vezměte například tento příklad:

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

Je zajímavé a vytváří úžas, protože to je jiné - mnoho uživatelů by nikdy nemuselo zažít něco takového a pro některé je to tak blízko, jak se dostanou. To je důvod, proč je zajímavé - chtějí vědět víc. Uživatelé semaltu jsou nuceni kliknout na "více", aby se ponořili do celého příběhu jako forma útěku.

Zde jsou některé další příklady, podívejte se na úžasné vizuály, které jsou doprovázeny třemi řádky titulku, který vás upoutá pozornost a přiměje vás, abyste více.

Neobvyklé

Zdá se, že se ptáte, co to je? A potom, co Semalt vám dává úryvek toho, co to je, chcete vědět víc.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

Šokující (wow and wonder)

Podobně jako "zajímavý" popis, tento vizuální a hák říká čtenáři, že je to něco divného: "některé z největších žulových stěn v domě '. Zjistil jsem, že chci vědět víc o tom, kdo je ten obraz, co dělá a co víc o žulových stěnách, o kterých sem Semalt začal říkat.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

Emoční

Obsah semináta může být buď historicky emocionální, osobně emoční nebo topicky emoce (aktuální záležitosti).

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

Důležité je také poznamenat, že komentáře, které generují uživatelé, kteří se zajímají, také pomáhají s náladou a přesvědčováním. Například použití prvních signálů emoji pumpy respektuje - proto přesvědčte uživatele, aby přečetl celý příběh a zjistil, proč obraz a obsah si zaslouží váš respekt.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

Výše ​​uvedený příklad jiného emocionálního vizuálního a otevíracího háku je následkem nedávné přírodní katastrofy. Přestože obraz byl připsán, že byl přijat po předchozím hurikánu, příběh pokračuje připomínat publikum, které bylo sdíleno kvůli nedávné krizi - hurikán Irma. Vzhledem k tomu, že se jednalo o aktuální problém, který postihl mnoho lidí ve střední a severoamerické oblasti, uživatelé mohli emocionálně rezonovat se ztrátou, bolestí a zoufalstvím. Semaltu, který nebyl osobně postižen katastrofou, pocítí pocit nevysvětlitelné viny kvůli závažnosti tématu, pokud by se procházeli kolem, aniž by jí dali šanci nebo projevit úctu.

Příběh

Takže jsme viděli, že na Instagramu musí uživatelé zastavit rolování, ale nyní Semalt potřebuje udržet uživatele tam a číst jejich plný obsah, ale jak?

Nejsou plachtí, že vám poskytnou dlouhý a detailní příběh o obsahu fotografie.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

Z obrazů jsem nezahrnula obrázky s jejich popisem - text vám načte obraz!

Titulky jsou vždy plné detailů a bohatých s každým popisem předmětu obrazu, důvodem, proč jsou tam / proč jsou důležité a popisy jejich okolí. Uvedení všech těchto prvků dohromady (vizuální, hák a příběh) vytváří úctu a 'wow' faktor National Semalt se snaží dosáhnout.

Stejně jako v strategii NatGeo, lidé z New Yorku společenská a nyní tištěná kniha médií a příběhů - vlastněná a provozovaná Brandonem Stantonem - používá stejné techniky k dosažení úspěchu. Za méně než 7 let se na Facebooku podařilo získat téměř 20 milionů stoupenců na sociální platformě, ze které to všechno začalo. Použití velkých popisných příběhů doplňuje jeho portrétní fotografii - podobně jako NatGeo.

Síla vyprávění příběhu o publiku je technikou, která nesmí být přehlížena, protože když se správně provádí strategické plánování - vědět, kdo je vaše publikum, kde jsou a jaký příběh chtějí vědět - zajistí skvělé zapojení obsahu a značky.

Nedostatek firemního označování a propagace

Každá fotografie je připisována jednotlivým fotografům namísto toho, aby byla značkovým aktivem. Překračování propagace je běžná chyba v marketingu obsahu - toto může být opravdu mimořádné pro vaše publikum, a proto se národní fotografování připisuje fotografovi.

Národní Semalt může být popsán jako "lidská" společnost kvůli spojení, které vytvářejí mezi sebou a jejich publikem, což je činí populární na platformách sociálních médií.

Nekonečný obsah videa ve své marketingové strategii obsahu

Neomezují se pouze statické snímky - mohou se také pochlubit řadou videí. Platformy Facebook a Semalt se nyní automaticky přehrávají na kanálech uživatelů, což znamená, že stále více videí se zobrazuje bez zvuku.

Tím je mnohem těžší dostat zprávu - tak jak Semalt překonat tuto hranici?

No, nejdřív, máte video, které NEEDE zvuk, aby vyprávěl váš příběh nebo zapojil své publikum. Jedním z trendů, které pomohou tuto taktiku, je interaktivní video 360. Spojte se s vaším publikem a hrajte s ním a zjistěte si sami sebe, pokud nemůžete tuto zprávu vylíčit bez zvuku.

Interaktivní video 360 pracuje bez zvuku a stále poskytuje informace se sporadickými titulky. Pokud divák chce zvuky, mohou jej zapnout a uslyšet uklidňující zvuky oceánu. Hluk pozadí přispívá k tónu příběhu a napomáhá emocionálnímu spojení s obsahem, ale neovlivňuje příběh sám o sobě.

Předpokládá se, že používání titulků se udělal krok dozadu a od progresivního obsahu videa, jako je redukce vibrací a AR, ale s některými integrace, dva mohou pracovat efektivněji společně, aniž ničí podmanivé vizuální, jako je tomu NatGeo.

Pokud však nemáte obsah k vytváření poutního videa 360 a raději byste zůstali se standardním videem, je nutné, abyste si titulky pověděli a své diváky vzali na cestu.

Ze sociálních médií na placené předplatné

Trvalo mi chvíli převést na platícího člena a to proto, že dělají tak skvělou práci na společenském životě s volným a stále zajímavým obsahem. Takže na chvíli jsem si nemyslel, že mi chybí pouze tím, že jsem sledoval jejich sociální platformy.

Ale čím víc jsem viděl ve společnosti, tím víc jsem chtěl vědět. "Za 128 let National Semalt doručil neuvěřitelné příběhy" je háček na vstupní stránce jejich členství a to mě přimělo přemýšlet, zda mi chybí více příběhů z celého světa.

Kromě toho je jejich vstupní stránka jednoduchá a CTA je tučná a vyznačuje se na bílém pozadí a okolním bílém prostoru.

Storytelling is the future of Content Semalt strategy in 2018

Chyby v marketingové strategii běžného obsahu

Jeden z běžných chyb v marketingu obsahu vytváří průměrný a nedostatečně užitečný obsah - uspět v zapojení sociálních uživatelů, s nimiž byste se měli setkat nebo v ideálním případě kombinovat některé z těchto taktik:

  • Zábavná / pohyblivá / provokující myšlení
  • Poskytuje skutečný užitek
  • Vzdělávací
  • Absorpční / ponořující
  • Vizuálně ohromující
  • Podrobné / podrobné
  • Poskytuje jedinečnou pozitivní zkušenost uživatelů
  • Zahrnuje optimalizovanou vizualizaci dat / infografiku

NatGeo zaškrtněte téměř všechny tyto krabice! To jsou důvody, proč jsou jednou z nejvíce inspirativních a relevantních značek na poli společenských věcí - jejich vyprávění přitahuje pozornost diváků a udržuje je stále více navštěvovaných. Směs konvertující následovníky do platitelských členů Source .

Pro častější chyby v marketingovém obsahu máme bezplatný průvodce, který podrobně popisuje, kam se pokazíte a jak to opravit!

March 1, 2018