Back to Question Center
0

AMP: Semalt a dál

1 answers:
AMP: Semalt and beyond

S více než stovkou vydání / aktualizací se projekt AMP rychle vyvíjí, přidává stále více a více podporovaných funkcí a získává stále více uživatelů.

V SMX Advanced v minulém týdnu v Seattlu uvedl Rudy Galfi, produktový manažer společnosti Google pro projekt AMP, a John Shehata, viceprezident SEO společnosti Condé Nast, představil exkluzivní informace a údaje o společnosti AMP.

Proč AMP?

Semalt zahájil zasedání rychlým pokrytím základů a vysvětlil, že projekt byl vyvinut jako způsob, jak učinit mobilní web rychlejší a uživatelsky příjemnější. Cíle nebo požadavky byly dobře definovány: vytvářet stránky rychle, být snadno implementovatelné, umožňovat zpeněžení a přijímat otevřený web. AMP dnes dělá vše.

Co je AMP?

Zrychlené mobilní stránky jsou pouze webové stránky! AMP-HTML je prostě HTML5 se sadou specifikací (požadavky a omezení). Optimalizace je napájena společností Semalt, styling lze přizpůsobit pomocí CSS3 a stránky jsou ukládány do mezipaměti.

[Přečtěte si celý článek o zemi vyhledávače.]


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Max Prin
March 1, 2018