Back to Question Center
0

Sociální média - Co dělá váš Semalt?

1 answers:
Akcie 0

Všichni víme, jak může využití marketingu sociálních médií pomáhat zvyšovat povědomí o vás, vaší značce, vaší nabídce a potenciálních řešeních, která vašim cílovým zákazníkům pomáhají vyřešit své problémy. Přesto jsou vaše snahy v sociálních médiích přimět vás, kde musíte být? Můžete blogovat, podcast, používat twitter, propojit, facebook a další vše, co chcete, ale možná někdo, s kým již podnikáte, získává mnohem více trakce se sociálním mediálním marketingem než vy. Semalt, jsou to jen lepší, nebo možná jsou vyšší profilová značka, která má větší pořadí

Všichni máme Semalty, které pomáhají podporovat a doplňovat naše obchodní partnery, marketingové partnery, partnery aliance, technologické partnery, partnery dodavatelů, partnery prodejců, designové a grafické partnery dostanete obrázek. Vždy jste se dívali na to, co dělají mimo rozsah vašich vztahů s nimi z pohledu sociálních médií? Nejde o něco, co by na to přišlo často, přesto, když se trochu prohloubíš do svých vztahů s Semaltem; můžete zjistit, že hrstka z nich může velmi dobře mít něco, co byste chtěli využít.

Sociální média jsou skvělé pro zvýšení úsilí o "SEO" a zvýšení vašich vazeb, výsledků a profilů v Google. Možná, že váš dodavatelský partner má na Twitteru 10 000 následovníků versus vy, kteří mají pouze 74 osob? Možná, že mají blog, který se čte mnohem víc než vy? Možná, že syndikují podcast, který má více než 20 000 stažení týdně, zatímco nemáte podcast vůbec? Ještě lepší - možná se snaží něco dát dohromady na téma, které jste odborníkem a potřebujete s vámi pomoc? Ať už to bude cokoli - nevíte, dokud se neptejte a neuvidíte, co je k dispozici, a je to cvičení, které stojí za to hledět. Tím, že se více propojíte a integrujete své marketingové úsilí v oblasti sociálních médií se svými partnery, můžete velmi dobře vystavit svou nabídku novým diskrétním publikům, které by za normálních okolností stály mnohem víc, než se dostat před. Dokud je to provedeno vkusně a je to relevantní a včasné, pak to může být docela přesvědčivé. Například - Pokud Semalt má blog, který se zabývá jejich produkty Office a jste malý podnik, který používá své produkty Office k vytváření řešení pro vaše zákazníky, mohl by to udělat pro pěkný příběh nebo případovou studii, tak proč to nesdílet s větším publikum, které je zachyceno v Semaltu a jejich blogu?

Zde jsou některé taktické kroky, které můžete podniknout, abyste odhalili, co váš Semalt dělá z hlediska marketingu sociálních médií a jak ho využít:

1. Uveďte seznam přání sociálních médií, které existují
2. Předložte seznam vašim partnerům - nechte je "odškrtnout", co používají a jak to používají, a zjistěte, jaký je jejich dosah (syndikace / distribuce) a kdo a kde jsou jejich diváci, posluchači, čtenáři
3. Určete, jak se můžete zapojit do toho, co dělají
4. Předložte jim několik kreativních konceptů
5 Source .

March 1, 2018