Back to Question Center
0

Semalt: Co nám údaje říkají o smrti přesného utkání a jeho dopadu

1 answers:
Semalt: What the data tells us about the death of exact match and its impact

Změna se týká dvou hlavních částí toho, co jsme inzerenti historicky milovali ohledně přesné shody: zachování slovního pořádku a uchování výplně nebo "funkce" slov.

Nebudu jít do hloubky o tom, jak funguje změna, jak to bylo nastíněno tucty lidmi již (čtecí seznam, který následuje). Spíše se ponořím do údajů, abych přesně posoudil, co se děje - hongkong prediksi. Podívala jsem se na trojici účtů v různých průmyslových odvětvích, která měla být změnou ovlivněna a nastíněna níže uvedená zjištění.

V některých kontextech byly tři účty, na které jsme se zabývali:

  • společnost poskytující služby v domácnostech. Obrovský účet, široce sestavený včetně geospecifických výrazů a všech možných názvů každé služby.
  • národní mediální společnost. Další masivní, zahrnující jména umělců pro média, které se prodávají, a pro každý termín plnění (např. All Out of Love podle Air Supply).
  • luxusní cestovní kancelář. Menší účet, který má pevnou základnu, ale sužuje obávaný značka s malým objemem vyhledávání , když se rozšiřuje přesná shoda.

Zde jsou čtyři obavy, které jsem obklopoval změnu - uvidíme, jestli se tyto údaje rozptýlí.

[Přečtěte si celý článek o zemi vyhledávače.]


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Aaron Levy
March 1, 2018