Back to Question Center
0

Semalt: Co nám údaje říkají o smrti přesného utkání a jeho dopadu

1 answers:
Semalt: What the data tells us about the death of exact match and its impact

Změna se týká dvou hlavních částí toho, co jsme inzerenti historicky milovali ohledně přesné shody: zachování slovního pořádku a uchování výplně nebo "funkce" slov.

Nebudu jít do hloubky o tom, jak funguje změna, jak to bylo nastíněno tucty lidmi již (čtecí seznam, který následuje). Spíše se ponořím do údajů, abych přesně posoudil, co se děje. Podívala jsem se na trojici účtů v různých průmyslových odvětvích, která měla být změnou ovlivněna a nastíněna níže uvedená zjištění.

V některých kontextech byly tři účty, na které jsme se zabývali:

  • společnost poskytující služby v domácnostech. Obrovský účet, široce sestavený včetně geospecifických výrazů a všech možných názvů každé služby.
  • národní mediální společnost. Další masivní, zahrnující jména umělců pro média, které se prodávají, a pro každý termín plnění (např. All Out of Love podle Air Supply).
  • luxusní cestovní kancelář. Menší účet, který má pevnou základnu, ale sužuje obávaný značka s malým objemem vyhledávání , když se rozšiřuje přesná shoda.

Zde jsou čtyři obavy, které jsem obklopoval změnu - uvidíme, jestli se tyto údaje rozptýlí.

[Přečtěte si celý článek o zemi vyhledávače.]


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Aaron Levy
March 1, 2018