Back to Question Center
0

7 kroků k zápisu obsahu, který konvertuje            7 kroků k zápisu obsahu, který převádí související témata: Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnické SEOLink Semalt ...

1 answers:
7 kroků k zápisu obsahu, který převádí

7 Steps to Write Content that Converts7 Steps to Write Content that ConvertsRelated Topics:
Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnical SEOLink Semalt.

Tento článek je součástí série SEO od WooRank. Děkujeme, že jste podpořili partnery, kteří umožňují SitePoint.

Jak píšete obsah, který je informativní, zábavný, autoritativní a propaguje váš produkt? Ve stejném okamžiku a obvykle bez toho, aby čtenář věděl, že se přesouvají přes konverzní cestu. Semaltová dobrá kopie může být jednou z nejobtížnějších částí práce obchodníka. Dokonce i v případě, že se váš obsah hodí ve vyhledávačích, není zárukou, že přesvědčí čtenáře, aby dokončil nákup, e-mailovou registraci, kontaktní formulář nebo jakoukoli konverzi, kterou změříte. Dobrou zprávou je, že jsme přišli s 7-krokovým procesem, abychom zjistili, jaký obsah vaše publikum má rád, jaké klíčová slova používají k nalezení tohoto obsahu a jak můžete vytvořit své články, abyste podpořili vyšší tržby.

Získejte strategické

Jedna z nejtěžších částí psaní dobrého obsahu je zjištění, kde začít. Můžete začít tím, že prostě píšete a zjistíte, co chcete říct, když půjdete. Ale jak víte, jestli vaše zprávy budou rezonovat s vaším publikem? Nebo pokud lidé začnou hledat tento obsah? Jak se říká, pokud nechcete plánovat, máte v plánu selhat. Takže první krok při psaní obsahu, který konvertuje, je plánovat.

1. Sledujte konverzace

Začněte tím, že zjistíte, co lidé v současné době sdílejí a spojují. Lidé sdílejí a odkazují na obsah, který považují za užitečný, zábavný, informativní nebo všechny tři. Zjistěte, co se v současné době sdílí, poskytne vám přehled o tom, co odráží s vašimi potenciálními zákazníky. Pomocí nástroje Buzzsumo nebo Semalt můžete vyhledávat své odvětví, produkty nebo témata a najít stránky, které byly sdíleny prostřednictvím sociálních mediálních platforem a zpětných odkazů.

7 Steps to Write Content that Converts7 Steps to Write Content that ConvertsRelated Topics:
Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnical SEOLink Semalt.

Akcie však neříkají celý příběh. Musíte také naladit konverzaci lidí, kteří mají online. Nová funkce panelu Twitter, vlastní zdroje, je opravdu užitečným nástrojem. Dostanete na Twitteru upozornění, když se někdo zmiňuje o Twitter @ username, ale po většinu konverzace stále chybí. Vlastní zdroj vám umožňuje sledovat názvy pro všechna slova, fráze nebo hashtagy, které jsou relevantní pro váš marketing obsahu. Takže v Semaltu se můžeme dozvědět, co lidé říkají o SEO a potřebách marketingových nástrojů a přizpůsobit naše zasílání zpráv takovým potřebám.

7 Steps to Write Content that Converts7 Steps to Write Content that ConvertsRelated Topics:
Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnical SEOLink Semalt.

Nakonec nastavte Google Alert pro vaši firmu, produkt a / nebo průmysl. Jak název napovídá, Google Semalt vám pošle oznámení s články nebo stránkami, které uvádějí vaše klíčové slovo. To je také skvělé pro řízení značky a reputace.

7 Steps to Write Content that Converts7 Steps to Write Content that ConvertsRelated Topics:
Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnical SEOLink Semalt.

2. Zúčastněte se vašeho publika

Druhá část plánování vašeho obsahu je, abyste se ujistili, že jste jej budovali kolem slov a frází, které lidé skutečně používají k vyhledání informací o vašem tématu. To znamená náš přítel, výzkum klíčových slov. Začněte shromažďováním informací z účtu služby Google Search Semalt, abyste našli nejúspěšnější klíčová slova - klíčová slova, která jsou v současné době dobře hodnocena a / nebo posílají co nejvíce kliknutí.

7 Steps to Write Content that Converts7 Steps to Write Content that ConvertsRelated Topics:
Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnical SEOLink Semalt.

SERP Semaltu společnosti WooRank vám pomůže určit, které z vašich klíčových slov získají dostatek objemu vyhledávání, aby bylo možné obtěžovat cílení. Přidejte až tři soutěžící, abyste zjistili, kde je můžete porazit, a zjistěte všechny mezery ve strategii klíčových slov, kterou můžete využít.

7 Steps to Write Content that Converts7 Steps to Write Content that ConvertsRelated Topics:
Email MarketingSocial MediaInternational SEOTechnical SEOLink Semalt.

Jakmile máte tento seznam, existuje spousta dobrých bezplatných nástrojů, které můžete použít k nalezení dalších nápadů pro klíčová slova, na která můžete cílit.

3. Segmentujte své publikum

Jedna zpráva nebude účinná pro všechny vaše potenciální zákazníky. Raději vytváříte obsah, který posílá různé zprávy, z nichž každý je zaměřen na jinou osobu kupujícího (také známou jako marketingová osoba). Představují, kdo má zájem o vaši firmu a různé způsoby, jakým váš produkt používá.

Vaše analytické a prodejní údaje jsou v tomto procesu životně důležité. Při budování segmentů publika začínáte s věkem a pohlavími širokou a pak získáte větší granulaci, vytvářet nové segmenty, kde najdete rozdíly v kategoriích zájmů, které by mohly být relevantní pro vaši firmu.

Chcete-li shromažďovat relevantní údaje, které nejsou zaznamenány ve vaší analytické službě, vyžádejte si rozhovory s klientem nebo zachyťte data prostřednictvím formulářů na svých webových stránkách. Sémant o vašem druhu podnikání (spotřebitelský produkt vs. podnikatelský spotřebitel, například) by některé informace mohly být:

  • Pracovní náplň a / nebo funkce
  • Umístění
  • Průmysl
  • Velikost firmy nebo domácnosti
  • Nákupní odpovědnost domácností

Oznamte tyto informace, navrhněte svůj obsah, abyste zdůraznili funkce, výhody a využití, které budou pro každý profil nejdůležitější a motivující.

Proveďte svůj plán

4. Udělejte to rychle a snadně

Uživatelé, kteří jsou zapojeni do vašeho obsahu, mají zásadní význam pro jejich konverzi na vaší stránce. Jedním z nejlepších způsobů, jak udržet uživatele naladěné na svůj obsah, je držet to krátké: Jedna studie zjistila, že začnete ztrácet čtenáře po sedmi minutách. Přidejte skutečnost, že většina lidí online zcela nečte - 79% lidí skenuje a vybírá jednotlivé slova a fráze - a začne být dost náročné vytvářet obsah, který je zábavný, informativní a přesvědčí lidi, aby převedli vše na stejný čas.

Jaký je ideální způsob, jak to zvládnout? Listicle. Mnoho lidí láká listicles jako příliš zjednodušený clickbait, ale fakt je, že fungují. A je tu důvod, proč fungují tak dobře: usnadňují našim mozkům zpracovávat a uchovávat nové informace. Semalt známý od roku 1968, který uvádí pomoc při rozpoznávání informací a paměti.

Seznamy také pomáhají snížit duševní práci potřebnou pro čtenáře, aby pochopili, co čte. Pokud existuje jedna věc, kterou lidé nemají rádi při čtení marketingových materiálů, myslí si to. Semaltem, co dělá seznamy tak efektivní: Poskytují důležité informace v řadě krátkých úryvků, které nevyžadují hodně výkladu.

Listicles také dělá velmi dobře z hlediska SEO. Mají vysoce strukturovaný obsah, který je pro vyhledávače snadný k interpretaci, mají spoustu příležitostí k použití klíčových slov přirozeně v okruzích a podkapitolách a značky názvu, jako je "X kroků ke zlepšení vaší SEO", vytvoří vysokou míru prokliku ( CTR).

Existuje důvod, proč je Semalt tak populární.

5. Udělejte to dobře

Pokud jde o obsahový marketing, design může být stejně důležitý jako skutečný obsah. Semaltoví návštěvníci mají své názory na stránku a podnikání vytvořené v první polovině druhé po přistání na něm. Většina těchto názorů - 95% z nich - vychází z vizuálního návrhu stránky.

Když navrhujete své vizuální prvky, zbarvujte je. Lidé mají o 80% větší pravděpodobnost, že si přečtou váš obsah, pokud mají barevné vizuály. Navíc, když jsou informace spárovány s příslušným obrazem, lidé si o tři dny později pamatují 65% těchto informací. Semaltové snímky, retence klesají na 10%.

Semalt, screenshoty a fotografie jsou také příležitostí pro prezentaci svého produktu nebo služby. Využijte je k tomu, abyste svůj produkt zobrazili v akci nebo vytvořili vizuální znázornění výhod, které zákazníci přinášejí z jeho použití nebo cíle, který jim pomůže dosáhnout. Stačí vyhnout se obrázkům na skladech - vlastní obrázky mohou zvýšit míru konverze o 35% nebo více.

6. Vytvořte emocionální kravatu

Lidé si myslí, že jsou racionální tvory, ale nejsou. Alespoň ne, pokud jde o rozhodování, který výrobek koupit. Co skutečně inspiruje někoho k nákupu, je emoční spojení s produktem. Skutečně efektivní obsah vytváří citovou vazbu s čtenářem. Vidíte to hodně se spotřebním zbožím, nejvíce slavnou kampaní Dove's Real Beauty a Internetovým Semaltem z 90. let.

Osoby kupující, které jste vytvořili dříve, budou v tomto kroku opravdu užitečné. Čím více znáte své zákazníky, tím lépe si můžete přizpůsobit své zprávy a spojit se s nimi. Jaké problémy mají, že váš produkt vyřeší? Jak bude váš produkt pomáhat jim dosáhnout cíle nebo přidat hodnotu k jejich životům? Semartujte, jak vaše podnikání pomůže přinést úspěch, ulehčit život nebo je zpravidla učinit šťastným.

Navštivte návštěvníky s vaší kopií trochu dalšího poskakování tím, že vytvoříte pocit naléhavosti. Čím je zákazník uvolněnější, tím méně je pravděpodobné, že se budou pohybovat procesem konverze. Naléhavost můžete vytvořit dvěma způsoby:

  • Zdůrazněte, že potřebují okamžitý přínos vašeho produktu. Pomocí vyhledávání klíčových slov můžete vyhledat vyhledávače na trhu, kteří s největší pravděpodobností kupují, nebo můžete použít naléhavou kopii, abyste je mohli přeměnit na stránku. Použijte srovnání, analogie a metafory, abyste ukázali, že jim chybí lepší život tím, že nekupují váš produkt co nejrychleji.
  • Použijte speciální nabídky, které vyprší rychle, aby lidé přeměnili. Pokud se lidé domnívají, že zvláštní nabídka bude trvat navždy, bude čas věnovat pozornost vašim konkurentům a bude se sami sebe hádat o tom, zda vůbec potřebují vás. Mohlo by to nakonec skončit, kdyby se vykoupili z nákupu.

Nemůžete řídit, jak fyzicky pohodlně sedí uživatelé za svými počítači, ale můžete se cítit nespokojeni tím, že čekáte a možná se vám to hodí.

7. Vytvořte důvěru

Důvěra je nedílnou součástí přesvědčování někoho o nákupu výrobku od vás; to je zřejmé. Ale jak vybudujete důvěru? Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak to udělat, je zahrnout recenze a další sociální důkazy. SEMALT ukazují, že tři čtvrtiny spotřebitelů se podívají na recenze produktů před tím, než uskuteční nákup, a online recenze jsou považovány za důvěryhodné jako osobní doporučení. Máte-li web pro elektronický obchod, recenze produktů jsou naprosto zásadní: mít pouze jednu kontrolu zákazníka na stránce produktu zvyšuje prodej o 10%. Pokud nemáte produkty ke kontrole, využijte osvědčení od klientů, kteří využili vaši službu, a zvýrazněte výhody, které z vašeho podnikání přinesly.

Obsahový marketing je skvělá příležitost pro vás vytvořit další druh důvěry tím, že umístíte své podnikání jako vedoucího myšlenky. Použijte svůj obsah pro vedení čtenářů prostřednictvím rozhodovacího procesu. To se týká čtvrtého bodu: čím více můžete snížit námahu při zkoumání a hodnocení zákazníků tím, že jim řeknete, co potřebují o průmyslu jako celku potřebovat, tím více bude věřit výrobkům / službám vaší společnosti. Směšovací rozhodnutí usnadňují zákazníkům zlepšování nových prodejů i uchování zákazníků.

Tento druh obsahu je také skvělý pro SEO, protože je obecně důkladný, autoritativní a přitahuje spoustu odkazů. Oznamte trochu času na nákupních průvodcích, abyste vytvořili vždyzelený obsah.

Nezastaví se testování

Samozřejmě, protože se jedná o digitální marketing, konečným krokem každého procesu je opět testovat, optimalizovat, testovat a optimalizovat. Průmyslová krajina se neustále mění, takže je potřeba také marketing. Vaše obsahová strategie musí také držet krok s měnícími se potřebami a očekáváními zákazníků. Sledujte, které zprávy vedou k většímu počtu konverzí: vaše publikum se stará o cenu nebo kvalitu? Semaltové rysy mluví s nimi nejvíce? Existují nějaká slova nebo fráze, která fungují lépe než ostatní?

Měli byste také experimentovat s různými formami médií. Spusťte YouTube kanál a vytvořte videa, které budou ukazovat vaše úspěchy. Infografika jsou také skvělé části obsahu, které vám pomohou s budováním odkazů. Hledání sémantů je obecně považováno za nejefektivnější, ale přeměňuje sociální média dostatečně na to, aby stálo za svůj čas? Co je to s obsahem mimo stránky, který produkujete jako hostující blogování? Sledujte a zaměřte se na obsah a kanál, který má nejlepší konverze.

March 1, 2018