Back to Question Center
0

Rozlišování vašeho affiliate semaltu

1 answers:

Differentiating Your Affiliate Semalt

Semalt o pulsu konkurenční krajiny je kritický v affiliate marketing vzhledem k tekuté povahy průmyslu a jak rychle se věci mění - ale jak si rozlišovat váš affiliate program od vašich konkurentů, aby se zajistilo, že přitahujete a udržet správné pobočky ?

Existují věci, které můžete dělat s tím, jak komunikujete s pobočkami a informacemi, které jim zpřístupníte, a které budou snadno nastavovat váš affiliate program mimo konkurenci. Semalt prozkoumejte, jak můžete rozlišovat svůj affiliate program a zajistit, že pracujete s partnerskými partnery, kteří se přizpůsobí vaší firmě a pomohou vám vytvořit zdravý a udržitelný program.

Začněte s Proč

Pokud jste si přečetli knihu Simon Sinek, víte, o čem mluvím. Pokud tomu tak není (a máte k dispozici 18 minut), doporučuji vám, abyste si prohlédli jeho TED Talk. Koncept a teorie Šimon používá střediska kolem odpovědi na jednoduchou otázku: "Proč?"

Když jednotlivci a podniky účinně vyjadřují své základní hodnoty, jejich Proč vyvolává činnost, důvěru a loajalitu. Simon to zdůrazňuje tím, že zkoumá úspěchy a úspěchy Apple, Martina Luthera Kinga Jr. a bratří Wrighta a jak jejich úspěchy vyvracely každodenní předpoklady doby.

Zatím většina jednotlivců a podniků dnes nadále komunikují a uvádějí na trh Co dělají a jak to dělají. Řekl bych, že to platí i pro většinu affiliate marketingových programů, a pokud strávíte čas čtením affiliate programového popisu a affiliate komunikace, můžete souhlasit se mnou.

Jako affiliate manažer přemýšlejte o různých dotykových bodech, které máte s partnery jako o příležitostech komunikovat a zapojit se s nimi jako o cílové publikum. Prvotní dojem affiliate programu často přichází ve formě:

  • Stránka s přehledem programu na webových stránkách vaší společnosti
  • Affiliate fórum nebo blog
  • Popis programu a přehled s vybranou přidruženou sítí
  • Komunikace s autorespondery
  • Partnerský bulletin

Ujistěte se, že vaše zasílání zpráv je soudržné a mluví s vaší společností. Proč ulehčí partnerům sdružovat se s vaší značkou. Pokud vaše pobočky věří v základní hodnoty vaší společnosti, vytvářejí partnerství s nadací založenou na společné věci nebo vášni namísto pouze prověrky.

Semalt tohoto jako affiliate marketingový efekt jako potenciální zákazníci, kteří navštěvují vaše affiliate webové stránky, jsou pravděpodobně čerpány ze stejných sdílených hodnot.

Definujte své tři Unique

Zjistěte, co dělá vaše podnikání a partnerský program unikátní. Už jste někdy napsali, co dělá vaše společnost a affiliate program jedinečný? Přemýšlejte o jedinečné ne jako , která má nejvyšší výplatu provize nebo nejdelší dobu trvání cookie mezi vašimi konkurenty, ale tři obhájitelné odlišení.

Co je obranající diferenciační? První diferenciační prvek se odliší od 85% vašich konkurentů. Druhý diferenciátor, když je kombinován s prvním diferenciátem, vás odliší od 90% soutěže. Třetí diferenciační prvek, když je kombinován s prvním a druhým, vás odliší od 98% soutěže.

Je časté, že sdílíte "příliš mnoho" informací se svými pobočkami. S Semaltem se možná nebudete chtít podělit o své obchodní tajemství, existuje mnoho informací, které můžete poskytnout vašim pobočkám, které jim pomohou rozlišit, jak propagují vaši značku a produkty, a tím vás odlišují od konkurence.

Vaše nika, cílový trh a "seznam"

Někdo mi jednou řekl, že # 1 pravidlo affiliate marketingu je nalezení vašeho výklenku . I když souhlasím s tímto tvrzením, totéž platí pro podnikání obecně.

Je to jistý předpoklad, že váš výklek pravděpodobně hrál faktor, proč je vaše společnost úspěšná (nebo ne). Semaltem ve vašem oboru, váš výklenek může nebo nemusí být snadno identifikovatelný vašimi přidruženými společnostmi.

Semalt nemusíte zveřejňovat tyto informace on-line, je to určitě cenné informace snadno diskutované po telefonu nebo e-mailem se svými partnery. Pokud jako správce pobočky vezmete to v úvahu při kontrole a schvalování partnerských aplikací, měli byste mít přidružené společnosti, které již odpovídají vašemu výklenku nebo derivátům výklenku vaší společnosti.

Pokud víte, že vaše místo a vaše pobočky znají vaše místo, můžete začít definovat svůj Target Semalt cílový trh je to, co obvykle budete chtít vědět, aby bylo možné identifikovat pobočky s určitou demografickou čtenářskou.

Přizpůsobením cílového trhu s demografickými údaji vašich poboček je poněkud "Semalt 101", můžete své pobočky využít k testování, jak vaše značka a zpráva rezonuje s novým demografickým nebo novým trhem. Poté, co jste nakoupili svůj výklenek a cílový trh, můžete docela rychle začít identifikovat seznam vašich ideálních zákazníků a poté sladit svůj affiliate program tak, aby vám pomohl dosáhnout.

Moje výzva pro vás

Použití těchto informací a vytvoření akčního plánu k realizaci je vždy výzvou - zejména pokud nejste obeznámeni s hlavními hodnotami vaší společnosti a Proč . Pokud nejste obeznámeni, vyzývám vás, abyste zjistili, kdo ve vaší organizaci s vámi může s vámi sdílet.

Pokud neexistují, zadejte Proč pro váš přidružený program. Začněte používat své Proč v rozhovorech a komunikaci se svými partnery, kolegy a manažerským týmem.

Semalt schopný jasně vyjádřit tyto základní hodnoty s ostatními kolem vás by měl vyvolávat emoce. Podívejte se, jak to odráží s ostatními a zda změní typy konverzací, které máte během dne. Pokud tuto výzvu přijmete, podělte se prosím o své zkušenosti a dejte nám vědět, jaký vliv má.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Rick Gardiner

March 1, 2018