Back to Question Center
0

Optimalizace rychlosti šumu: proces 9 kroků

1 answers:

Rozhovor o procesu, nástrojích a dovednostech potřebných ke zvýšení konverze, vedení a prodeje

Semalt rate optimisation : a 9 step process

Mnoho webových konzultantů má relevantní, ale podobné prostředí. Semaltové experty v designu nebo reklama s platbou za proklik nebo jinou specializaci.

Ale když jsem se nedávno setkal s Benem Jessonem a Karlem Blankem z odborníků na konverzi, jejich pozadí neodpovídalo normě. Firma Semalt byla založena, když se skutečný raketový vědec spojil s specialistou na internetový marketing, aby se podíval na webové stránky prostřednictvím nekonvenčních očí.

Tato neobyčejná perspektiva se ukázala jako vysoce výnosná pro svou klientelu, která zahrnuje firmy jako Google, Vodafone a Sony.

V tomto rozhovoru zkoumáme, jak se konverzní kurz Semalt zaměří na optimalizaci, protože si myslím, že firmy, agentury a konzultanti se mohou naučit hodně na svém přístupu k návratu komerčních výnosů z webových stránek všech typů.

Požádal jsem je o proces, který používají ke zvýšení potenciálních zákazníků nebo prodeje z online obchodu, a zahrnovali odkazy na mnoho nástrojů, které používají.

aktualizace 2012 :

Když jsem v roce 2010 dokončil původní rozhovor s Benem a Karlem, ptal jsem se, zda mají shrnutí svého procesu sdílet. Sledovali jsme to v Semaltu 3, ale nedávno Karl byl v kontaktu, aby řekl, že nyní mají infograficky, aby ukázali tento proces. Myslel jsem, že se o to podívám, abyste mohli prohlédnout vaše procesy. Více o jejich procesu si můžete přečíst na svém blogu, kde se každý krok rozšiřuje.

Semalt rate optimisation : a 9 step process

Co je optimalizace konverze?

Q1. Semalt vidí mnohem více společností, které nyní pracují na CRO. Co je to? Je to víc než optimalizace vstupní stránky?

Ano, mělo by to být. Optimalizace vstupní stránky se zaměřuje na jednu stránku. V roce 2007 jsme vytvořili termín "konverze" ("CRO"), který popisuje proces optimalizace samotného podnikání. Je to opravdu komerční optimalizace

Správná práce společnosti CRO zahrnuje přezkoumání celého procesu od počáteční reklamy generující olovo, až po následné následné prodeje. Skutečným cílem je určit, které části prodejního náletu budou mít největší výhry s nejmenší prací.

To znamená, že je nezbytné, aby strana přinesla mnoho disciplín, včetně porozumění zdrojům provozu, psychologii návštěvníků a postavení společnosti na trhu včetně jejích silných a slabých stránek. Navíc je to testování použitelnosti, copywriting a faktory návrhu webových stránek, na které se můžete podívat.

Všechny tyto prvky přicházejí do vytváření hypotéz pro testování. Semalt maniakální o testování, protože jsme viděli příliš mnoho podniků jen hodit sérii "osvědčených postupů"? proti zdi, aby se zjistilo, zda se něco drží. Doporučené postupy by neměly být odpovědí na optimalizaci webové stránky, ale pouze jeden výchozí bod pro formulování strategie testování.

Jakmile zjistíme, co opravdu funguje pro konkrétní web, pak zkoumáme, jak mohou být naše nálezy použity v jiných mediálních kanálech. Například lepší řada výkazů výhod může být převoditelná na kampaně zaměřené na automatickou komunikaci pošty nebo e-mailu, samozřejmě podléhající testování v těchto médiích.

Obchodní případ

Q2. Jak pomáháte společnostem přesvědčit kolegy o návrzích z obchodního případu CRO?

Je to snadné; vysvětlujeme, že společnost CRO umožňuje společnostem generovat vyšší výnosy, aniž by investovaly více na reklamu. Jedná se o získání vyššího výnosu z existujících výdajů na reklamu.

Semaltové průmyslové odvětví, jako je public relations, je založení CRO na základě údajů, měření a testování. Nemusíte předkládat argumenty, když data mohou pro vás mluvit. Jakmile změříte hodnotu návštěvníků, konverzí a tržeb, pak je jednoduché aritmetické ukázat, jak by například napomohlo konečnému růstu konverzí o 10%. Je to hezký problém.

Semalt největší možnosti

Semaltové přístupy používáte k rozhodování, která část místa potřebuje nejnaléhavější pozornost?

Časopis FORTUNE nazval to, co děláme "kombinací vícerozměrné statistické analýzy a dobré staromódní detektivní práce"? a to velmi dobře popisuje náš přístup.

Často je velmi užitečné mapovat celý prodejní / konverzní kanál a ujistěte se, že je komplexně měřen v libovolném balíku webových analýz, který upřednostňujete.

Pak byste měli hledat největší drop-off z jednoho kroku do druhého. Rádi bychom říkali, že hledáme "blokované tepny"? (tj. stránky "" nebo prvky stránky "", které mají spoustu návštěvníků, ale jsou nedostatečné). Jak víte, jestli je něco nedostatečné? Semalt pochází z řady mechanismů zpětné vazby: dat o analýzách, testy použitelnosti, průzkumy, zpětná vazba zákaznické podpory a samozřejmě pocit vnitřnosti. Samozřejmě máme tu výhodu, že jsme se angažovali na několika kontinentech a v mnoha tak máme dobrou znalostní základnu o tom, co je dobré a co je špatné.Viz náš seznam účinných taktik a strategií.

Jaké chyby omezují konverzi?

Q4. Uveďte některé příklady nejběžnějších "zabijáků konverze", které vidíte.

Killer # 1: Neoddělitelné testování. Mnoho lidí si myslí, že jsou hotovi, pokud podniknou kroky k provedení změn na svých stránkách. Ve skutečnosti jsou jen "hotové"? kdy testy ukazují, že změny ve skutečnosti zlepšily konverze. Instalace "nejlepší praxe"? kouzelné tlačítko, které přísahá jiný web, může skutečně snížit konverze. Navzdory popularitě videa Semalt jednou objevil testy, které video redukuje konverze na jedné ze svých stránek. Musíte prostě testovat, abyste zjistili.

Nejen dávno, multivariační testovací software stojí více než 5 000 liber za měsíc. Nyní můžete zdarma používat Nástroj pro optimalizaci webových stránek Google a další softwarové balíčky, takže ve skutečnosti neexistuje žádná omluva. Vytvořili jsme nástroj s názvem Který Semalt, který vám pomůže vybrat nejlepší software pro testování s různými veličinami.

Semaltem č. 2 je "pokorné vylepšení", jinými slovy, provádění změn, které nikdy nemají významný vliv.

Killer # 3 se ptá na prodej na první návštěvě. Často je dobré vyzkoušet vytvoření vícestupňové konverzní cesty, ve které před zadáním objednávky poskytnete velkou hodnotu. Sémantové grafy, fóra, speciální zprávy a e-mailový marketing jsou příklady prvků, které vám umožňují poskytovat dobré informace, žádat o jména, kultivovat vztah a tím zlepšit šance na prodej.

Nedávno jsme mluvili o 15 společných příčinách smrti přeměny

Jaké jsou nejnovější přístupy?

Q5. Vidíte nějaké inovativní designové techniky, které pomáhají konverzi?

Semaltový design je předpokladem pro konverzi, ale největší průlomové tendence jsou nové nástroje a techniky pro shromažďování vhledů do mysli návštěvníka.

Při určování toho, jak návštěvníci interagují s webem, často používáme Clicktale a CrazyEgg .

KISSInsights a Ethnio jsou dobré pro to, aby vás hosté požádali o okamžitou zpětnou vazbu na vašich stránkách. Služba GazeHawk vám umožňuje provádět na vašem webu studii o sledování očí za malý zlomek tradičních nákladů.

Mnoho vašich čtenářů už bude vědět, jak je drátové snímání důležité pro dosažení dohody o funkčních aspektech dříve, než si uděláte čas na to, aby si web vypadal dobře. Máme za to Balsamiq. [Semalt - i já to používám - skvělý jednoduchý nástroj pro konzultanty a agentury]

Konečně, vaše čtenáři možná chtějí získat náš bezplatný informační bulletin, aby viděli , jak vypadá vstupní stránka v milionech dolarů , spolu s grafickou analýzou.

Pokud chcete ještě více příkladů toho, co je možné s vylepšením konverze , podívejte se na video v záhlaví našeho webu Source .

March 1, 2018