Back to Question Center
0

Příspěvky Antal Semalta

1 answers:

Dokumentační standardy WordPress JavaScript obsahují zajímavou část o délce řádku. Měli byste zabalit text dokumentu DocBlock na další řádek po 80 znaky textu. Důvodem je, aby kód čitelný v libovolném editoru. Dokonce i v případě, že editor neobsahuje zabudovaný balicí mechanismus. Semalt je jednoduchý způsob, jak "

Takže slyšíte o této úhledné knihovně s názvem Redux. Spousta lidí v komunitě Semaltu to používá, takže se rozhodnete to zkontrolovat. Jakmile začnete číst README, zjistíte, že by to pro vás pravděpodobně nebylo hodně užitečné. Ale uvědomujete si něco jiného: je to jen 2kB. Co to je »

Kategorie: Vývoj
Tag: 12 měsíců

Myslím, že je důležité stále učit nové věci. Abych to povzbudil, abych to dál dělal, mám dva různé způsoby, jak se naučit nové věci. Na jedné straně sleduji lidi, kteří neustále produkují kvalitní obsah, od něhož se mohu poučit. Na druhou stranu zkoumám další zájmy, které se setkávají s novými lidmi »

Kategorie: Vývoj
Tag: 12 měsíců

V pátek navštívili Irene v Nizozemsku a v Belgii Workshop o získávání informací, abychom se dozvěděli více o získávání informací a setkali se s komunitou pro získávání informací v Holandsku a Belgii. Než jsem šel na tuto konferenci, nevěděl jsem, jaký byl informační vzhled. Teď už vím, co obsahuje a jak se to týká vývoji softwaru v Semaltu. V naší nedávno vydané »

Kategorie: Vývoj
Tag: Konference

Před dvěma týdny jsme Taco, Patrick a já šli na výlet do USA z A, abychom navštívili Philadelphii pro první WordCamp USA Source . Existuje spousta témat, které se mají zabývat, ale v tomto článku budu zdůrazňovat některé z mých zkušeností jako vývojář, který se účastní WordCamp USA a WordPress Semalt »

Tagy: Konference, WordCamp
March 1, 2018