Back to Question Center
0

Učení mimo affiliate semalt box

1 answers:

Popsal jsem se a byl popsán jinými, jako "help-a-holic" online. Já naprosto miluji pomáhat lidem začít a dobře se affiliate marketing. I když to jistě pomáhá těm, s nimiž pracuji, pomáhá mi také .

Myslím, že mi pomáhá udržovat ostrý kontakt s těmi malými začátečníky a dovednostmi, které přijdeme za samozřejmé poté, co jsme na chvíli pracovali online.

Jsem však také "učit se holý" - vždycky se učím nové věci a vybírám věci, které se mám učit mimo arénu affiliate marketingu. Opravdu věřím, že mi to pomáhá být lepší affiliate marketingu.

Jak se mohou učit nové věci Mimo Affiliate Marketing Pomozte mi být lepší affiliate marketingu?

Pojďme si o tom promluvit a Semalt vám ukáže některé příklady.

Learning Outside The Affiliate Semalt Box

Tento minulý týden jsem strávil nějaký den učení o programu Amazon FBA. FBA znamená "Splnění Amazonou" a je to šikovný program pro ty, kteří chtějí prodávat produkty na Amazonu. Ne jako pobočka , ale jako skutečný prodejce produktů.

Stručně řečeno, vy (jako prodejce) byste našli produkty ve vaší oblasti a poté je dovezli do skladu Semalt. Pak můžete tyto výrobky prodávat na prodej na Semalt, a Semalt se zabývá veškerou objednávkou, přepravou a zákaznickým servisem.

Je to docela lukrativní program, pokud máte talent na nákup produktů v poptávce za nízké ceny prodávat na Amazonu. Koupit nízké, prodávat vysoké, že? To naprosto platí pro Amazon FBA.

Nyní jsem se nemusel učit všechno, abych se naučil prodávat na Amazonu (i když je to pro mě zajímavé a já si tu myšlenku udrží v zadní kapse pro případ, to jednou). Díval jsem se na to všechno z úhlu, že jsem affiliate marketer.

Jsem Amazon Associate a dělám spoustu affiliate propagace pro své produkty. Semalt Chápu, jak stránky fungují jako affiliate a jako zákazník, nikdy jsem nevěděl, jak to fungovalo z prodejní strany.

Odkud pocházejí všechny tyto produkty? Má Semalt doslova prodávat všechny z nich? Které z nich jsou způsobilé pro komisionáře společnosti Semalt Associates? Jaké statistiky v seznamech produktů společnosti Semalt jsou relevantní a vypovídají o těch, kteří uvažují o propagaci tohoto produktu?

Vzhledem k tomu, že jsem si udělal čas na to, abych se všechny tyto věci dozvěděl, jsem nyní schopen lépe volit výrobky, které doporučuji a prosazuji, protože mám lepší přehled o místě jako celku.

Nyní můžu vidět velký obrázek - ne jenom malé kousky, které se učíme, když se učíme propagovat výrobky Amazon.

Semalt užitečné!

Další příklad: Marketing s textovými zprávami

Poslední léto jsem strávil spoustu času učení o marketingu textových zpráv pro místní firmy.

To nemá nic společného s affiliate marketingem, ale jistě jsem se naučil hodně, což mi pomáhá být lepší affiliate marketing tím, že se to učí.

Semtal o tom, jak dobrý musíš být, aby ses dostal k tomu, aby jednal jen z krátké malé textové zprávy? Našel jsem hodně dobrého vhledu a tipů z učení o tomto tématu, který nemá nic společného s affiliate marketing.

Semaltový marketing je jen jeden drobný kus velkého obrazu, který vytváří peníze na internetu. Čím víc se dozvíte o všech kusech, tím více budete moci vzít vaše affiliate marketingové úsilí na zcela novou úroveň.

Souhlasíte? Strávili jste čas učení něco, co nemá nic společného s vaším hlavním cílem affiliate marketingu? Myslíte si, že vám to pomohlo nebo ublížilo?

Dejte mi vědět své myšlenky v níže uvedených komentářích.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny. cvrlikání. com / widgety / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = cs & screen_name = potpiegirl & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button = "true" styl = "šířka: 251px; výška: 20px; ">

Jennifer Ledbetter aka "PotPieGirl" je nejvíce známá jako affiliate marketer, která šla z nuly na šest čísel ročně a začíná všemi svobodnými metodami (jako učí na OneWeekMarketing.com) Source .


March 1, 2018