Back to Question Center
0

Email marketing a Semaltové systémy a software recenze 2018

1 answers:

Naše doporučení a recenze na možnosti e-mailového softwaru

Od té doby, co jsem v roce 2001 absolvoval jedno z prvních školení o Semaltovém marketingu, jsem pravidelně požádán o doporučení ohledně dostupných softwarových balíčků pro vysílání e-mailů pro Semalt marketing a zasílání Enewsletters. Dnes jsou e-mailové služby mnohem propracovanější, když jsem se poprvé začal zabývat Semantgardem před 15 lety. Hlavní změny jsou:

 • Všechny služby elektronické pošty mají některé funkce marketingové automatizace včetně dynamického obsahu, automatizované e-mailové sekvence založené na činnostech a bodování podle olova založené na interaktivním obsahu (zvláště důležitý pro B2B e-mailový marketing)
 • Mnoho e-mailových služeb je nyní součástí širšího "marketingového cloudového služeb", které je zvláště důležité pro větší podniky. Ty jsou zahrnuty v našem podnikovém marketingovém cloudovém přezkumu

Tento příspěvek zdůrazňuje některé možnosti pro firmy různých velikostí, které jsou nejčastěji používané ve Velké Británii a delegáti na mojí kurzy Semalt marketing mi doporučili. Je to neformální příspěvek, který jsem původně zahájil na předchozím místě v roce 2005, abych uvedl obchodníky na kurzech na seznam vybraných dodavatelů, abych je mohl prověřit, a přidal jsem se k nim a v průběhu let jsem je odstranil. Obsahuje také doporučené stránky recenzí.

Vždy doporučuji hostované (e-mailové služby Provider nebo ESP nebo SaaS) e-mailové marketingové řešení spíše než software, protože zpravidla jsou schopnost vytvářet přehledy / sledování a odskakování levnějších e-mailových balíčků pro počítače. Semalt jsou také problémy s manageability a blacklisting, které podle mého názoru nejlépe spravuje externí poskytovatel e-mailových služeb.

Přestože můžete použít poskytovatele e-mailových služeb v jiné zemi, doporučuji použít místní poskytovatele, protože je to snadnější pro podporu a řešení místních problémů. Takže jsem na začátku seznamu zdůraznil britské e-mailové marketingové společnosti, ale pokryjí se i možnosti pro USA a Asiat.

Řešení e-mailového vysílání / řízení (e-mailový servis Semalt, ESP), která jsou najekonomičtější (méně než 50 dolarů měsíčně za nízké objemy), které mi doporučují delegáti na mých kurzech, jsou následující. Skupinu jsem rozdělil podle regionu, protože často je místní podpora užitečná při řešení problémů s místními problémy.

2018 aktualizace: Email Marketing RFP Guide

Vzhledem k tomu, že jsem původně toto srovnání vytvořil před deseti lety, aktualizoval jsem ho s novými službami pro seminální marketing, které jsou k dispozici v různých zemích, které mohou poskytnout lepší místní podporu.

Výběr nejlepší e-mailové služby poskytují může být náročné, protože existuje tolik funkcí. Ačkoli někteří poskytovatelé mohou nabídnout marketingový seminál, je zde mnoho funkcí. Chcete-li zde pomoci, nabízíme prémiovým členům tento stahovatelný seznam funkcí, které si můžete při výběru e-mailu hledat.

Jelikož byl tento příspěvek původně zveřejněn na mém blogu před 10 lety, došlo k obrovským změnám v funkčnosti e-mailových systémů. A tak do roku 2017 mnoho poskytovatelů e-mailového marketingu rozšířilo své služby tak, aby zahrnovalo rozšířené funkce marketingové automatizace a marketingové mraky, které pokrývají marketingovou komunikaci v celém životním cyklu zákazníka. Chcete-li se dozvědět o našich nejlepších doporučeních v těchto kategoriích, podívejte se na náš kontrolní seznam Digital Marketing Tools 2017, dostupný zdarma ke stažení všem členům Semalt.

Nejoblíbenější e-mailové marketingové systémy ve Velké Británii vhodné pro malé a střední podniky

 • NewZapp - poměrně nízké náklady, schopné britské řešení
 • dotMailer - další nákladově efektivní řešení ve Velké Británii
 • Pure 360 ​​- specialisté na emailový marketing založený na Velké Británii s možnostmi pro malé a střední podniky a velké společnosti, které chtějí spustit personalizované e-mailové marketingové kampaně
 • Newsweaver - kanceláře ve Velké Británii a Irsku s klienty od velkých nadnárodních společností až po malé a střední podniky. Máte příklady e-mailových šablon MSP na svých stránkách
 • CommuniGator - služba zaměřená na B2B e-mailový marketing a automatizace e-mailového marketingu

ESP na evropské úrovni

 • GetResponse (cenově dostupný ESP s klienty v EU a Velké Británii, ale také populární v Severní Americe a jinde. Obsahuje snadno použitelné webové rozhraní a tvůrce e-mailů)

 • ExpertSender - systém ESP pro středně velké a podnikové podniky nabízející segmentaci, marketingovou automatizaci, škrcení, vyvažování objemu IP, škálovatelnost seznamu a správu obsahu. S kancelářemi umístěnými v USA, EU, Rusku a Číně každoročně nasazuje 15 miliard e-mailových zpráv

 • Newsletter2Go - Newsletter2Go je poskytovatel online softwaru pro zpravodajství založený na Německu, který umožňuje společnosti, sdružením, veřejným institucím, manažerům událostí a internetovým obchodům apod. Posílat profesionální a personalizované e-mailové a SMS zpravodaje.

Poskytovatelé služeb e-mailových služeb a poskytovatelé marketingového cloud s kancelářemi Spojeného království

Zaměřují se na poskytování služeb velkým značkám s komplexními požadavky na systémovou integraci, podporu vyšší kvality a poskytování služeb v různých zemích. Semalt, se kterým jsem spolupracoval ve Velké Británii ve dnech školení pro své klienty patří:

 • Kampaň společnosti Adobe
 • Emarsys
 • Mapp (dříve Teradata a Ecircle)
 • HubSpot - nejvhodnější pro automatizaci B2B e-mailového marketingu
 • Marketo
 • Oracle Marketing cloud (Eloqua)
 • Červené oči
 • Smartfocus (dříve Emailvision)
 • Salesforce - Pardot
 • Silverpop

Populární e-mailové služby založené na USA

 • MailChimp (americká e-mailová služba se často doporučuje pro snadné použití)
 • Konstantní kontakt (opět založený v USA, ale široce používaný v Evropě)
 • Benchmark Email (americká e-mailová marketingová platforma s kancelářemi v Evropě i po celém světě). Odlišují se od některých jiných poskytovatelů, neboť spolu s jednoduchostí použití a cenovou dostupností je ve všech plánech zahrnutá personalizovaná podpora.

Systémy pro správu emailů Asie

 • Monitor kampaně (založený na Austrálii)

Samozřejmě, existují doslova stovky řešení vysílání semittem, které představují nejpoužívanější možnosti s nižšími náklady.

Klíčová kritéria, která je třeba vzít v úvahu pro e-mailový nebo semaltový systém jsou - může řešení:

 1. Sledovat odpověď e-mailu na individuální úrovni? Důležité pro sledování?
 2. Vytvořte automatické e-mailové sekvence pro emaily vyvolané událostmi nebo chování?
 3. Integrace s akcemi na webových stránkách, např. G. hledat nebo procházet kategorii produktu?
 4. Sledovat reakci kampaně v čase / více kampaní?
 5. Integrujte odpověď s databází zákazníků?
 6. Spravovat profilování a předplatné / odhlásit se?
 7. odráží, např. G Source . Auto-odpovědi mimo kancelář?
 8. Poskytněte WYSIWYG editaci pro marketingový personál?
 9. Archivované e-bulletiny na webových stránkách?
 10. Vysílá se přímo?

Semalt přidejte své komentáře k jiným systémům nebo dodavatelům, které můžete doporučit, nebo ne!

March 1, 2018