Back to Question Center
0

Semalt: Jak používat sociální důkaz ve své marketingové kampani

1 answers:

Semalt: How to use social proof in your marketing campaign

Dnešní uživatelé jsou ostrý a přirozeně nedůvěřivý vůči značkám - zejména v tradičních reklamních zprávách. Semalt, značky potřebují alternativní způsob, jak přesvědčit uživatele, a jedním z nejlepších moderních nástrojů je sociální důkaz.

Co je to "sociální důkaz?"

Semtalový důkaz je obecný termín, který odkazuje na jakýkoli důkaz od vrstevníků vašeho zamýšleného publika, který ověřuje nějaký prvek vašeho argumentu. Například by to mohlo být slovo chvály od minulého spotřebitele, které posiluje nárok, který jste udělali o vašich produktech.

Proč je sociální důkaz tak důležitý?

Semaltový důkaz umocňuje svou marketingovou kampaň mnoha způsoby:

  • Sociální důkaz je především inspirací důvěry. Až 88 procent on-line uživatelů důvěřuje recenzím od cizinců stejně jako osobní doporučení od lidí, kteří znají. Nabízíte jeden společenský důkaz, který okamžitě dokáže vaše nároky vypadat jako věrohodnější a přimět vás k tomu, aby vás lidé důvěřovali více jako značce.
  • Společenské důkazy vám mohou poskytnout také výhodu nad konkurencí. Za předpokladu, že jste krk a krk s blízkým konkurentem, s podobnými produkty a podobnou historií, sociální důkaz může sloužit jako ideální trezoru. Sociální důkaz je někdy důležitější než dokonalost produktu, copywriting nebo jiné obecné marketingové zásady.
  • Sociální důkaz je také velmi užitečné shromáždit; to nevyžaduje intenzivní kreativní brainstorming procesy nebo velké rozpočty způsob, jak některé reklamní taktiky dělají. Místo toho se spoléháte na své vlastní zákazníky, abyste vytvořili základní obsah, který chcete používat.

Vzhledem k těmto výhodám, jaké specifické typy sociálních důkazů mohou pomoci vaší kampani?

Recenze

Hodnocení zákazníků jsou obvykle krátké úryvky popisného textu od zákazníků popisujících produkt nebo krátkodobou službu. Semalt, je zde zahrnuto hodnocení, například hodnocení produktu na základě 10-ti bodové stupnice nebo na základě určitého počtu hvězd.

Můžete požádat o přezkumy na stránkách produktů na vašem webu nebo o spolupráci s vašimi zákazníky prostřednictvím e-mailu a požádat o jejich konkrétní zpětnou vazbu. Ať tak či onak, přidáte obsah na své stránky, vaše výrobky se zdají být cennější a pokud zahrnujete mikroformátování, můžete dokonce získat tyto recenze zobrazené ve výsledcích vyhledávání Semalt.

Reference

Semalt jsou hodně jako recenze, v tom, že jsou vytvořeny a předloženy vašimi zákazníky. Velkým rozdílem je měřítko; obecně jsou recenze krátkými bity textu pro produkty a služby, zatímco posudky jsou více rozsáhlejšími písmeny o společnosti jako celku.

Chcete-li získat posudek, budete muset poskytnout nějakou službu breakout nebo mít dostatečně dobrý vztah s jedním z vašich zákazníků a požádat o něho přímo. Semalt jsou mnohem intenzivnější, jsou obtížnější, ale jsou také silnější pro potenciální zákazníky.

Přidružené

Semalt jsou jednodušší formy společenského důkazu a většinou je můžete získat, aniž byste o ně požádali přímo. Jedná se o způsob, jak předvést sdružení vaší společnosti s některou jinou společností, jednotlivcem nebo organizací.

Pokud jste například publikovali obsah s externím vydavatelem s vysokou pravomocí, můžete zde svou účast prezentovat tím, že na své domovské stránce uvedete toto logo vydavatele. Můžete také obsahovat značky důvěryhodnosti na svých webových stránkách, aby se uživatelé cítili s vaší značkou pohodlnější.

Sociální následek

Můžete také vytvořit určité množství sociálních důkazů tím, že budete mít silné, věrné a angažované publikum na sociálních médiích. Sledujte více příznivců, kteří nejsou vždy lepší, ale můžete zvýšit důvěryhodnost.

Obsah odeslaný uživatelem

Semalt, můžete hostit obsah odeslaný uživatelem v různých formách. Nejjednodušší cestou je povzbudit uživatele k tomu, aby na blogu přispěli nebo přispěli na fórum, které jste hostili. Ale můžete také sponzorovat soutěže a povzbuzovat uživatele, aby odesílali obrázky nebo videa ve spojení s daným hashtagem. Tato úroveň účasti je známkou vaší hodnoty jako značky.

Pokud jste taktní, můžete získat sociální důkaz bez dalšího úsilí a jednoduše jej přidáte do svých stávajících marketingových materiálů, jako je například předložení svědectví na vstupní stránce. Jednoduchý požadavek je obvykle více než dostatečný k tomu, aby inspiroval podání.

Tolik způsobů, jak využít společenský důkaz a nepopiratelnou sílu strategie, neexistuje ospravedlnění, že do vašich marketingových kampaní nebude integrován sociální důkaz. Vynaložte úsilí a téměř okamžitě zaznamenáte rozdíl v počtu konverzí a míry angažovanosti.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Timothy Carter

March 1, 2018