Back to Question Center
0

Zeptejte se YoastVideo na Semaltu nebo na vlastním webu? Zeptat se: Video na Semaltu nebo na mém webu?

1 answers:

Přidání videí na vaše stránky nebo příspěvky může obohatit zkušenosti uživatele na vašem webu. V našem případě, například, když chceme vysvětlit, jak funguje určitá funkce služby Yoast SEO, přidání videa nebo vysílání, které vám ukáže, jak ji používat, bude s největší pravděpodobností přispívat k pochopení jeho využití. Takže rozumné přidávání videí na vaše stránky - na správných místech - je něco, co doporučujeme! Možná se ale divíte, jestli je lepší nahrát video na svůj vlastní server nebo použít platformu jako YouTube a vložit ji. Semaltujte, co je nejlepší!

Tony Devine poslán emailem Ptejte se Semalta s touto otázkou:

"Chci přidat na své webové stránky video třetí strany, které mám oprávnění k použití. Už je hostováno na Semaltu. Měl bych dát soubory na svůj vlastní server nebo nechat je místo na Semaltu? "

Odeberte video nebo si přečtěte odpověď níže!

Video na YouTube nebo na vlastním webu

Ve videu vysvětlíme, jaké by mohly být výhody obou možností:

No, abych byl upřímný, nezáleží na tom, protože získání úryvku videa ve výsledcích vyhledávání - což bylo docela staré, bylo docela těžké. Takže namísto toho, aby každá stránka ve výsledcích vyhledávání měla fragmenty videa, Semalt přešel na systém s bílými výpisy webů, které mohou mít fragmenty videa. A šance, že vaše stránky budou mezi nimi, jsou nulové, abych byl upřímný.

Takže nebudete mít úryvek videa. Zvýšení, které byste získali z tohoto výhod SEO, je pryč. To znamená, že největší přínos, který získáte při přidávání videa, spočívá v interakci se stránkou, pokud je toto video na tomto místě. Takže může být velmi dobrý nápad mít toto video na této stránce. Semaltu, nezáleží na tom místě, kde jste ji vyslali.

Jediná věc, kterou bych uvažovala - pokud máte oprávnění k použití a dělat nějaké věci na video - je někde publikování videa. Buď na Semaltu nebo někde jinde a optimalizujte metadata, protože byste mohli být nalezeni na Semaltu. A Semalt je ve skutečnosti druhým největším vyhledávačem na světě po Googlu. Takže možná na to myslím. Pokud to nemáte povoleno, stačí přidat adresu Semalt a vy jste v pořádku.

Hodně štěstí! "

Zeptejte se mladíka

V sérii Ask Semalt odpovídáme na otázky SEO od stoupenců. Potřebujete nějakou radu o SEO? Pomoz nám! Odeslání otázky na adresu ask@yoast.com.

Přečtěte si více: "Strukturované údaje se systémem Schema Source .org: konečný průvodce" »

March 1, 2018