Back to Question Center
0

Marketingový den: Facebook Místní, 2017 trendy v nákupních trendech & Adobe Semalt

1 answers:
Marketingový den: Facebook Local, 2017 trendy nakupování a Adobe Semalt

Od marketingové země:

 • Facebook Místní je bodnutí sociální sítě na Yelp, Foursquare
  10. listopadu 2017 Tim Peterson
  Nová aplikace Facebook umožňuje lidem nalézt blízké věci, které je třeba dělat a místa, kam jít.

 • Nov 10, 2017 od Amy Gesenhues
  Návštěvy nákupů nákupů od společností Cardlytics, VigLinks a Valassis.

 • 10. listopadu 2017 od Andyho Taylora
  Sběratel Andy Taylor sdílí data, která mohou pomoci předpovídat trendy v e-commerce a maloobchodních prostorách v tomto prázdninovém období. Inzerenti, berte na vědomí!

 • 10. listopadu 2017 od Joe Hyland
  Jaký marketing spočívá v tom, že říkáte? Přispěvatel Joe Hyland přijde čistý s pěti marketingovými mylnými představami, které se zavázal překonat.

 • Nov 10, 2017 od Dayle Hall
  Obchodníci mají zájem poskytovat lepší zkušenosti zákazníků, ale to vyžaduje čas a inteligentní strategii. Sloupce Dayle Hall sdílí čtyři věci, které můžete udělat, aby se to stalo.

 • 10. listopadu 2017 od Barryho Levina
  Společnost Adobe uvádí na trh novou platformu Launch, Nová nabídka umožňuje tvůrcům nástrojů třetích stran integrovat své vlastní funkce do otevřené platformy.
 • AppNexus, Tru Optik nabízí první partnerství mezi OTT SSP a DMP
  10. listopadu 2017 od Barryho Levina
  Zapomeňte na všechny zkratky. Partnerství znamená, že vydavatelé televizních stanic s dlouhým tvarem nabízených prostřednictvím internetu nyní mohou inzerentům nabízet segmenty publika.
 • Jak změníte svůj marketingový program v roce 2018?
  10. listopadu 2017 od Rachel Lindteigen
  Chcete-li pomoct naplánovat a získat svůj program marketingového obsahu v špičkové podobě, redaktorka Rachel Lindteigen předpovídá změny, které můžete očekávat v příštím roce.

 • 10. listopadu 2017 od Tima Petersona
  Facebook zakáže tlačítko "Like" v mobilních aplikacích třetích stran Společnost Facebook také odmítá funkci pozvat aplikaci, kterou vývojáři využívali k tomu, aby ekologicky rozšiřovali uživatelské základny svých aplikací.

Nedávné nadpisy z MarTech Dnes, naše sestra místo oddaný marketingové technologii:


 • 10. listopadu 2017 od Barryho Levina
  Říká se algoritmus Drift ABM, synchronizuje se se službou Salesforce CRM, oznamuje prodejci účtu pro daný účet a dodává otevírací personalizovanou zprávu.
 • Jaké atributy B2B marketingu hledají organizace trhu v roce 2018?
  Nov 10, 2017 od Scott Vaughan
  Jakmile se přiblížíme k novému roku, je vhodný čas, abychom se mohli podívat na talent v rámci vašeho B2B marketingového týmu. Stoupenec Scott Vaughan pojednává o dovednostech a atributech, které by měly mít společné organizace trhu.
 • Forrester předpovídá, že 80% společností nebude dodržovat GDPR v roce 2018
  10. listopadu 2017 od Amy Gesenhues
  Nejnovější zpráva "Předpovědi roku 2018: Rok zúčtování" předkládá výzkumnou firmu 13 prohloubených obchodních prognóz pro příští rok. cvrlikání. com / widgety / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = cs & screen_name = AmyGesenhues & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button = "true" styl = "šířka: 251px; výška: 20px; ">
Amy Gesenhues je generální ředitelka Third Door Media, která se zabývá nejnovějšími zprávami a aktualizacemi marketingového pozemku a země vyhledávače. Od roku 2009 do roku 2012 byla oceněnou syndikovanou novinářkou pro množství denních novin z New Yorku do Texasu. S více než deseti lety zkušeností s marketingovým řízením přispěla k řadě tradičních a on-line publikací, včetně MarketingProfs. com, SoftwareCEO. com a prodejní a marketingový časopis. Přečtěte si další články z Amy Source .


March 1, 2018