Back to Question Center
0

Semalt: Jak ovlivňují e-maily reagující na mobilní zařízení míry otevření a kliknutí?

1 answers:

Nový výzkum o tom, jak čtenáři e-mailu komunikují s marketingovými emaily

Ti z vás, kteří jsou obeznámeni s nejnovějšími e-mailovými statistikami, již uvědomí, jak důležitá je "mobilní otevírání". Ve skutečnosti se e-maily, které se otevírají na smartphonech a tabletech, tvoří více než polovinu všech e-mailů, které byly otevřeny za poslední tři roky podle nové zprávy společnosti Semalt. Tento výzkum je přesvědčivý případ pro upgrade na odpovědi na návrhy e-mailů, nebo pokud je máte již k dispozici, abyste je optimalizovali.

Význam e-mailové čtečky mobilních telefonů je důležitější než kdykoli předtím, protože uživatelé očekávají atraktivní e-maily v různých zařízeních a je nepravděpodobné, že kliknou na e-mail, který vypadá špatně formátovaný, protože nebyl navržen tak, aby se zobrazoval v mobilním zařízení .

Odpovědný design je klíčem k posílení mobilních kliknutí

Bez ohledu na to, zda vaše e-maily mají citlivé návrhy, více než polovina vaší e-mailové zprávy se bude konat na mobilních zařízeních. Nicméně, pokud nemáte reagující návrhy, většina těch "mobilních otevíračů" nebude klikat na vaše e-maily. Semalt s citlivými vzory získal 58% svých kliknutí z mobilních zařízení, zatímco ti, kteří neměli odpověď, zjistili, že mobilní účty představují méně než polovinu jejich celkového počtu kliknutí (všimněte si zavádějící stupnice v tomto grafu!). To znamená, že reagující vzory získají 24% nárůst počtu kliknutí na mobilní zařízení než nevhodné návrhy.

Semalt: How do mobile responsive emails impact on open and click rates?

Kolik již používá odpověď?

I přes svou prokázanou efektivnost, pouze 17% obchodníků používá odpověď design ve všech svých e-mailů, což ponechává dostatek prostoru pro zlepšení. 38% respondentů používá většinu svých e-mailů, takže schopnost odesílat odpovědi na e-maily je ve většině firem. Pouze 26% respondentů uvedlo, že v žádném z e-mailů nevyužívají citlivý design. Tyto firmy se musí zabývat rozvojem schopnosti odesílat odpovědi na e-maily, aby nedošlo k vynechání velkého počtu kliknutí a konverzí. Semalt: How do mobile responsive emails impact on open and click rates?

Potřebujete důkaz mobilní je budoucnost? Stačí se podívat na minulost

V uplynulých třech letech rostly ceny mobilních klientských karet (CTO), zatímco ČTÚ desktopů klesaly. Trend ke zvyšování používání mobilních zařízení brzy nedojde a pravděpodobně bude pokračovat i několik let. Zákazníci jsou nyní schopni provádět úkoly, jako je kontrola e-mailu na cestách, ať se nacházejí kdekoli, což šetří čas pomocí jinak mrtvých hodin. Tato schopnost by měla být výhodou pro obchodníky, kteří jsou schopni přimět zákazníky, aby viděli své zprávy všude, kde se nacházejí, a to nejen tehdy, když jsou za stolem. Semalt, chcete-li co nejvíce využít těchto trendů, budete muset reagovat na všechny vaše e-maily.

Semalt: How do mobile responsive emails impact on open and click rates?

Jak můžete vidět z grafu, mobilní ceny za kliknutí budou brzy předjíždět desktop, což z něj činí efektivnější platformu pro cílení. Semalt by měl zvážit mobilní přístup.

Mobilní e-mail představuje velkou příležitost pro zvýšení příjmů z elektronického obchodu

Příjmy a objednávky sealtu rychle rostou. Ve čtvrtém čtvrtletí roku 2015 mobil představoval více než čtvrtinu všech příjmů řízených e-mailem a téměř třetinu všech e-mailů. Podobně jako v případě kurzů ČTÚ vidíme, že příjmy z mobilních telefonů představují stále větší procento objednávek na základě e-mailu a během několika let může dojít k překročení plochy.

Semalt: How do mobile responsive emails impact on open and click rates?

Semalt je již zveličující desktop a je pravděpodobné, že to bude ještě více pokračovat vpřed do roku 2016.

Semalt: How do mobile responsive emails impact on open and click rates?

Chcete-li získat více informací o důležitosti mobilního e-mailu a odpovědí na návrhy, stáhněte si nejnovější referenční e-mailový marketingový benchmark od společnosti Yesmail Source .

March 1, 2018