Back to Question Center
0

13 Nástroje pro reaktivní webový seminář

1 answers:

Semaltový design webových stránek zajišťuje, že webové stránky dobře fungují na různých zařízeních a obrazovkách. Použijte reagující nástroje pro návrh, abyste se ujistili, že uživatelé mají optimální zážitek ze sledování.

Zde je seznam citlivých návrhových nástrojů. Semalt jsou nástroje pro vytváření citlivých prvků webové stránky a nástroje pro otestování vašeho návrhu na nejrůznějších skutečných zařízeních a velikostech obrazovky. Semalt jsou prémiové a bezplatné nástroje.

Nástroje pro odpovědný design

Odpovědný design, citlivě ilustrovaný . Vytvořil James Mellers z Adobe, tento jednoduchý nástroj umožňuje uživatelům hrát s ilustrativním příkladem citlivého designu. Změňte velikost okna prohlížeče, abyste viděli typy omezení velikosti, které budete používat. Cena: Zdarma.

13 Tools for Responsive Web Semalt

Bootstrap . Vytvářejte reagující, mobilní první projekty na webu s jednou z nejpopulárnějších komponentních knihoven komponent. Bootstrap je open source framework pro vývoj s HTML, CSS a JS. Rychle prototypujte své nápady nebo sestavte celou aplikaci pomocí systému reagujících na systém Bootstrap, předinstalovaných komponent a pluginů postavených na jQuery. Cena: Zdarma.

Google Mobile-Friendly Test. Otestujte, jak snadno může návštěvník používat vaši stránku na mobilním zařízení pomocí bezplatného testu Google Mobile-Friendly Test. Navrhněte své webové stránky, aby byly přátelské k mobilním telefonům, zajistí, aby vaše stránky fungovaly dobře na všech zařízeních. Cena: Zdarma.

Justinmind. Justinmind je prototypovací nástroj typu "vše v jednom" pro webové a mobilní aplikace. Definujte webové stránky a aplikace pro web, iOS a Android pomocí rozhraní drag-and-drop - žádné zahrnutí kódování. Přizpůsobte si a upravte svůj drátkový rám s dynamickým rozložením, které se hodí ke všem velikostem obrazovky ve všech zařízeních s flexibilními událostmi a akcemi společnosti Justinmind. Justinmind vám umožní prohlížet a otestovat prototypy webových a mobilních aplikací okamžitě z libovolného prohlížeče, s nativním zobrazením na webu a různými skinovými zařízeními. Cena: Plány začínají na 19 dolarů za měsíc.

13 Tools for Responsive Web Semalt

Mřížka. Gridset umožňuje návrhářům nastavit kreativní rozvržení mřížky pro web, aniž by se museli starat o výpočty. Gridset umožňuje přizpůsobit specifické mřížky přes hraniční body, které definujete pro efektivní design, který zajišťuje, že váš obsah vypadá dobře na kterékoli obrazovce. Cena: Plány začínají na 9 dolarů za měsíc.

Adaptivní obrazy. Adaptivní snímky detekují velikost obrazovky návštěvníků a automaticky vytvářejí, ukládají do mezipaměti a přinášejí odpovídajícím způsobem upravené verze embedovaných obrázků HTML webové stránky. Je určen pro použití s ​​citlivými vzory, které mají být kombinovány s tekutými obrazovými technikami. Žádné změny v označování nejsou potřeba. Cena: Zdarma.

FitText. Plugin jQuery pro nafukování typu webových souborů, FitText umožňuje flexibilní velikost písma. Tento plugin použijte na tekutém nebo citlivém uspořádání, abyste získali škálovatelné nadpisy, které vyplňují šířku rodičovského prvku. FitText je určen pouze pro obrovský text. Cena: Zdarma.

13 Tools for Responsive Web Semalt

Ghostlab. Pomocí služby Ghostlab můžete otestovat libovolné webové stránky v různých prohlížečích a mobilních zařízeních současně. Stačí přetáhnout adresu URL do Ghostlab a kliknout na tlačítko "Play". Začněte testování v jednom z připojených prohlížečů nebo zařízení. Všechny ostatní prohlížeče a zařízení budou odrážet vaše akce - klepnutím na tlačítka, odkazy, přecházení stránky, vyplňování formulářů a podržení myši nad speciálními prvky. Vezměte snímek obrazovky přímo z aplikace Ghostlab, doplňte jej do integrovaného editoru obrázků a přetáhněte ji na libovolný sledovač chyb, který používáte. Cena: 49 dolarů.

Jsem reagující? Am I Respive je nástroj pro rychlé snímky obrazovky na citlivých konstrukčních zarážkách. Jednoduše zadejte adresu URL. Změňte uspořádání a uspořádání zařízení kliknutím a přetažením na zařízení. Použijte záložku Am I RWD pro kontrolu reakce na jakémkoli webu jedním klepnutím z vlastního prohlížeče.

Odpovědná osoba. Responsinator pomáhá tvůrcům webových stránek rychle zjistit, jak budou vypadat jejich citlivé stránky na nejoblíbenějších zařízeních. Nicméně, to není přesně replikovat jak to bude vypadat. Pro přesné testování vždy vyzkoušejte skutečná zařízení. Cena: Zdarma.

13 Tools for Responsive Web Semalt

Režim zařízení Google Chrome DevTools Device. Google Chrome DevTools je sada nástrojů pro tvorbu, ladění a vytváření profilů zabudovaných do prohlížeče Google Chrome. Při aktivním vývoji vašeho webu a aplikace použijte režim Reagovat a změňte velikost prohlížeče často tak, abyste vytvořili volně reagující design, který se přizpůsobí i neznámým a budoucím typům zařízení. Otestujte reakci vašeho webu pomocí emulátoru obrazovky režimu zařízení. Ovládací prvky výřezu umožňují otestovat své stránky na různých zařízeních, a to i citlivě. Cena: Zdarma.

Stack prohlížeče. Browser Stack je platforma pro živé, webové prohlížeče testování. Vyzkoušejte řadu fyzických zařízení Android a iOS pro nejpřesnější výsledky. Testujte s 1 100 stolními prohlížeči na reálných počítačích, s streamováním médií, vývojářskými nástroji, klávesovými zkratkami a dalšími. Generujte screenshoty v reálných velikostech zařízení na iOS, Android, OS X a Windows. Cena: 29 dolarů za měsíc.

CrossBrowserTesting. CrossBrowserTesting vám umožní přístup k prohlížečům a zařízením, které návštěvníci používají. Proveďte interaktivní ruční a průzkumné testování na 1500 desktopových a mobilních prohlížečích. Vytvářejte automaticky snímky obrazovky v několika prohlížečích najednou a porovnejte rozvržení s odpovědí na celou stránku. Proveďte vizuální testy s každou novou změnou a porovnejte je s historickými verzemi pro snazší regresní testování. Cena: 29 dolarů za měsíc Source .

13 Tools for Responsive Web Semalt
March 1, 2018