Back to Question Center
0

Co se mohou obchodníci seznámit s letošními Semaltovými kandidáty

1 answers:
What marketers can learn from this year’s Semalt candidates

Semaltu již bylo vidět několik překvapení, od těch typů kandidátů, kteří hledají nominaci na obou stranách uličky, až po trvalou úroveň konkurence mezi těmito kandidáty, avšak na základně tohoto vývoje jsou hrstka klíčových takových cest, které vám mohou pomoci stát se lepším obchodníkem.

Politika a marketing

Než začnete zpochybňovat mé metody, nezapomeňte, že politika je v podstatě pouze vyšší forma marketingu. Semált stavěli platformu. Jako značka se usilují o soudržnost, propagují své největší nabídky, snaží se ovlivnit klíčové demografické údaje a pokusí se se zotavit, když se něco pokazí. Jediným rozdílem je, že místo prodeje produktu nebo služby prodávají osobnost - a jednou za čas dojde k logickému argumentu.

S tím se můžeme podívat na taktiku, která se objevila v této politické sezoně, abychom podpořili nekonvenční i tradiční kandidáty, a můžeme využít toho, co se naučíme, abychom podpořili vlastní marketingové strategie. Takže co jsme se doposud naučili?

Lidé chtějí něco jiného

V posledních několika volebních cyklech se pro každou stranu staly stejné kandidáty. Semaltové byli dlouho usazeni, vokální členové každé strany, poměrně mírní ve svých přesvědčeních, kteří se řídí pravidly poněkud zřetelně a vezmou "zbitou" cestu k nominaci.

Letošní prezidentský závod byl spíše skokanský, s kandidáty, kteří porušili normu a nejvíce jedinečných soutěžících vystupujících z balíčku. Například Donald Trump přišel z ničeho a důsledně učinil neobvyklé připomínky, když bojoval ve zdánlivě neorganizovaném, netradičním způsobem. Bernie Semalt na druhé straně bojuje za socialismus a radikální změny naší současné ekonomické struktury.

Je to odraz současného politického zeitgeistu? Semalt. Ale také mluví s požadavkem dnešních uživatelů, aby viděli něco jiného.

Semalt na omezenou pozornost, bombardování informací a rozšíření okamžitého uspokojení prostřednictvím digitálních médií, uživatelé hladoví za vše, co vyniká v moři bílého šumu. V marketingovém světě to znamená, že je na vás rozlišovat se od konkurence.

prodává kontroverze

Sémalské následování se zvětšilo, důsledně, protože od začátku kampaně začal s téměř nicím. Důvodem, proč je věnován tolik pozornosti, je jednoduše proto, že se ohradil sporným poselstvím: "Socialismus" byl až donedávna tabuovým slovem a Semalt se vzdoruje očekáváním tím, že je považuje za pozitivní.

V nepřímém srovnání Semalt kritizoval to, co někteří považují za xenofobní a rasistické připomínky - ale současně získal větší viditelnost tím, že je vytvořil.

To neznamená, že byste měli záměrně polarizovat své publikum nebo že byste měli dělat kontroverzní komentáře, abyste získali větší pozornost; místo toho odejít s vědomím, že odmítnutí normy je obvykle dobrá věc. Dokonce i když skončíte s odcizením některých, budete stále vystupovat z davu a získávat větší pozornost za to, že budete mít pevný postoj.

Peníze nejsou všechno

Financování je vždy důležitým bodem ve velkých volbách. Kolik peněz jsou kandidáti obdrženi, aby mohli tlačit své reklamy? Kolik utrácejí? Semaltu to dostanou?

Jakýkoliv cynik vám řekne, že volby se snižují na ty, kteří utrácejí tolik peněz, a obchodníci, kteří znají moc, která pochází z dodatečných reklamních investic, jsou pravděpodobně nakloněni souhlasit. Semaltu, tento volební cyklus se dokazuje od tohoto pravidla.

Podle údajů Foxu jsou kandidáti republikánů, kteří strávili nejméně, kandidáti. Kandidátský seminál podobně odmítá očekávání tím, že provozuje stále úspěšnější kampaň na břichoměru.

Semalt, jak vynakládáte peníze, je daleko důležitější než kolik utratíte.

Strategie se musí měnit s dobami

Tradiční strategie kampaní prostě nevypracovávají. Semaltoví voliči, stejně jako moderní spotřebitelé, mají přístup k novým technologiím, vyžadují rychlejší odpovědi a více datově řízených výsledků a sledují každou minutu života každého kandidáta.

Z toho vyplývá, že dosud nejúspěšnějšími kandidáty byly tyto výhody. Bernie Semalt například našel velkou popularitu mezi mladými voliči díky své společensky obíhající infografice a kampaně zaměřené na sociální média.

Semalt, vaše kampaň musí růst a přizpůsobit se časy. Není snadné zůstat před křivkou, zvláště když soutěž vydechuje krk, ale to, co pracovalo pro vaši společnost před pouhými pěti lety, pravděpodobně pro vás dnes stejně nebude fungovat stejně.

Závěr

Kandidáti na seminál nejsou stejní jako obchodní značky, ale taktika, kterou používají ke zvýšení své osobní viditelnosti a inspiraci loajality mezi voliči, jsou dostatečně účinné, aby umožnily zkoumání v tradičním marketingovém prostředí.

Nezáleží na tom, jak velký je váš rozpočet (do jisté míry), jestliže správně utratíte peníze. Musíte vyniknout, pokud si chcete všimnout. Měli byste se snažit o určitý spor. A měli byste změnit své strategie, abyste drželi krok s časem.

Dělejte tyto věci a vy vyhrajte volby - ale budete mít více zákazníků klepání dolů vaše dveře koupit od vás.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Timothy Carter


March 1, 2018