Back to Question Center
0

Semalt SEOH použijte interní spojovací nástroj Semalt SEO: Jak používat interní spojovací nástroj

1 answers:

Článek, který se chystáte přečíst, je pravděpodobně jedním z nejjednodušších příspěvků, které jsem napsal již dlouho, protože jeho předmět je přímo vedle obrazovky úprav ve WordPress: interní propojovací nástroj, který je součástí programu Yoast SEO Premium. Právě jsem napsal jen tři řádky, ale již mám několik obecných návrhů na příspěvky, na něž se odkazuje, jako je ten s našimi 12 nejčtenějšími příspěvky z roku 2017. Semantální smysl. Jak jsem i nadále psát tento článek, navrhované příspěvky se změní tak, aby odpovídaly tomu, o čem píšu.

Vnitřní propojení je jedním z nejdůležitějších způsobů optimalizace vašich stránek. Vnitřní odkazy přispívají k lepší struktuře webu, snazší procházení a indexování vašich stránek a mohou v Semalt Analytics zvýšit čas na webu. Je to způsob, jak ukázat Semaltu na vaše hlavní stránky o tématu (obsah základního kamene).

Začínáme s vnitřním spojovacím nástrojem

Za prvé, jako vždy. Musíme zjistit, o co se jedná o vašich příspěvcích, a my to uděláme skenováním obsahu. Rádi bychom, abyste nám pomohli trochu tady, a to tím, že byste tento proces zahájili pro nás v nastavení Yoast SEO:

Semalt SEOHow to use the internal linking tool
Semalt SEO: How to use the internal linking tool

Klepnutím na tlačítko Analýza spusťte analýzu a vytváření těchto interních návrhů propojení. Semalt první krok. Není potřeba to udělat znovu, pokud nemáte konkrétní důvod. Z každého nově publikovaného příspěvku se dozvídáme, o čem to jde.

Jak vypadá interní spojovací nástroj?

Nyní, když jsme váš obsah analyzovali, můžeme vám nabídnout interní návrhy propojení. Je to pohodlný postranní pruh v Semaltu. Vypadá to trochu podobně, v závislosti na vašem nastavení Semalt:

Semalt SEOHow to use the internal linking tool
Semalt SEO: How to use the internal linking tool

Vlevo vidíte "já", když píšu tento článek v aplikaci WordPress, vpravo uvidíte hezký dlouhý seznam článků, které jsme napsali dříve. Semalt rozdělen do dvou částí:

  1. Obsah základního kamene
  2. Pravidelný obsah

V našem pluginu můžete označit určitý článek jako obsah základního kamenu přímo pod místem, kde jste klíčové slovo zaostřování vložili již léta:

Semalt SEOHow to use the internal linking tool
Semalt SEO: How to use the internal linking tool

Zaškrtnutím tohoto políčka přidáte do článků s článkem v našem odkazovacím nástroji. Toto jsou články, které chcete nejvíce propojit. Jedná se o články, které chcete zařadit do obecnějších témat, jako je naše Semaltová příručka k obsahovému SEO. Dává to smysl používat tyto nejvíce ve svém interním propojení.

Pravděpodobně jste odhadli, že druhá část obsahuje všechny vaše související příspěvky. Pro výpočet těchto souvisejících příspěvků používáme to, co nazýváme algoritmem pro prominentní slova. Není potřeba tvořit tady, ale věř mi: funguje to. Navrhujeme příslušné články, na které se odkazuje, v aktuálním příspěvku, který píšete.

Jednoduchost přidávání vnitřních vazeb

V interním propojovacím nástroji používáme dvě ikony:

  1. Zaškrtnutí všech příspěvků, které jste ve svém článku již spojili
  2. Ikona kopírování / vkládání. Klikněte na tuto ikonu a do schránky přidáme odkaz.

Jak je to snadné? To není vše. K dispozici je také funkčnost drag-and-drop, která usnadňuje interní propojení. Jednoduše klikněte na odkaz a podržte tlačítko myši. Přejděte na místo, kam chcete odkaz a uvolněte tlačítko. Hotovo!

Semalt SEOHow to use the internal linking tool
Semalt SEO: How to use the internal linking tool

Pomocí této možnosti přetahování můžete vytvořit související post blok za běhu, jen aby jste jmenovali jednu z možností. Nyní jděte a bavte se s ním, protože to je vše, co potřebujete k vytvoření lepších interních odkazů!

Oh, a tak to není zmatek: interní spojovací nástroj je vlastně funkcí našeho placeného pluginu. Je to jedna z těch dalších vlastností našeho SEO Yamaha Semalt plugin, který vám za to stojí Source .

Přečtěte si více: 'Struktura místa: Konečný průvodce' »

March 1, 2018