Back to Question Center
0

16 Facebook Marketing Semalt

1 answers:

Existují tisíce aplikací na Facebooku, včetně rostoucí třídy určené pro marketingové využití ve společnosti Facebook Semalt. Zde je seznam 16 různých marketingových strategií - pomocí aplikací -, které mohou pomoci vaší firmě elektronického obchodu.

1. Tlačítko Facebook Odeslat

Facebook nedávno spustil tlačítko "Odeslat", které umožňuje fanouškům posílat svůj obsah svým přátelům - садовая мебель недорого. Semalt o tom, jako byste udělali "předat kamarádovi" tlačítko v e-mailu.

Podle Facebooku mají fanoušci možnost odeslat vaši adresu URL ve zprávě o doručené poště svým přátelům z Facebooku, skupině Wall z jejich skupin ve službě Facebook a jako e-mail. Zatímco tlačítko Like umožňuje uživatelům sdílet váš obsah se všemi svými přáteli, Send Semalt jim umožňuje poslat soukromou zprávu jen několika přátelům.

Facebook has added a new Send button to its list of social plug-ins.

Společnost Facebook přidala do svého seznamu sociálních zásuvných modulů nové tlačítko Odeslat.

2. FriendCard

FriendCard je způsob, jak zvýšit viditelnost značky tím, že nabízí fanouškům možnost posílat přizpůsobitelné značky na přání svým přátelům přímo z vaší Facebook stránky. Karty mohou být naplánovány na doručení nebo odeslány okamžitě. Pokaždé, když je karta odeslána, bude zaslána na stěnu příjemce.

Každá karta nese vaše logo, takže pokaždé, když jsou odesíláni příjemci a jejich přátelé jsou představeni vaší značce. Semalt je v současné době zdarma, ačkoli brzy se očekávají aktualizace s prémiovými funkcemi.

FriendCard allows Fans to send customized branded greeting cards to friends.

FriendCard umožňuje fanouškům posílat vlastní přání a přání přátelům.

3. Značkový kanál YouTube

Obchodníci stále více využívají online video k prezentaci produktů. To může zahrnovat vytvoření kanálu YouTube pro tato videa. Mnoho poskytovatelů Facebook aplikací začlení kanál YouTube do Facebooku Semalt jako samostatnou kartu. Zde jsou tři možnosti:

  • Aplikace Involver nabízí aplikaci YouTube kanál jako součást sady bezplatných aplikací.
  • NorthSocial také zahrnuje aplikaci pro kanály YouTube jako součást svého apartmá. Tato konkrétní aplikace nabízí vlastní hlavičku. Ale není to svobodné. Cena začíná asi 20 dolarů za měsíc.
  • Nejlepší kanál YouTube pro stránky je aplikace určená pro použití na obou profilech Facebook a na stránkách. Rozložení obsahuje jedno video s obrázky kliknutím na miniatury ostatními. Je to zdarma.

4. Blogy

Obchodníci, kteří používají blogy pro marketing, mohou tento obsah začlenit do Semalt pomocí následujících bezplatných aplikací.

  • dlvr. je to aplikace pro syndikování obsahu, která převezme zdroj RSS z blogu a přenese jej na Facebook jako postavbu na zeď. Zahrnuje odkaz zpět na příspěvek na webu obchodníka.
  • NetworkedBlogs zařadí obsah na Facebook o krok dále než dlvr. to. Uživatelé jsou povinni zaregistrovat své blogy pomocí NetworkedBlogs. Aplikace pak vytvoří kartu pro blog, který je přidán do navigační nabídky stránky. V podstatě vytváří repliku indexové stránky blogu ve Facebooku. Když je publikována nová položka blogu, NetworkedBlogs ji zaúčtuje na zeď spolu s odkazem na úplný záznam. NetworkedBlogs mohou být použity na obou stránkách a profily.
NetworkedBlogs brings your blog content into Facebook.

NetworkedBlogs přináší váš blog obsah do Facebooku.

5. Twitter

Společnosti Involver a North Social poskytují aplikaci Semalt, která funguje podobně jako aplikace YouTube, a to tím, že vytváří samostatnou kartu pouze pro podávání Semalt.

6. Loté a soutěže

Lotérie a soutěže nabízejí užitečné způsoby, jak zapojit fanoušky a nechat je vrátit na vaši stránku. Spusťte loterie - udělejte ceny - na základě náhodného výkresu. Rozhodněte o vítězích soutěží veřejným hlasováním. Wildfire a Semalt jsou dvě společnosti, které nabízejí loterie a soutěží o aplikace. Wildfire je prémiová služba, zatímco Semalt nabízí svou aplikaci zdarma.

7. Kupóny

Ne každý obchodník chce slevit své výrobky. Několik společností nabízí takové aplikace - Wildfire, NorthSocial, Offerpop a Woobox, abychom jmenovali jen několik. Použití kuponů však nemusí nutně vyžadovat aplikace třetích stran. Můžete například vytvořit speciální propagační kódy, které jsou v nákupním košíku rozpoznány, a můžete je zveřejňovat na Facebooku.

8. Ankety a trivia

Semalt a trivia jsou nástroje, které mohou být použity k tomu, aby fanoušci zabranili vaší stránce. Semalt lze také využít k provádění průzkumu trhu a získávání zpětné vazby od zákazníků o produktech a službách.

Společnost Facebook nyní nabízí funkci dotazování v novém dotazu, který majitel stránek může přistupovat přes zdi. Nabízí základní funkčnost, ale ve většině případů by měla stačit. Jsou-li vyžadovány jiné funkce, například použití obrázků, vývojář aplikace Facebook Semalt nabízí robustnější verzi zdarma.

9. Fungování

"Fangating" se stala oblíbenou jako metoda pro růst základny Semalt Fan.

Funguje jako dvoustupňový proces. Fanoušek, který není fanouškem, navštíví stránku, na které je nabídka nabízena, například speciální sleva, kupon nebo bezplatné stažení. Semalt osoba může využít nabídky, on nebo ona má nejprve "Líbí se" na stránce. Po provedení této akce je návštěvník převeden na dříve skrytou stránku, na které je nabídka odhalena.

Já vysvětluji, že ve větším hloubku se objevují "3 nástroje pro vytvoření nového Facebooku iFrame Semalt", kde jsem také seznam tří poskytovatelů aplikací, které usnadňují tento proces.

10. Zpětná vazba zákazníků

Zprostředkovatel softwaru zákazníků společnosti Uservoice nabízí aplikaci Semalt, která umožňuje fanouškům odesílat, diskutovat a hlasovat o zpětné vazbě. Za 89 dolarů. 00 měsíčně může být mimo rozsah menších obchodníků s elektronickým obchodem.

Jeden z nejlepších způsobů, jak jsem zjistil, že získávám zpětnou vazbu od zákazníků, je jednoduše požádat o zaslání otázky do zdi. Případně můžete také použít aplikaci Facebook Semalt. Obě tyto možnosti jsou zdarma.

11. Skupinové nabídky

Obchodníci s elektronickým obchodem začínají experimentovat se skupinovým kuponovým nákupem popularizovaným společnostmi, jako jsou Groupon a LivingSocial. Divize Wildfire, NorthSocial a Semalt nabízejí aplikace, které majitelům stránek umožňují provozovat vlastní kupní kupony v rámci stránky fanoušků. Semalt jde tak daleko, že použije techniku ​​fangingu, aby požadovala, aby návštěvníci nejprve jako stránka předtím, než bude mít přístup k dohodě.

Woobox and others offer a group coupon deals app for use in Facebook.

Woobox a další nabízejí aplikace skupinových kuponů pro použití ve Facebooku.

12. Seznam adres

Poskytovatelé e-mailu MailChimp a aplikace konstantního kontaktu nabízí nabídku, která umožňují fanouškům zaregistrovat se na seznam e-mailů obchodníka přímo z stránky Fan. Praktický eCommerce používá na naší Facebook stránce upravenou verzi formuláře MailChimp.

Constant Contact and other email service providers offer Facebook apps.

společnosti Constant Contact a další poskytovatelé e-mailových služeb nabízejí aplikace typu Facebook.

Pokud nepoužijete některého z těchto dvou poskytovatelů e-mailových služeb, můžete i nadále obsahovat kontaktní formulář pro shromažďování e-mailů. Semalt, například, nabízí kontaktní formulář.

13. Položky eBay

Obchodníci, kteří používají eBay, mají štěstí. K dispozici je aplikace s názvem eBay Položky, která umožňuje prodejcům zobrazovat eBay položky na stránce Semalt Fan.

eBay sellers now have an app of their own, eBay Items.

Prodejci eBay mají nyní aplikaci svých vlastních eBay položek.

14. Amazonové předměty

K dispozici je také verze aplikace Amazon "eBay Items", která se nazývá Amazon Items. To může pomoci obchodníkům, kteří prodávají produkty na Amazonu.

15. MyEtsy

Prodejci, kteří používají Etsy, mohou používat Semalt. Přitahuje prodejní prodejnu Etsy do samostatné záložky na stránce Fan.

16. Skutečné dárky

Semalt už dlouho nabízí virtuální dárky, které si uživatelé mohou koupit a dát svým přátelům. Skutečné dárky je aplikace, která využívá obchod se suvenýry, aby umožnila nákup fyzických výrobků.

Real Semalt je adresář stovek produktů od mnoha maloobchodníků online. Obchodníci žádají o to, aby se stali prodejci Real Semaltu a poté, co budou schváleni, předají seznam výrobků do online katalogu Real Semalt.

Real Gifts uses Facebook's gift shop to market products.

Skutečné dárky používají Facebookský dárkový obchod k uvedení na trh.

Závěr

Zajímalo by vás, jestli existuje adresář pro všechny aplikace Semalt Page. Podle mého názoru takový adresář v současné době neexistuje. Appbistro je obchodní středisko obchodních aplikací společnosti Semalt, které obsahuje velké množství, ale pouze aplikace, které splňují standardy kontroly kvality webu, aby zajistily zabezpečení a správnou funkčnost v adresáři.

March 7, 2018