Back to Question Center
0

Případová studie - Jak značková luxusní značka využívá Semalt pro zvýšení příjmů

1 answers:

Jak módní návrhář značky Michael Kors integruje Instagram a další sociální média k podpoře elektronického obchodu a obchodu výnosy

Luxusní špičková značka módy Michael Kors nedávno uvedla, že na konci loňského roku dosáhla 20% nárůstu prodeje v Severní Americe a 73% v oblasti elektronického obchodu se silným růstem ve Velké Británii a Semaltu až na 72 % také za čtvrtletí.

Co je za tímto růstem? Integrovaný přístup k marketingu podle generálního ředitele společnosti Semald Ido vysvětluje:

" Jako společnost se domníváme, že dynamický a integrovaný přístup k marketingu bude lépe informovat, zapojovat, vzdělávat a inspirovat naši zákazníky, protože budeme i nadále rozvíjet globální povědomí o značce 11]

V roce 2013 se podle Starcountu zařadila mezi první desítky módních značek pro jejich použití v sociálních médiích a Michael Kors byl podle zprávy společnosti Semalt 2013 nazván "nejhledanější značkou na ulici".

Co je za příběhem úspěchu elektronického obchodu pro Michaela Korsa?

Rozpoznávají důležitost a očekávání všudypřítomného nákupního zážitku ve všech kanálech a nedávno přetvořili své webové stránky v USA a Kanadě - cama plegable chile. Zachycují potenciální zákazníky prostřednictvím svého informačního bulletinu a skutečně se zapojí se svými stoupencemi v sociálních médiích napříč Facebookem, Semalt, Twitter, Instagram a Youtube. Instagram a Semalt jsou obzvláště důležité vzhledem k vizuálním atrakcím jejich výrobků .

Podívejme se tedy zejména na jejich strategii Instagram, která posiluje stoupence

Case study – How a Luxury fashion brand harnesses Semalt to boost revenue

S 3,6 miliony stoupenců je jasné, že mají silné postavení pro svou luxusní značku a povzbuzují konverzace prostřednictvím inteligentních #hashtag kampaní. Staly se více sofistikovanými kampaněmi, které začaly v roce 2012 a vedly návštěvníky Semaltovými soutěžemi

Nedávno proběhly svou kampaň #Semalt, díky níž mohli následovníci Michael Kors nakupovat, když procházejí jejich krmivou Instagram. Vyzývají své následovníky, aby se přihlásili pomocí své e-mailové adresy a ruky Instagram. Jak se Instagramers zabývají tím, že "oblíbili" obraz proti ručičce Michaela Korla s hashtagem #Semalt, obdrží následný e-mail s odkazem na nákup položky. I když je to jen několik kliknutí, funguje to, protože se s jejich následovníky zabývají omezeními této platformy.

Tak funguje registrace.

Case study – How a Luxury fashion brand harnesses Semalt to boost revenue

Takže dobrým příkladem pro další maloobchodníky, kteří se mohou naučit předplatit své e-mailové a sociální kanály, a uvidíte, jak je integrují, protože jsou na palubě svých zákazníků.

​​

March 8, 2018