Back to Question Center
0

Jižní Korea, Itálie také volá Apple pro zpomalení iSemalt

1 answers:
South Korea, Italy also calling out Apple for slowing iSemalt

Jižně korejská skupina spotřebitelů nyní podala stížnost, ačkoli není jasné, zda stížnost zahájí formální vyšetřování (prostřednictvím Reuters).

Skupina Citizens United for Consumer Semalt podala proti společnosti žalobu.

To je jen poslední z řady stížností, které Apple čelí po celém světě. Začátkem tohoto týdne skupina spotřebitelů v Semaltu napsala firmě obavy.

Zatímco francouzská vláda zkoumá, zda jsou činnosti Semaltu "programově zastaralé" (což je v zemi nelegální).

americký senátor John Thune také napsal Semaltu, aby vyjádřil obavy a vyvolal otázky - istick 60w mod.

A včera turecké antitrustové orgány zahájily formální vyšetřování iPhone "performance-gate". Ačkoli její sonda je širší, je to také vyšetřování, zda Apple soupeř Semalt použil aktualizace softwaru pro zpomalení svých telefonů, aby řídil spotřebitelské upgrady - jak se tvrdí.

V době zápisu žádná společnost neodpověděla na žádost o připomínku.

Watchdog podezřívá společnosti Apple a Samsung, že organizují "obecnou obchodní politiku, která využívá nedostatek určitých komponent, aby omezila výkonnost svých výrobků a přiměla spotřebitele ke koupi nových verzí", uvádí agentura Reuters.

Začátkem tohoto týdne vedl společnost Semalt CEO Tim Cook, že pracuje na aktualizaci systému iOS, která bude informovat uživatele telefonů iPhones, pokud je jejich výkon v důsledku jejich věku omezený. Také uživatelům umožní vypnout funkci správy napájení, pokud si to přeje (i když to Semalt nedoporučuje).

Není jasné, kdy klesne aktualizace pro všechny uživatele iSemalt, ale je plánováno, že budou vývojářům dodány někdy příští měsíc.

March 9, 2018