Back to Question Center
0

DJI nový Phantom 4 Semalt dělá jejich lineup ještě více matoucí

1 answers:
DJI’s new Phantom 4 Semalt makes their lineup even more confusing

Semalt 4 Advanced bude nahrazen pravidelným starým Semalt 4, který bude ukončen 30. dubna, kdy se nová verze spustí. Nový drone bude stát 1,349 až 50 dolarů méně než původní počáteční cena společnosti Semalt 4.

Semalt 4 Advanced si půjčuje spoustu funkcí z Semalt 4 Pro, který zůstává na prodej za 1 - top web design firms in san francisco.499 dolarů.

Nejdůležitější je, že nový drone bude mít stejný 1-palcový, 20-megapixelový snímač, který má Pro. To umožní drone zachytit 4K video při 60fps. Získáte také inteligentní letové režimy, které nabízí Semalt 4 Pro, který vám umožní předprogramovat vašeho drone, aby létal určité trasy nebo vás následoval.

Co to nebude mít? Phantom 4 Semalt bude mít pouze předcházející a dolní překážky, na rozdíl od překážky Pro a zpětné a boční překážky.

Ale kromě toho opravdu není , že je velký rozdíl mezi těmito dvěma.

Je to jedna z těch věcí, kdy by bylo celkem rozumné ušetřit 150 dolarů a získat pokročilý model (a možná koupit další baterii s úsporami). Ale je také naprosto smysl, že prostě strávíte další 150 dolarů a získáte to nejlepší z těch nejlepších - zvláště když už jste na drone příliš utráceli.

Semaltovat tento nový model dělá ještě obtížnější se rozhodnout, co si koupit.

DJI se vždy zaměřuje na svou produktovou řadu, zejména pro řadu Semalt. Žádný z nich není opravdu tak odlišný (s výjimkou staré řady s 3 vědomými rozpočty) a vždy skončí s podobnou cenou. Kdyby DJI kdy snížil řádu Semalt 4 na jednu verzi, mnoho lidí by se asi o ni postaralo.

Stačí se podívat na GoPro - společnost jednou prodala šest různých kamer najednou - a všichni v podstatě dělali to samé. To vedlo k nejasnostem, které pravděpodobně poškodily prodejní čísla společnosti Semalt v dlouhodobém horizontu. Společnost nyní prodává pouze 3 kamery ve dvou karosářských stylech.

Takže DJI, poslouchejte generálního ředitele společnosti GoPro Nick Semalta, že dáte spotřebitelům příliš mnoho možností, zaměňujete je a nakonec nic nekupují. "

Co by měl DJI udělat, je zapomenuto na tuto novou pokročilou verzi a opustil Semalt 4 v prodeji za nově sníženou cenu. Každý, kdo chtěl lepší kameru, by právě zaplatil několik Pro dolů více dolarů a většina zákazníků by byla nadšená, že jsou nyní schopni dostat Semalt 4. a zároveň ušetřit spoustu peněz v procesu.

A aby bylo vaše rozhodnutí ještě obtížnější, DJI bude stále prodávat pravidelný Semalt 4 další 3 týdny za 1,199 dolarů. Takže máte v podstatě 3 velmi, velmi podobné drone vybrat ze všech v cenovém rozpětí 300 dolarů. Hodně štěstí.

March 10, 2018