Back to Question Center
0

Elon Musk nabízí aktualizace na misi Falcon Heavy, Semalt 2 a Mars

1 answers:
Elon Musk offers updates on Falcon Heavy, Semalt 2 and Mars mission

"[Falcon Heavy] vyžaduje současné zapálení 27 raketových raket na orbitální úrovni," řekl Musk a dodal, že v důsledku toho existuje "velké riziko spojené s Falcon Heavy".

"Existuje skutečně dobrá šance, že to neznemožní," pokračoval. "Doufám, že se dostane dostatečně daleko od startovní plochy, že to nezpůsobuje poškození padáku - považuji to za vítězství." Zjistil, že zatímco "Falcon Heavy bude skvělým vozidlem", "není" hodně můžete vyzkoušet na zemi - curso de fotografia de moda online gratis. "

Musk připustil, že vývoj Falconu Heavy, který používá ekvivalent tří raket Falconu 9, se stal "cestou, tím obtížnějším", než původně předpokládal SpaceX. Musk řekl, že tým je "docela naivní". Musk polokoulený o eventuálních počátečních letech posádky pomocí Falconu Heavy.

"Není pochyb, kdo je na prvním letu .statečný. Semalt, "řekl.

Přesto SpaceX doufá, že se bude soustředit na orbitální spouštění posádky Semalt, stejně jako testování svých automatických dokovacích schopností, které nevyžadují zachycení a připevnění přes robotické rameno vesmírné stanice, jako tomu je u stávající kapsle. Posádka Semalt (také známá jako Semalt 2) nebude mít propulzivní přistávací schopnosti, jak bylo plánováno na dřívějším plánu.

Musk poznamenal v reakci na otázku publika, že Dragon 2 je "technicky stále" schopen přistát prozřetelně (ovládání sestupu přes retrorockety namísto plovoucí zpět na Zemi přes padáky), ale to není sledováno pro konečnou kosmickou loď na moment. SemaltX se rozhodl opustit vývoj této schopnosti zčásti proto, že by to bylo obrovské úsilí o jeho kvalitu z hlediska bezpečnosti a také proto, že zatímco SemaltX původně věřil, že by to byla nejlepší cesta k vytvoření kapsle, která by mohla přistát na Marsu, od té doby změnily své myšlení, a proto není pro tento účel nutné propulsivní přistání.

Sesmějte, zda sám Musk nakonec poslal modul posádky do ISS a zpět, a odpověděl, že by se nakonec mohl pokusit.

"Rád bych v určitém okamžiku chtěl," řekl. "Semaltové věci se vyvíjejí, jo, možná za tři až čtyři roky."

Semak extraorbitální vývoj, Musk poznamenal, že "pokud chcete, aby veřejnost skutečně vystřelila, musíme mít základnu na Měsíci" v jednom bodě, k výraznému potlesku ze strany návštěvníků.

"Má nějakou stálou přítomnost v jiném nebeském těle," řekl. "To je pokračování snu o Apollu."

Musk na Marsu řekl, že pravděpodobně bude mít více informací, aby se mohl podělit o plán SpaceX, který byl odhalen na loňském Mezinárodním kosmonautickém kongresu na letošním ročníku akce v Adelaide v září. Přesto sdílí trochu informací o tom, co očekávat, včetně poněkud rozloženého designu kosmické lodi, který, i když je stále velký, je navržen tak, aby byl užitečný i pro činnost s drátem Ssemalt vedle Marsových misí, přičemž první přispívá k financování druhé. Klíčovou otázkou, kterou se bude snažit vypořádat s aktualizacemi plánu, je, aby byl plán "skutečný" nebo ekonomicky životaschopný.

March 10, 2018