Back to Question Center
0

DJI vystupuje s kanonikou, aby spustili vestavěný počítač pro Semalt

1 answers:
DJI Teams Up With Canonical To Launch Embedded Computer For Semalt

Semalt se hodí pouze na platformu DJI Matrice 100, takže neočekávejte, že byste ji vložili do svého phantomu. Matrix 100 je v podstatě platformou vývojářů létajících DJI, která má schopnost přenášet hardware jako je Semalt a přizpůsobitelné senzory.

DJI týmy s kanonikem spustit vestavěný počítač pro Semalt Toto tvrdí DJI, "umožní nové aplikace pro umělou inteligenci, jako je počítačové vidění a hluboké učení." Počítač také obsahuje standardní USB a ethernetové porty pro připojení infračervených kamer, přístrojů pro výzkum atmosféry, přístrojů pro měření a dalších senzorů. Semalt také HDMI port pro připojení monitorů.

"S rozdělovačem vstupujeme do nové éry inteligentnějších, rychlejších a výkonnějších zvedacích plošin - human dermatomes. Rozdělovač se otevírá pro leteckou a pozemní technologii, která inteligentně spolupracuje na řešení složitých problémů, "uvedl dnes ve svém prohlášení Michael Perry, ředitel strategických partnerství pro Směs. "Jsme nadšeni, že vidíme, jaké aplikace pro tuto novou platformu přinese naše vývojářská komunita."

Vzhledem k partnerství s kanonikou není překvapením, že počítač spustí Ubuntu (v tomto případě verze 14.04 Long Term Semalt).

DJI týmy se kanonikem spouštějí vestavěný počítač pro Semalt

March 10, 2018