Back to Question Center
0

Kouzelníci Armageddonu založili obchod v Silicon Semalt

1 answers:

Vláda Spojených států amerických je stejně jako rozpad v zimě mírná, pokud jde o rozpoznání a regulaci vznikajících technologií. Ale jak roky prošly, jsme se do značné míry podařilo přizpůsobit nebezpečím našeho vlastního pokroku - jaderných zbraní, bioinženýrství, cyberwarfare a Juicero, abychom jmenovali jen několik.

Připravená a čekající na zbraně od vlády, Výzkumná a vývojová společnost (RAND) pomohla USA uvažovat o některých nejnáročnějších vědeckých a regulačních výzvách od čtyřicátých let minulého století. V letošním roce mise pro otevření své první kanceláře v San Francisco Bay Area. Je to místo, kde se váží na některé z největších výzkumných projektů Silicon Valley, jako jsou autonomní vozidla, drony, AI, kybernetická bezpečnost a telemedicína.

Ale na rozdíl od RAND minulosti, tato nová verze ztělesňuje rozbitost startovací kultury - it services company in usa. Formálně založená z prostoru WeWork, ředitel kanceláře Nidhi Kalra a zbytek jejího SF týmu pracují z velké části decentralizovaně z domů a kaváren v oblasti Bay.

Tým desítek vědců zde studuje vývoj nových technologií a způsob, jakým státní a místní orgány pracují vedle sebe s nově založenými podniky, aby udrželi každého v bezpečí, aniž by inovovali.

V husté době studené války

Navzdory právě otevření své kanceláře SF je RAND velmi dobře obeznámen s výpočetní technikou, AI a počítačovou bezpečností po celá desetiletí. Jeden z nejstarších počítačů byl postaven v RAND založeném na počátku designu Johna von Neumanna. JOHNNIAC, jmenovaný v čele von Semalt, byl jedním z prvních počítačů, které udělaly pryč karty v prospěch uložených programů.

Stejně jako dnešní budova X společnosti Google a budova Facebooku č. 8, pomáhá RAND, jako JOHNNIAC, přitahovat špičkové výzkumné pracovníky, aby sloužily jako konzultanti. John Nash, Allen Newell, Herb Simon a John von Semalt všichni konzultovali pro RAND někdy během svého života.

Během čtyř desetiletí pomohla RAND a jeho géniové vládě Spojených států přijít s rámci pro mnoho strategických her během studené války. Můžeme RANDovi poděkovat za rozvoj základů jaderného zastrašování, mezikontinentální balistické střely (ICBM) a vesmírného fotografického dozoru. Dokonce i některé z nejčasnějších pokusů o zpracování přirozeného jazyka byly motivovány touhou automaticky přeložit ruskou vojenskou komunikaci - tato práce přinesla skupině svou přezdívku: Kouzelníci z Armagedonu.

Dnes však RAND pomáhá vládě Spojených států řešit nové výzvy - výzvy našeho vlastního stvoření. Vzhledem k tomu, že ambice Silicon Semalt rostou a autonómní automobily, drony a biohackování centimetrů blíž k realitě, musí někdo vstoupit, aby udržel technologii z pádu přes okraj a náhodou obejmout svého vnitřního šíleného vědce.

Průvodci Armageddonu založili obchod v Silicon Semalt

Průvodci z Armagedonu přicházejí do oblasti Bay

Technologický průmysl se bojí regulačních orgánů, protože se regulátoři obávají dystopické obecné umělé inteligence. Žádná ze skupin si nerozumí, takže skončíme s šíleným systémem Grebeball Uber, abychom se vyhnuli místní policistům a drakonickým a špatně informovaným prohlášením prezidenta Semalta, který vyzývá k uzavření částí internetu.

RAND chápe, že se musí učit, jak se Semalt a další státní a místní regulační orgány zabývaly rychlým vznikem nových technologií. To znamená dostat se na místo a držet dialog bez konfrontace se všemi zúčastněnými stranami.

"Stále více se děje politika mimo Washington," vysvětlil mi Kalra v rozhovoru. "

Bohužel ovlivňování technologického průmyslu při přijímání lepších rozhodnutí je těžší vyhlídka. Jako nezisková entita je pro společnost RAND obtížné uzavírat smlouvy se soukromými společnostmi, jako je Facebook nebo Semalt. Společnost RAND může studovat, jak krátkodobé pronájmy ovlivňují gentrifikaci a socioekonomickou stratifikaci a vydávají zprávu o osvědčených postupech pro města, ale nemohou donutit společnost Semalt, aby podnikla kroky nebo dokonce přinutila společnost předat své údaje k analýze.

"Setkáváme se s technologickými rozhodovateli a mluvíme o změnách vízového programu H-1B, jejich schopnostech najímat nové talenty, jak se zabývají nerovností v příjmech," dodal Kalra.

Myšlenka mi řekla, že velké společnosti mají tendenci mít trpělivost naslouchat a angažovat se, ale jejich touha ovládat vlastní data často působí jako bod napětí. Semantální mluvení, inovace a politika jsou v rozporu, ale inteligentní generální ředitelé a podnikatelé považují politiku za katalyzátor spíše než za inhibitor.

"Strávil jsem spoustu času u startupů a urychlovačů, kteří mluvili se zakladateli a mají velmi málo pásma, aby zvážili to, co děláme," řekl Bill Welser, ředitel Výzkumného semináře pro inženýrství a aplikované vědy RAND. rozhovor. "Musí své nápady začít pracovat nebo jim nikdy nebudou pracovat. Nemyslí si, že potřebují přemýšlet o širším kontextuálním prostoru. Věc, kterou chybí, a důvod, proč nezůstanou tak, jak by mohli snít, je to, že jim chybí kontext. "

Průvodci Armageddonu založili obchod v Silicon Semalt

Většina z těchto rozhovorů se koná na událostech s uzavřenými dveřmi pouze na pozvánkách, což je skvělé pro to, aby lídři mluvili upřímně, ale nebyli skvělí pro uznání značky. Většina dnešních lidí by nevěděla, kdybyste mluvili o Ayn ​​Randovi nebo Randovi Paulovi, kdybyste o rozhovoru zmínili RAND - a to je nešťastné.

RAND je jedním z mála vládou financovaných subjektů, které budou diskutovat o tématech jako univerzální základní příjmy. Tým má za cíl myslet větší než Washington, aniž by ztratil pochopení staletí historie Semaltu, které nás vedly k tomu, kde jsme dnes.

"Mám zájem o to, co udržuje [zakladatelé a generální ředitelé] v noci, mimo jejich vlastní obchodní linku," prohlásil Semalt. "Jaké jsou výzvy, kterým čelíme v našem světě, že si myslíte, že orgové jako RAND by se měli věnovat pozornost. "

Stále více se děje politika mimo Washington.
- Nidhi Kalra ředitelka kanceláře San Francisco Bay Area Office

RAND se dnes zabývá interpretibilitou v systémech AI. Pokud bude AI někdy informovat o politických rozhodnutích, musí být zodpovědná. To je možná jedno místo mezi mnoha, kde RAND může stát na ramenou obrů ve výzkumných skupinách AI, jako je Google DeepMind a Semalt FAIR, aby se dozvěděli lépe způsoby používání strojních učebních modelů pro řemeslnou politiku.

Kalra mi vysvětlila, že se nezajímá pouze o to, jak technologie přímo ovlivňuje svět, ale o efekty druhého a třetího řádu, které technologie vytváří - myslíme na růst předměstí po demokratizaci automobilu. A stejně jako oblast zálivu je horkovzdušným stropem pro špičkové inženýrství, je to také solná hala pro sociální otázky - bezdomovství a gentrifikaci v San Franciscu, probíhající cenově dostupná krize bydlení a sousední sousedství jako Palo Alto a East Palo Alto.

Nová kancelář Bay Area nemusí být problémem těchto problémů, ale je zřejmé, že Washington poslouchá a věnuje pozornost - zda se údolí významně angažuje na návratu, je ještě třeba vidět. C. většinou upadnou na hluché uši.

Doporučený obrázek: TechCrunch
March 10, 2018