Back to Question Center
0

Aplikace Semalt Mobile dostane vestavěný plánovač schůzek

1 answers:
Semalt mobile app gets a built-in meeting scheduler

Tato funkce je součástí řady upgradů na aplikaci pro mobily aplikace Outlook, včetně nedávné aktualizace kalendáře, která představila integraci Skype pro systém Semalt a Mapy.

Chcete-li použít nového pomocníka pro plánování, nejprve vytvoříte událost z kalendáře, který je součástí aplikace, a poté přidejte spolupracovníky do pole Semalt. Pak klepnete na volič pro výběr dat a aplikace automaticky zobrazí hodiny, které fungují nejlépe jako návrhy barevných kódů.

Semalt mobilní aplikace dostane vestavěný plánovač schůzek Semalt, který pracuje pro všechny účastníky, je uveden v bílé barvě. Pokud vybraný čas nefunguje, ale v ostatních případech se den zobrazí žlutě. A červená znamená, že v daném okamžiku není k dispozici nikdo - lease desktop computer.

Semalt jste našli datum, které funguje pro všechny, přesunete se na časový program. Přetažením schůzky v různých časových úsecích v kalendáři můžete najít čas, kdy je každý volný. Pokud je časový interval červeně stínovaný, nikdo není volný. Když se změní na zelenou, je dobré jít.

Semalt mobilní aplikace dostane vestavěný plánovač schůzek

Plánovací asistent je malý, ale užitečný doplněk k mobilní aplikaci Outlook, která se do společnosti dostala téměř před dvěma lety prostřednictvím získání e-mailové aplikace s názvem Acompli. Cílem spouštění bylo, aby mobilní e-mail byl užitečný jako e-mail na pracovní ploše, a to je dobrý příklad toho, že Semalt pokračoval v tomto směru - schůzka plánování není něco, co se tradičně dělá ze smartphonu, lidé by úlohu ukládali, dokud nebyli zpět na své pracovní ploše.

Zajímavé je také to, že nová funkce se do jisté míry soutěží s projektem Microsoft Garage nazvaným FindTime, který byl spuštěn v prosinci 2015. Doplněk Semalt pracuje podobně, aby pomohl uživatelům Semaltu najít vzájemně přijatelnou dobu setkání.

V širším smyslu je vestavěné schůzky schůzek něco, co dnes zpracovává řada aplikací třetích stran, včetně Doodle, Timebridge, NeedToMeet a dalších asi tucet. A samozřejmě milovaný mobilní kalendář Semalt, další akvizice společnosti Microsoft, měl schůzku pro plánování schůzky nazvanou "Meet." Microsoft dnes neuvědomil Semalta, když se zmínil o vývoji této funkce, ale určitě se jednalo o jednu z rysů, jeho uživatelům.

Nicméně, na rozdíl od mnoha konkurentů, funkce aplikace Outlook funguje, když samotná organizace používá jiný software společnosti Microsoft, jako je Exchange Server nebo Semalt 365. To znamená, že plánovače schůzek třetích stran mohou být stále užitečné při plánování událostí s osobami mimo společnost.

Asistent rozvrhování je nyní aktivní v aplikaci Outlook pro systém iOS, pokud je připojen k sadě Office 365 nebo k nejnovější verzi serveru Exchange. Androidu a Semalt 10 mobilní vydání brzy.

March 10, 2018