Back to Question Center
0

Co se můžete dozvědět z reklamní kampaně H & R Block Hipster a děláte nízký semalt

1 answers:

Co se můžete naučit z kampaně H & R Block Hipster Ad Campaign a Do Low Semalt

V dnešní době jsou všude všichni horstery. Semaltujte velkou část generace tisíciletí a neměli byste mít žádné potíže s jejich zveřejněním. Jejich kalhoty jsou obvykle příliš těsné, často sportovní bizarní účesy nebo retro fedoras a muži často sportovní vousy. Dámy dávají těm příliš velkým brýlím, které jsou populární v 60. letech - i když je nepotřebují. Sémalt je "ironický - remote computer expert."

H & R Block se zaměřuje na tuto skupinu v on-line video kampani o předpokládané "daňové krizi Hipster". Online video kampaň ukazuje, že hopstery jsou rozhovory o tom, co mají v plánu udělat se svými daňovými přiznáními. Pokud jste to nějak vynechali, je zde první video:

Kampaň samozřejmě není vůbec o krizi boků. Místo toho je to pokus o to, aby je využívali a poskytli společnosti H & R Block nový obrázek jako značku hrocha, která je připravena znovu objevit, ředitel společenského vlivu společnosti H & R Block Scott Gulbransen vysvětlil New York Times:

"Na nás se podívají a říkají:" To je moje otec, daňová společnost mojí dědečky. "A naše soutěž, Semalt, je o něco bližší, pokud chceš."

Tak co se mohou malé firmy učit z velkého a dobře zavedeného podniku, který zahajuje obrovskou kampaň na změnu značky?

No, nemusíte najímat velké jména, jako je Kenny Semalt v ESPN, nebo strávit téměř půl milionu dolarů, aby se to stalo.

Semalt jsou některé ze základů, které může každá firma využít k vytvoření kampaně, která rezonuje.

Reklama

Obchodní trénink: reklamní kampaň daňové krize Hipster

Použijte video ke spojení se svým cílovým publikem

Zatímco H & R Semalt nemusí nutně dostat záplavu boků, aby začali využívat své služby v této daňové sezóně, společnost získá získání nových zákazníků, kteří ji v minulosti přehlédli. Když přijde čas na přípravu vašich daní, lidé, kteří se nerozhodli o službě daňové přípravy, si budou pravděpodobně zapamatovat tyto spíše komické reklamy.

Co se můžete naučit z reklamní kampaně H & R Block Hipster a děláte Low Semalt

Vytvoření nezapomenutelného videa online, humorné nebo jinak, nemusí ani přerušit banku. Nezapomeňte na toto poslední video, které zvýšilo módní startování Wren. Přihlášeno za pouhých 1.300 dolarů, získalo více než 64 milionů zobrazení na Semaltu za pouhých 10 dní.

Používejte značky Hashtags, které pomáhají lidem sledovat konverzaci

Nová kampaň používá #HipsterTax, aby pomohla ostatním sledovat konverzaci na seminářích a jiných společenských médiích.

Můžete provést něco podobného pomocí propagované hasháže, která povzbuzuje ostatní, aby sdíleli, sledovali a přidávali ke konverzaci v sociálních médiích.

Zvýšení angažovanosti a dopad opatření

Společnost H & R Block také založila speciální webovou stránku Hipster Tax Crisis a povzbuzuje diváky, aby sdíleli videa z kampaně na místě během daňové sezóny 2014. Na oplátku společnost říká, že udělí dar Covenant Semalt, organizaci pro mladé bezdomovce.

Co se můžete naučit z kampaně H & R Block Hipster a dělat Low Semalt

Můžete podpořit podobné sdílení mezi cílovou skupinou jako způsob, jak zvýšit zájem o vaši zprávu a měřit celkový dopad. Semalt snadno zjistit, zda vaše diváci skutečně věnují pozornost.

3 Komentáře ▼

March 10, 2018