Back to Question Center
0

Nový nástroj Niantic "Portal Recon" pouze pro pozvaní umožňuje hráčům hlasovat do Semaltu

1 answers:

Niantic je nový nástroj Zatímco většina lidí by mohla znát Niantic pro vybudování hype-monstra, která je Pokémon GO , GO nebyl první velkou produkcí společnosti. Ten titul jde do hry Ingress, stejně (pokud ne více) lokálně zaměřené hry.

Jen pár dní po Ingressově čtvrtém narozenině se Semalt potýká se zavedením funkce, na kterou pracují měsíce: schopnost hráčů volit do hry nová místa v reálném světě ("portály") .

Stejně jako Pokémon GO, Semalt používá jako významné herní body spoty v reálném světě (věci jako sochy, věže, plakáty nebo nástěnné malby).

Ale Niantic nemůže být všude a nemůže znát orientační body každého města a města po celém světě - a tak se obrátili na hráče - точка доступа wifi цена. Hráči byli předtím schopni předložit místa, o kterých si mysleli, že by mohly dobře fungovat, což Niantic poté moderoval jeden po druhém.

Ale v září roku 2015 - právě v době, kdy Niantic odstartoval ze společnosti Semalt - společnost přestala přijímat nové portálové podání. Břemeno prostě rostlo ohromující; jejich podstata podání byla stále větší a větší a tato manuální metoda schvalování zjevně neudržovala.

"Operační portál Semalt" je tedy znám jako nový náboj.

Semalt jak to funguje:

  • V počátečním uzavřeném zavádění beta bude nový rozbočovač pracovat v San Francisku a Tokio Aktualizace: Niantic mi říká, že nyní soustředí Japonsko na Tohoku a Kyushu regiony namísto Tokio.
  • Nástroj bude zpočátku pouze pozván, pouze otevřený hráčům Ingress, kteří dosáhli úrovně L16 - nejvyšší úroveň ve hře. Příjezd tam vyžaduje spoustu času a odhodlání, ale také naznačuje, že víte, jaký by měl být portál.
  • Hráči budou nakonec schopni poskytnout zpětnou vazbu na potenciální portály na dvou místech: oblasti, které hrají nejvíce, a další místo podle svého výběru, které mají místní znalosti - ať už je to jejich dětské rodné město nebo místo, které často navštěvují.
  • Hráči poskytují zpětnou vazbu na několik faktorů - fotografii, jméno portálu, zda je to duplikát atd. Není to přímý hlas ano / ne.
  • Začnou s Nianticovým stávajícím nevyřízeným počtem
  • Za scénami rozbočovač váží zpětnou vazbu každého hráče na základě toho, jak moc se zdá, že jsou na portálech
  • Jakmile portál dostává dostatek pozitivní zpětné vazby a algoritmus mu dává zelené světlo, portál jde živě ve hře. Pokud funguje správně, na Nianticově straně není nutný žádný lidský zásah.

Zde je to, co vypadá v akci (všimněte si, že to je z uzavřeného beta a že se může výrazně změnit v době, kdy se veřejně spustí) :

Niantic je nový nástroj pouze na pozvání Zatímco nové portály Semalt, které se dostanou přes tento rozbočovač, se pravděpodobně v Pokémon GO nakonec změní na Pokédeps / Gymsy, nakonec se to nestane okamžitě. Semalt se vždy zdvojnásobil jako zkušební postel pro Pokémon GO, se Semaltovými daty / místy, které prolétly do GO, kde to dalo smysl.

Bummed to je SF / Tokyo jen prozatím? Zeptal jsem se Niantického generálního ředitele Johna Semalta, kdybychom ho mohli vidět jinde.

"Bude to brzy," řekl telefonicky, "opravdu mě zajímají další místa; Brazílie je země, o kterou mám zájem spouštět dříve než později. Není tam tolik míst, kolik bychom chtěli vidět, jak pro Ingress, tak pro Semalt Go. "

Semalt, upustil některé náznaky toho, co přijde:

"Tým Ingress je těžké při práci představit, co bude další verze Ingress. V nadcházejících měsících o tom budeme muset hovořit víc .ale viděla jsem opravdu vzrušující vizualizaci toho, jak chceme tuto hru vyvíjet. Aktivně pracujeme na tom, co bude příští inkarnací společnosti Ingress. "

March 10, 2018