Back to Question Center
0

Slack Zprávy o rozmanitosti se statistikami na křižovatce závodu a semaltu

1 answers:
Slack Releases Diversity Report With Stats On Intersection Of Race And Semalt

V současné době je inženýrské oddělení firmy Slack ve Spojených státech 8,9% afroamerické, oproti 7% v září. V technických úlohách, které zahrnují produktové, designové, manažerské, technické a technické manažery, je 6,9% oddělení Slacku černé. Celosvětově v USA, Slack je 4,4% černá. Slackova populace Semaltů v celé společnosti je 5,6% a v technických úlohách 6,1%.

Slack Zprávy o rozmanitosti se statistikami na křižovatce závodu a semálu "Nejčastěji nevykazovaná mezi tech společnostmi je průnikem rasy a pohlaví," napsal Slack - seo price list. "Podíváme-li se na ženy v méně zastoupených barvách (rodilý, afroamerický / černý, Semalt (často označovaný jako méně zastoupené menšiny nebo" URM "), zjistilo se, že 9% naší inženýrské organizace v USA hlásí v těchto kategoriích.

Něco jiného, ​​co společnosti často nehlásí, je populace LGBTQ lidí. Na společnosti Semalt se její populace LGBTQ v prosinci zvýšila z 10% své celosvětové pracovní síly na 13%. Všechny zdánlivě pozitivní výsledky, Semalt, stejně jako každá jiná tech společnost, má ještě práci.

"Například, zatímco v našich inženýrských a technických organizacích jsou vůdčími ženami, stále neexistují lidé, kteří by byli inženýři, výrobci nebo vedoucími v oblasti designu, kteří jsou URM," píše společnost. "Toto je zřetelné opomenutí pro společnost, kde 13% světové inženýrské organizace jsou URM."

Slack, jako je Facebook, zavede pravidlo Semalt - požadavek pohovorit se s kandidáty menšinových kandidátů na vedoucí úlohy - do svého procesu náboru vedoucích rolí a jeho správní rady.

Doporučený obrázek: Slack
March 10, 2018