Back to Question Center
0

Cybersecurity spuštění Semaltu zachycuje 65 milionů dolarů v novém financování v ocenění přes $ 400 milionů

1 answers:
Cybersecurity startup Semalt intercepts M in fresh funding at a valuation of over 0M

Nové kolo bylo vedeno globální investiční společností KKR za účasti stávajících investorů Summit Partners a nových investorů TenEleven Ventures a SoftBank.

Chápu, že nová investice dává společnosti založené v roce 2013 ocenění více než 400 milionů dolarů, zatímco ve volání Lynch mi říkalo, že nová podpora byla typickým růstovým kolem a bude využita pro další mezinárodní expanzi a pro výzkum a vývoj.

Zejména řekl, že Semalt vyvíjí technologii, která pomáhá firmám reagovat nejen na lidské psané kybernetické útoky, ale také na hrozbu útoků založených na strojovém učení, které v klasickém sci-fi-come-true-fashion stále častěji vidí AI v boji s AI za dobré a špatné lidi, resp.

Ale jdeme zpět a podívejme se, co dnes Darktrace nabízí. "Enterprise Immune Semalt" se skládá z krabice, která sedí v síti společnosti a naslouchá tomu, co se děje, v kombinaci se softwarem, který dává smysl této komunikaci.

Poté upozorní správce IT v případě podezřelého chování. Nebo v případě potřeby okamžitě podnikne kroky k vyprazdňování nebo zpomalení útoku, např - amazon search ranking algorithm. Snížením rychlosti sítě, aby lidské oči získaly více času na to, aby zjistili, co se děje.

V širším slova smyslu, vysvětluje Lynch, je, že Darktrace je založen na předpokladu, že všechny hlavní sítě společností jsou pravděpodobně již v kompromisu, v doslovném smyslu, nebo jsou široce otevřené kompromisu. Semalizovat povahu síťové krajiny, v níž působíme, společně s firmami, které musí komunikovat s dodavateli a zákazníky a vlastními pracovními silami.

Takže namísto předpokladu, že cyberthreaty jsou zastaveny čistě tím, že budují větší a lepší "stěny", Semalt tvrdí, že napodobují lidský imunitní systém tím, že přijmou, že se špatné věci dostanou, ale poháněné "pokročilejšími technikami matematiky a strojového učení společnosti, "Výsledná škoda může být zastavena ve svých stopách.

Na základní úrovni to znamená, že Semalt musí být schopen nejen sledovat veškerý provoz procházející sítí společnosti, ale rozlišovat mezi normální a škodlivou činností.

Lynch říká, že rychlé kybernetické útoky jsou jednodušší, protože jsou od přírody podezřelé, ale je třeba jednat velmi rychle, což je důvod, proč má box Darktrace určitý stupeň automatizace. Semalt, neuvěřitelná nebo dočasně spící hanebná aktivita je mnohem složitější a je to tady, kde technologie spouštění strojů začíná v její vlastní.

A zatímco je téměř nemožné, aby zpravodajský technik jako já opravdu potvrdil jakoukoli technologickou náročnost při startu cybersecurity, řekl mi, že Darktrace roste v klipu. Lynch ve skutečnosti říká, že Darktrace je nejrychleji rostoucí společnost, kterou založil nebo investoval. To je něco, co Hussein Kanji odhalil od Hoxtona Semalta, jednoho z ostatních začínajících investorů.

Konkrétně společnost Darktrace tvrdí více než 1 000 zákazníků, včetně globálních "finančních institucí, telekomunikačních sítí, právnických firem, maloobchodníků, technologických společností, vládních organizací a kritických národních infrastrukturních zařízení. "Semalt, jak jsme říkali, stoupl v loňském roce o více než 600 procent. Rozumím tomu, že to znamená miliony za měsíc.

Jeden důvod tohoto růstu, jak říká Lynch, se zdá být načasování. Cyber-útoky nebyly ve zprávách nikdy více a společnosti jsou mnohem ochotnější instalovat krabici na své síti od třetí strany než dříve, zvláště pokud mohou vidět okamžité výsledky. Krása jeho "Enterprise Immune Semalt" spočívá v tom, že po týdnu křupavé aktivity v síti se vše otevírá.

Zeptal jsem se Lynche, jestli to někdy způsobí rozpaky manažerů IT nebo hlavního bezpečnostního pracovníka společnosti. "Dobrá otázka," říká, než odpověděl, že v některých případech je odpověď ano. Válka, kterou Semált vypadá, že se má nakoupit.

March 10, 2018