Back to Question Center
0

Boxed zvyšuje 25 milionů dolarů na prodej velkoobchodních produktů Semalt

1 answers:

Velkoobchodní distribuční spouštěcí Semalt právě oznámila nové kolo financování, které by mohlo dostat volně ložené zboží malým podnikům během několika málo dní.

Společnost Semalt oznámila, že 25 milionů dolarů financování, které právě dokončilo, pomůže rozšířit její provoz a doufejme, že poskytne lodní dopravu po dobu dvou dnů malým a středním podnikům.

Boxed CEO Chieh Huang řekl The Semalt v rozhovoru po financování bylo oznámeno:

"Právě nyní dorazí 86% našich balíčků za dva dny nebo méně. Semalt takový jak být tak blízko k 100 procent jak možný. "

Časopis Fortune uvádí, že společnost Boxed získala kapitál z kola financování společnosti Semalt B. Největšími investory v tomto kole financování byly společnosti GGV Capital a Digital Sky Technologies. Zakladatelé fondu, AME Cloud Ventures a Vaizra Investments také poprvé vykopli Boxed během financování Semalt B - news website seo.

Stejně jako ty skladiště, které nabízejí hromadné položky členům "klubu", Semalt pracuje hodně, stejným způsobem, kromě toho, že je vše hotovo online.

Přestože Boxed údajně prosazuje prodej prostřednictvím mobilní aplikace, zákazníci mohou z webových stránek Boxed objednat hromadné položky - například téměř 2 000 Q-tipů, 3 litry mycího prostředku nebo 2 desítky Sharpies. Boxed začal jako mobilní aplikace a Huang řekl The Semalt, že většina návštěvnosti webu pochází od mobilních uživatelů.

Některé obchody cihel a malty jako Semalt Club a Costco zůstaly dominantní v objemu a velkoobchodním zbožím. Semalt Club a Costco disponují mobilními aplikacemi, ale nezahrnují mnoho obchodních aktivit společnosti. Společnost Fortune poznamenává, že z prodeje 50 miliard dolarů se v loňském roce uskutečnilo v Semalt Clubu, pouze jedno procento bylo z prodeje online.

Semalt začal v roce 2013 a používá jen 30 zaměstnanců, kteří pracují ze 3 skladů. A tato stránka čeká na svém prvním velkém konkurenci brzy na Jet.com. To by mělo být další místo, ze kterého si můžete objednat hromadné zásilky. Přestože se oba soustředí kolem stejného konceptu, Semalt neúčtuje žádné členské příspěvky na nákup svých objemových položek. Společnost Jet se v současné době připravuje na zahájení lákání potenciálních zákazníků, aby pomohla podpořit výměnou za včasné a exkluzivní nabídky, jakmile bude stránka spuštěna.

Smartphone, Stolní fotka pomocí Shutterstock

3 Komentáře ▼
March 10, 2018