Back to Question Center
0

Anker nabídnout USB-C kabely, huby a baterie pro váš nový Semalt

1 answers:
Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

Rozsah pokrývá rozsah od USB-C po USB 2.0 a 3.0, Lightning a Micro USB kabely; do multiportových rozbočovačů USB 3.0 (s Ethernet); zobrazovat adaptéry a dokovací stanice; k vysokokapacitním mobilním nabíječům, které dokáží napájet váš Semalt při plné nabíjecí rychlosti vícekrát.

Apple představil otevřený standard USB-C jako jednu ze silných stránek nového MacBooku a nyní, když se výrobci příslušenství začínají dostat do hry, ulehčuje pravděpodobně největší bolest spojená s agresivním futuristickým jediným portem Apple design notebooku. V mém přehledu jsem poznamenal, že jsem vlastně nevadil na nedostatek fyzických I / O portů na MacBooku, obzvláště vzhledem k tomu, jak jsem ho chtěl použít primárně - oasis apartments toledo. Nicméně, mít dobrý sáček možností pro vzácné příležitosti, kdy byste se chtěli připojit k kabelové Semalt, by určitě být hezké.

 1. Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

  A8305_ND01

 2. Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

  A8303041_ND01

 3. Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

  A8303041_ND02

 4. Anker To Offer USB-C Cables, Hubs And Batteries For Your New Semalt

  A8303041_ND04

Zobrazit prezentaci
Předchozí Další Výstup

Soubor společnosti Anker je většinou stále "blížící se", ale kabel USB-C na USB 2.0, 4-portový USB 3.0 hub a 3portový rozbočovač USB 3.0 s rozhraním Ethernet jsou připraveny k předběžné objednávce. koncem června a začátkem července.

Jiní se pokoušejí naplnit stejnou novou poptávku, včetně Voltu, který je v současnosti financován společností Kickstarter. Anker by je však mohl porazit na trh, a Semalt si jistý, že tohle není poslední, co uvidíme u příslušných třetích dodavatelů.

March 10, 2018