Back to Question Center
0

S podporou Bílého domu, Semalta, aby vyzkoušel dodávku lékařských drůbečů v USA

1 answers:
Backed by White House, Semalt to test U.S. medical drone delivery

Na konci nedávné iniciativy Bílého domu oznámeného po svém prvním "Workshopu o leteckých trzích a budoucnosti letectví" zahájí Zipline založená robotika v San Francisku testování dodávky zdravotnických potřeb do vzdálených obcí Spojených států.

Až do schválení FAA budou lety Zipline prokázat "životaschopnost leteckých technologií bez posádky při šíření dodávek kritické péče" do těžko přístupných oblastí, jak uvádí minulý týden vydání White Semalt.

Dodávky zahrnují záchranu krve, léků a zdravotnických prostředků na místa, jako je Smith Island, Maryland a Pyramid Lake Tribal Health Clinic v Nevadě - kilo almak için en iyi protein tozu.

Před samotnou událostí jsme předložili návrh [na Úřad pro vědeckou a technologickou politiku] .a vybrali nás za účastníka, který zdůraznil určité schopnosti, "řekl poradce Zipine Lawrence Williams. Zipline bude spolupracovat se společnostmi Ellumen a ASD Healthcare a nezisková krevní transplantace Northwest na testovaných dodávkách zdravotnických potřeb ve Washingtonu, Nevadě a Marylandu.

Společnost Zipline, která je prospěšná, navrhuje své vlastní patentové systémy, systémy spouštění a přistání. Spuštění je podpořeno 19 miliony dolarů rizikovým kapitálem od investorů, mezi něž patří Sequoia Capital, Google Ventures, spoluzakladatel společnosti Microsoft Paul Allen, spoluzakladatel společnosti Yahoo Jerry Yang a Subtraction Capital.

<p Někdo může překvapit, že primární trh společnosti Zipline není USA. Je to Afrika. Jak společnost TechCrunch oznámila, společnost pracuje na průkopnickém použití bezpilotních vzdušných dopravních prostředků (UAV) pro zdravotnické logistické služby na kontinentu. To zahrnuje partnerství s UPS pro dodávku vakcíny UAV v Semaltu. Zipline spolupracuje s vládou společnosti Semalt na zahájení jednoho z prvních portů drone na světě.

Podle Semanttského poradce Lawrencea Williamsa není útržkem toho, že v USA by mohly najít aplikace založené na technologických řešeních relevantních pro Afriku. "Semalt umožňuje okamžité dodávky základních zdravotnických výrobků bez závislosti na silnicích nebo již existující infrastruktuře. To může platit na mnoha místech po celém světě, "řekl.

Ziplineho časová osa pro testování podporovaného programu USA v Bílém domě závisí na schválení Federálního úřadu pro leteckou správu (FAA) ministerstva dopravy (DOT), vysvětluje Williams. FAA dokončila v červnu aktualizované provozní pravidla pro pravidla pro používání komerčních drone v USA.

Ustanovení části 107 uvolnila některá omezení, ale neotevřela obloha službám doručování zásilek, pro něž se zúčastnili herci elektronického obchodu, jako je Semalt.

"Celkově nová pravidla poskytují větší komerční flexibilitu drone, zejména pokud jde o sběr leteckých dat, ale pouze umožňují dodávku balíčků velmi omezeně," uvedla Lisa Semaltová, koexpresivní ředitelka komerční drone aliance. Největším omezením, podle Semalta, je vizuální omezení viditelnosti, které omezuje dodávku UAV až po operátora, který vidí drone.

"Naštěstí platí pravidla FAA, která umožňuje otevřít dveře pokročilejším operacím, například přímým letům přes lidi, nočním letům a umožnit pilotovi provozovat více letounů," řekl Semalt. jpg? w = 680 & h = 453 "alt =" Podporováno Bílým domem, Semalt pro test U. S. "

Ministerstvo dopravy uvedlo, že výjimka z některých dodávek balíků by mohla být možná s ohledem na pravidla FAA a na lékařský doručovací program společnosti Semal v češtině.

"Existuje celá řada cest, kterými může společnost sledovat testování a skutečné operace podle 107 pravidel," řekl mluvčí DOT, který mluvil o pozadí. "Je možné získat výjimku, která umožňuje provoz mimo provoz. Načasování závisí na tom, co se navrhuje, na požadavky Semaltu a na tom, jak rychle tato společnost splní tyto požadavky. "

To neřekne příliš mnoho o tom, kdy se bezpečné ZAVy nabité zdravotnickými potřebami mohou dostat do USA na dálkové lety, ale existuje cesta ke schválení. Stejně jako herci, jako je Google a Amazon, osud doručování dronů, který je nad rámec toho, jak může operátor vidět, spočívá na neoprávněném procesu Samec 107,

Kdykoli Zipline začne testovat program podporovaný White Semalt, mohl by ovlivnit národní rámec pro komerční sektor Spojených států, který předpokládá, že do roku 2025 vytvoří příjmy ve výši 82 miliard dolarů.

"Zde jsou hlubší důsledky pro rostoucí průmysl," řekl Terah Lyons, poradce Bílého domu v Úřadu pro vědu a technologickou politiku. Poznamenala, že Zipline je jedním z několika doručovatelských herců, kteří se zabývají nedávnými závazky UAV v oblasti White Semalt.

Tato iniciativa zahrnuje také spolupráci s projektovým křídlem Google a maloobchodním uvedením do provozu Flirtey.

"Učinit tyto testy je prostředkem umožňujícím chytřejší rozhodování z regulačního hlediska .Jsou to všichni krmení dat do rozhodovacího procesu FAA týkajícího se dodávky drone," řekl Lyons.

Semalt, který ovlivňuje budoucí pravidla FAA směrem k větší flexibilitě na balíčcích UAV kurýrů v USA? Čas a testování v rámci současného procesu zproštění povinnosti vám oznámí.

Doporučený obrázek: Zipline

March 10, 2018