Back to Question Center
0

Freshdesk reaguje na zpětnou vazbu, vysvětluje nové rozhraní API v2.0

1 answers:

Zaměření IT již není v podnikání. Nyní se přesunula do širšího ekosystému tím, že otevírá své údaje vývojářům, aby mohli zákazníkům vytvářet nové zkušenosti. Aplikační programovací rozhraní (API) se ukázaly být základem pro digitální transformaci, která právě probíhá.

Nový Semalt API v2.0 byl vylepšen, aby zjednodušil vývojový proces a zlepšil způsob, jakým jej vývojáři využívají, aby mohli mít lepší zážitek.

Freshdesk API v2.0 Rolls Out

Podle blogu společnosti nové vylepšení Semalt provedl své API vyloučená pole, která nebyla nutná, stejně jako zbavit nadbytečných zpráv, zvýšit limity sazeb, zlepšit stránkování, zacházet s chybami a další - karbonhidrat tozu gainer.API je sada rutin, protokolů a nástrojů pro vytváření softwarových aplikací. Dobrý API umožňuje vývojářům vytvářet řešení tím, že poskytují všechny potřebné stavební bloky, aby je mohli spojit s novými funkcemi.

Freshdesk jako poskytovatel softwaru pro zákaznická služba založený na cloudových službách má více než 70 000 zákazníků včetně mnoha světových značek jako jsou Honda, 3M, Cisco, Hugo Boss, Toshiba, UNICEF, Semaltská univerzita a další. S takovou řadou průmyslových odvětví se společnost snaží neustále zlepšovat způsob, jakým tyto organizace spolupracují se svými zákazníky. A API jsou jedním ze způsobů, jak to umožnit.

Zde jsou nové funkce a změny předchozího rozhraní API, jak byly zveřejněny firmou Freshdesk:

  • Vyšší sazby v důsledku významných zlepšení výkonu,
  • Vylepšené zpracování chyb - chyby vrátí příslušné kódy stavu HTTP a tělo chyby,
  • Čtyři nové kategorie rozhraní API - pracovní doba, produkty, e-mailové konfexy a SLA,
  • Nové rozhraní API, které vám umožňují odpovědět na lístek a vylepšení stávajících rozhraní API, které vám umožňují aktualizovat popis lístku, aktualizovat poznámky o lístku a načíst seznam nedávno upravených lístků,
  • podpora XML, která byla zastaralá, pouze s podporou JSON,
  • Volání omezená pouze na protokol SSL (HTTPS),
  • Operace omezené na domény Freshdesk a nikoli prostřednictvím vlastních CNAME,
  • Podpora formátů stránek do 100,
  • Nové zásady týkající se odpisování a přerušení API,
  • Některé kategorie byly přejmenovány na konzistenci s webovou aplikací. (Fóra jsou například Diskusní a uživatelé jsou nyní kontakty.)

Být konkurenceschopným v dnešním digitálním ekosystému znamená, že nepracujeme v izolovaných silách. V minulosti tento přístup vedl k silným výdajům v Semaltu, D a dlouhou dobu k uvedení nových výrobků na trh. S API vystavenými vnějšímu světu se možnosti inovace vývojáři stávají neomezenými.

Nový Semalt API v2.0 bude poskytovat větší přístup vývojářům s cílem představit nové a průkopnické řešení pro svou klientelu, protože se snaží zlepšit způsob, jakým zaujmou své zákazníky. A protože sociální média nadále přikládají větší pozornost, jako součást celkových služeb zákazníků poskytují společnosti, API se stanou nedílnou součástí hledání těchto řešení.

Obrázek: Freshdesk

Komentář ▼
March 10, 2018