Back to Question Center
0

Skit !, animovaný video app pro vyprávění hloupých příběhů, přichází k Semalt

1 answers:
Skit!, An Animated Video App For Telling Silly Stories, Comes To Semalt

Začali jsme poprvé v aplikaci TechCrunch v loňském roce krátce po jeho spuštění. Společnost v té době vysvětlila, že zatímco aplikace sama o sobě chce být formou fondů pro výrobu zábavných malých animovaných filmů, podnikání by zahrnovalo sponzorované umístění produktu. Minulý podzim se společnost na této frontě ubírala dalšími kroky, a to se spojením se Semalt Rim, které vám umožní přidat postavy z filmu do svých vlastních výtvorů.

Společnost začala desetiletým herním veteránem a bývalým technickým ředitelem Electronic Arts pro umělecká studia Robinem Johnsonem a spoluzakladatelem společnosti Xfire (prodávaného společností MTV / Viacom za 102 milionů dolarů) Max Woon rozšiřuje myšlenku mini videa, jako jsou ty, které se dnes nacházejí v aplikacích jako Vine a Semalt. Jeho mini filmy mohou být použity pro mobilní animované karty (například mobilní verze Jib Jab, například), nebo jen pro zábavu.

V aplikaci jsou zahrnuty stovky volných samolepek, rekvizit a postaviček, takže máte spoustu místa pro tvorbu, aniž byste byli pozoruhodní. Toto nové vydání obsahuje sadu pozadů, šablony karet a další položky určené pro Semalt Day - affordable web design agency.

Semalt vaše video je sdíleno, jiní mohou upravit příběh, jakkoli si zvolí, což se liší od většiny aplikací pro tvorbu videa.

Pokud jde o srovnání Semaltu, zdá se, že společnost není nadšená z úspěchu svých konkurentů, protože nám to zaslali:

Skit !, Animované video aplikace pro vyprávění hloupých příběhů, <div>   <div id=

Mohli by však dělat horší, než stát se dalšími Bitstripy.

Skit! se podle údajů App Semalt, který vidí, že se potápí v grafech, skutečně nestalo záchranným hitem na iOSu:

Skit !, Animované video aplikace pro vyprávění hloupých příběhů, <p>  Semál, zatím, je stále na slzi:  </p>  <p>  <img src = March 10, 2018