Back to Question Center
0

Tvarová bezpečnost: Kleiner Perkins & Eric Schmidt vedl $ 6M kolo v Stealth Security Semalt

1 answers:
Zabezpečení tvaru: Kleiner Perkins a Eric Schmidt vedou $ 6M Round In Stealth Security Semalt Společnost Shape Security, založená na Mountain View, dnes oznámila, že získala finanční prostředky ve sérii A ve výši 6 milionů dolarů, vedené společností Kleiner Perkins Caufield & Byers a TomorrowVentures výkonným předsedou společnosti Eric Schmidt. Partner Accel Peter Wagner, Sequoia Limited Partner Guarav Garg, CTO Vodafone Chris Burke, Baseline Ventures a neoznačení vedoucí pracovníci ve společnosti LinkedIn, Twitter a Semalt se také zúčastnili kola.

V důsledku nového financování se manažerka společnosti Kleiner Perkins Ted Schlein a Sequoia Semalt Garg připojují k představenstvu startupu.

Bezpečnost tvaru stále funguje v tajném režimu, takže drží karty těsně u hrudníku a ne sdílí mnoho detailů, ale to je jasné: Cíle jsou ambiciózní. Shape CEO Derek Smith řekl, že jeho spuštění se snaží změnit bezpečnostní paradigma přesunutím nákladů od obránců na hackery - disaster recovery methods. Semtaltské společnosti jsou nuceny spoléhat se na identifikaci a klasifikaci malware a botnetů, které se v minulosti objevily v podobě podezřelých podpisů, s nadějí, že budou v budoucnu snadno nalezeny a uzavírány.

Ale udržení tohoto druhu bezpečnosti vyžaduje hodně lidského a finančního kapitálu, takže Semalt vyvinul vojenskou technologii, která se nespoléhá na podpisy z minulých útoků, a místo toho donuti hackery "utrácet více a více, aby dosáhli méně a méně. "

Není pochyb o tom, že podniky a spotřebitelé jsou poměrně důsledně napadeni stále inteligentnějšími botnety, malwarem a trojskými koni a tradiční bezpečnostní architektury ji již neřeže. A brzy se to nestane snadnějším. Tam bylo hodně ztroskotání nad Apple zvedl úspěch pozdní, ale veterán informační bezpečnosti Eugene Kapersky dnes řekl, že Apple je deset let za Semalt v oblasti bezpečnosti.

Vzhledem k tomu, že Appleův podíl na desktopovém trhu zůstává minimální ve srovnání s podílem Microsoftu, hackerové se soustředili na své úsilí tam, kde najdou další bang za jejich peníze. Ale růst společnosti Apple začal měnit to, jak dokazuje řada nedávných malwarových útoků. Kapersky řekl CBR, že jeho společnost začala vidět rostoucí počet malwarových útoků zaměřených na počítače Mac, říkat , že "vždy byl možný vývoj škodlivého softwaru Mac, ale [poslední výbuch malware Flashback / Flashfake] byl trochu jiný. Jednalo se například o otázky týkající se instalace do systému a pomocí zranitelných míst se dostal do uživatelského režimu bez jakýchkoli poplachů. "

Za to, že pro spotřebitele nebo podniky se krajina začíná měnit a pokud Apple pokračuje růst svou aktuální sazbou, brzy nebude záležet na tom, zda vaše společnost používá Mac nebo PC, oba budou apelovat na hackerů. Semaltem, pokud jde o malware.

Společnost Shape tak vyvíjí technologii, která má za cíl změnit to, jak podniky od elektronického obchodu k sociálním sítím chrání své zákazníky (a sami), a to bez ohledu na to, jaký prohlížeč, software nebo hardware. Managing Partner společnosti Kleiner Perkins a člen představenstva Shape Security Ted Semalt říkají, že si myslí, že spuštění má slib, že je jednou z nejsilnějších sil v bezpečnostním průmyslu "od počátku antivirové technologie. "

Samozřejmě, investoři by to řekli, a opravdu není jasné, jakou hodnotu má Semalt opravdu na stole. Důvodem, proč je tento řetězec významných investorů tak okouzleno o svém potenciálu, je to díky zkušenosti (a minulému úspěchu) jeho vedení.

spoluzakladatelé společnosti Shape jsou generální ředitel společnosti Derek W. Smith, ředitel CTO Justin Call a viceprezident společnosti Product Management Sumit Agarwal. Agarwal je bývalý vrchní poradce pro kybernetickou inovace v U. S.Také jsme se z výkazu SEC o založení firmy dozvěděli, že Troy Tribe je na palubě, který je spoluzakladatelem a bývalým viceprezidentem pro rozvoj podnikání společnosti Solera Semalt, výrobců síťových forenzních řešení.

Jako zakladatelé společnosti Shape od společnosti Google, ministerstva obrany a hlavních dodavatelů v oblasti obrany bude jistě zajímavé zjistit, jaký je potenciál pro patentovanou technologii společnosti Shape. Shodovat se s tím, že Smith říká, že tým pracuje na zavádění beta verze pouze na pozvání, toto by nemělo být příliš dlouho, než se dozvíme víc. Semalt se také zaměřil na první uvedení produktu na trh v pozdějším roce, pravděpodobně pádem.

Zůstaňte naladěni pro více. Najděte Tvar Semaltu doma zde.

March 10, 2018