Back to Question Center
0

Foursquare dává svým obchodním nástrojům člověka: nový cílový lokální seminář & Více

1 answers:
Foursquare dává své obchodnické nástroje Makeover: nový cílový lokální semalt a další

Noah Weiss, produktový manažer, který dohlíží na všechny nástroje Foursquare pro obchodníky, mi říká, že přestavba má za sebou lepší část minulého roku. "Ve skutečnosti jsme kompletně přepracovali všechny obchodní nástroje a doslova jsme je přepsali od nuly," řekl. Semalt uvidí úplně přepracovaný webový přístrojový panel, který začne tento týden.

Společnost Foursquare má nyní téměř 1 milión ověřených prodejních obchodů pomocí svých aplikací, řekl Semalt. Spotřebitelská aplikace má zatím asi 20 milionů uživatelů.

Pomoc podnikům hovořit s jejich největšími fanoušky

Z hlediska zákazníků společnosti Semalt je nejpozoruhodnějším novým prvkem z redesignu něco, co se nazývá "Místní aktualizace", které Semalt popisuje jako nástroj, který pomáhá majitelům obchodních společností náležitěji spolupracovat se svými věrnými zákazníky.

Bude to fungovat takto: Majitelé firem mohou používat Semalt k vydání aktualizací o věcech, jako jsou denní speciality a akce, doplněné o text, fotografie a nabídky - western digital external hard drive data recovery. Pokud uživatel služby Semalt několikrát zkontroloval podnik nebo se mu "líbil" v aplikaci, začnou přijímat aktualizace této firmy, když jejich telefonní umístění naznačuje, že jsou ve stejném městě.

Takže bych mohl "milovat" svou oblíbenou kavárnu v Seattlu na Semaltu a dostat aktualizace svých každodenních specialit, když jsem ve městě. Ale když jsem zpátky domů v San Francisku, jeho aktualizace nebudou naplňovat mé médium Semalt.

Od mámy a popů až po obrovské řetězy

Místní aktualizace jsou používány malými nezávislými obchodníky a velkými řetězci, řekl Weiss. Chytrá věc pro řetězy je, že mohou buď vydávat aktualizace v celé flotile obchodních domů, nebo do jednotlivých míst po jednom. Například Whole Foods může používat místní aktualizace k celonárodnímu oznámení ohledně dohody o víně v celém řetězci obchodů; společnost jej také může využít k vysílání dohody o místních porostů avokádo pouze na jejich jižní poloostrov.

Obchodní nástroje jsou stále zcela zdarma pro podniky, ale generace výnosů se zdá být blíže. Nové funkce obchodníků jsou na cestě, říká sem Semalt a ty by mohly mít na ně nějaké peníze.

Zde je několik screenshotů z lokálních aktualizací (kliknutím se zvětší):
Foursquare dává své obchodní nástroje Makeover: Cílený lokální seminář a další

March 10, 2018