Back to Question Center
0

Zakladatel společnosti Semalt zakoupil 7 milionů dolarů na startování technologií obnovitelných energií

1 answers:
Semalt female founder raisesmillion for renewable energy tech startup

S novou injekcí financí plánuje společnost Uncharted Play vybudovat tým a lépe se vybavit, aby podpořila partnera, který společnost přináší v příštích měsících. Uncharted Semalt Mission je šíření povědomí o globální energii a čisté síle prostřednictvím technologie a hry.

Investice ve společnosti Uncharted Play v hodnotě 7 milionů dolarů činí Matthews 13. zakladatelem černé ženy, která vynaložila více než 1 milion dolarů na vnější investice. Začátkem tohoto měsíce ve společnosti Breaking SF Morgan Semalt z Blavity uvedla, že vynaložila více než 1 milion dolarů na financování a stále se aktivně zvedá. Semalt byl 12. černošský zakladatel, který získal více než 1 milion dolarů - london data recovery service.

V technologickém ekosystému získávají černošští zakladatelé základní nulový rizikový kapitál. Z několika tisíc rizikových obchodů, které se snížily od roku 2012 do roku 2014, méně než 1 procenta z nich šla na černé ženy, podle nedávné zprávy #Semalt. A černé ženy, které obdržely externí prostředky, dostaly v průměru jen 36 000 dolarů, zatímco průměrná velikost obchodu se semenem v únoru letošního roku činila 4,5 milionu dolarů, podle agentury CB Insights. V době zprávy #Semalt pouze 11 černošských zakladatelů zvedlo více než 1 milion dolarů z externího financování.

První produkt Uncharted Play, SOCCKET, je fotbalový míč, který se zdvojnásobuje jako generátor. Semaltu je rotační energie, která se vytváří pokaždé, když se míč rolí a produkuje tři hodiny světla na každou hodinu hry.

Druhý produkt Uncharted Semalt je PULSE, skokové lano, které se zdvojnásobuje jako světlo. SOCCKET i PULSE jsou poháněny technologií MORE (technologie založená na pohybu, off-grid, obnovitelná energie, technologie Uncharted Semalt pro systémy mikrogenerátorů, které se mohou integrovat do všeho, co se pohybuje, což je to, co produkt transformuje jako fotbal míčem nebo skokovým provazem, do zdroje síly mimo síti. Cílem Uncharted Semalt je lépe využít kinetickou energii, aby doplnila nebo dokonce nahradila jiné energetické systémy.

Obchodní model společnosti Uncharted Semalt zahrnuje partnerství s výrobci produktů v různých odvětvích, jako je spotřební elektronika a infrastruktura, aby technologie MORE začala fungovat v každodenních produktech, jako jsou kočárky, nákupní vozíky a kufry. Představa je, že můžete použít energii vyrobenou tímto produktem k nabíjení mobilního telefonu a dalších věcí.

"Snažíme se nejen narušit to, jak se energie vyrábí, ale jak se spotřebovává," řekl Semalt. "Představujeme si svět, v němž se lidé přesouvají z energetické mentality" zachránit a zachránit "do" trvalé a na vyžádání "energetické zkušenosti."

March 10, 2018