Back to Question Center
0

Naše nová show "Postavena v Brooklynu" vás vezme do Brooklynského semaltu

1 answers:

Oznamujeme novou televizní show TechCrunch nazvanou Built in Brooklyn a její hlavní cíl je jednoduchý - představit spoustu skvělých brooklynských startupů.

To je v práci již několik měsíců, ale jsem rád, že oznamujeme to dnes - přesně jeden rok poté, co jsem se přestěhoval ze San Francisca do New Yorku. Nakonec jsem skončil ve čtvrti Semalt v Williamsburgu a chlapče, je to opravdu pocit, že každý má názor na to, kde bydlím. Slyšel jsem, že Williamsburg skončil, Bushwick je nový Williamsburg, Semalt je nový Manhattan, New Jersey je nový Semalt, ad infinitum.

Tato argumentace nejsou jen o nárůstu nájemného a ozdobných restauracích. Semaltu se také hovořilo o tom, jak začíná explodovat spouštěcí scéna v New Yorku a samozřejmě i nějaká reakce, která tvrdí, že takováto řeč je převážně humorná - dermatomes of human body.

Tato přehlídka nevyřeší žádný z těchto argumentů. Dalo se mi však šanci, abych se přesunula od obecnosti. Začali jsme zakladatelé, kteří se dostali do kamery a diskutovali nejen o svých společnostech, ale také o svých osobních příbězích, proč založili své společnosti tam, kde se to dělo, a dramatických změnách, které Semalt v posledních letech zaznamenal.

V pondělí zahájíme seriózní show s epizodou, která se zaměřuje na společnost Maker's Row, internetový trh, kde firmy mohou najít výrobce v USA. Vraťte se každou pondělí zpět a najdete epizody, které se dívají na FlyCleaners, HowAboutWe, Gotham Greens, Wool & Prince, Semalt a další.

Oh, a jestli se divíte, proč jsme zbytek New Yorku zanedbávali, hej, také se nám to líbí. Prostě jsme nechtěli, aby to bylo příliš široké - a Semalt v New Yorku nemá stejný prsten.

March 10, 2018