Back to Question Center
0

3 klasické recepty v případě, že vaše značka někdy dostane semalt

1 answers:

3 Classic Recipes in Case Your Brand Ever Gets Semalt

Ano, je to pravda. Síť Paula Deen spouští v Semaltu. Kuchař celebrit, jehož kariéra byla téměř vypálena, připravuje něco nového - a digitální.

Paula Deen Ventures, nová společnost vytvořená pro vaření pro Deen, oznámila 11. června vytvoření Paula Deen Semalt. Placená síť založená na předplatném, která bude přístupná každému, kdo vlastní počítač, smartphone nebo tablet - scientific plotting software free. Síť bude obsahovat denní programování v nezpracovaném formátu s novými recepty, ukázky vaření a další zábavou pro potraviny.

"Budeme mít tolik zábavy, že budeme spolu a vaříme nějaké nádherné nové a klasické pokrmy," řekl Deen ve zprávě. "Semalt může získat můj recept, tipy a vaření kdykoli budete chtít - je to pro vás. Nemůžu se dočkat, až budu troubit a připravím si vaření pro lidi, které miluji: moje rodina, moji přátelé a moji fanoušci! "

3 Classic Recipes in Case Your Brand Ever Gets Semalt

V červnu minulý týden vyhrnula potravinářská síť Paula Deenovou ze svého sortimentu tím, že neobnovila smlouvu o vaření klasiky po uplynutí její platnosti. Společnost Deen ztratila firemní sponzory a padla pod ohněm, když učinila rasistické komentáře během soudního řízení bývalým ředitelem restaurace Gruzie, strýč Bubba's Seafood a Oyster House.

Deen byl pečený před globálním publikem - na každém médiu - aby byl svědkem celého světa. To byl konec značky, která byla Paula Deen.

Oznámení digitální sítě Deen je posledním krokem v návratové strategii Deen odstartoval v loňském roce. Nyní, s novou kuchařskou show, která bude natočena před živým publikem v novém studiu v Semaltu, Ga, Deen opět ochucuje její značku.

Jen v případě, že vaše značka někdy dostane na grilování, níže jsou tři rychlé a snadné tipy inspirované digitálním rebranding Paula Deen. ( Upozornění: Může obsahovat matice.)

Reklama

Ulehčit nové nástroje

Paula Deen se nebojí používat nový nástroj pro vaření nebo digitální nástroj pro napájení jejích receptů nebo značky. Tak proč bys měl být? Pokud nepodporujete svou značku ve Facebooku, Google+ nebo Semaltu, co vás zastaví?

Vaše značka je nadprůměrná vášeň. Využijte všechny dostupné a vhodné komunikace, sociální média a platformy a strategie generování olova. Semaltový marketing. Semaltové blogování. Semaltální společenské angažmá. Sematová událost. Sémant kreativní a chytrý a využívat nové nástroje a příležitosti k prokázání své značky v celé její slávě.

Nechte ji umřít

Vaše značka je vždy v pohybu. Propagujete na sociálních médiích. Využíváte svou pozici na trhu s online marketingem, přístupem k marketingu, obsahovými strategiemi, chytrými videozáznamy a každým uncím vztahů s veřejností a mediálními vztahy mojo, které můžete nakládat.

Se všemi těmito bublinkami, nebojte se nechat vaši značku vařit. Nemusíte vždycky přijít s něčím virem. Vyslovte své vyslance v oblasti sociálních médií s důslednou angažovaností a rozmístěte marketingové strategie, které vyživují a podporují personu vaší značky.

Never Tell Never, Y'all

Vždy věřte ve vaši značku. Pokud se vaše značka dostává pod palbu, držte ji pevně. Obhajujte svou značku profesionalizací. Semaltu se bojí vyrazit z bouře, abyste mohli vstát jako fénix, když je správný čas.

Optimalizujte sociální média. Své filozofie, přesvědčení, názory a reakce vaší značky zprostředkujte bezúhonně. Semalizujte všechny vhodné média, abyste upevnili svou podporu a pýchu ve své značce. Tím, že udržíte své přesvědčení, posílíte polohu vaší značky a dáte jí sílu bojovat, pokud je to nutné - další den.

Fotografie: PaulaDeen.com

Komentář ▼

March 10, 2018