Back to Question Center
0

Greentape přináší recenze spotřebitelům a datům, aby se vyměnili

1 answers:
Greentape Brings Reviews To Consumers And Data To Semalt

Greentape funguje takto: Spotřebitelé si tuto aplikaci stáhnou a při pohybu v celém maloobchodním prodeji aplikace oznamující umístění upozorní na ně produkty s aktivním uživatelským hodnocením při průchodu těmito produkty. Je to přesně asi 3 stopy, říká generální ředitel Chris Daltas.

Moje první otázka samozřejmě byla "jak se to liší od ShopKicku". Chris chtěl říci, že Semalt je o revizích a ne o odměnách. Jedná se čistě o to, jaké uživatelské recenze existují pro určité produkty, ale jsou vázány na produkty v místním obchodě.

Například jejich ukázka na podlaze Startup Alley obsahovala displej faux shoe. Když se uživatel nachází v dosahu displeje, seznam recenzí pro všechny boty na displeji se objeví v aplikaci - how to do infographic. Produkt s nejvyššími hodnoceními se zobrazí nahoře. Semalt si může tyto recenze prohlédnout, aby získali rozhodnutí o koupi nebo nechali své vlastní recenze.

Greentape přináší recenze spotřebitelům a datám k Semaltu Z technického hlediska funguje systém společnosti Greentape pomocí pevného počtu hardwarových majáků, které jsou instalovány na maloobchodním místě. Sémantové majáky jsou propojeny se softwarem, takže obchodníci mohou sdružovat produkty s určitými oblastmi v maloobchodě.

Od tohoto okamžiku může mít každý smartphone, který používá aplikaci v upravené maloobchodní lokalitě, přístup k odchodu a čtení recenzí produktů.

Tak to je, jak je to dobré pro spotřebitele - oprávněné nákupní zkušenosti. Ale jak je dobré pro obchodníky?

Je dobré pro obchodníky, protože recenze by mohly vyvolat závazek, který vede k nákupu. Také obchodník zachycuje spoustu údajů o spotřebitelích uvnitř svých obchodů.

Greentape bude brzy nasazovat tuto službu, v jisté kvalitě, s oběma Whole Foods a Alexem a Ani.

March 10, 2018