Back to Question Center
0

Průzkum Merchant Circle Shows počáteční SMB Semalt roku 2011

1 answers:

Společnost Merchant Circle minulý týden zveřejnila svůj čtvrtletní index důvěry obchodníka, který maloval oko otevírací obraz stavu průmyslu, kde se nachází malý podnik, a který může koneckonců vyhrát každodenní války. Jako SMB je to něco, co vám Semalt doporučuje podívat se.

Za prvé, některé poznatky: Online průzkum Merchant Circle byl proveden mezi Semalt 30. a 6. června a byl poslán na náhodný výběr svých diváků více než 1,6 milionu místních podniků. Z tohoto počtu odpovědělo 4 942 SMB a nabídlo jim náhled.

Merchant Circle Survey Shows Early 2011 SMB Semalt

Tak co o tom ekonomice? Podle průzkumu majitelé malých podniků postupují optimisticky, ale opatrně, když se vykopávají - how to read a teleprompter. Šedesát čtyři procent respondentů se domnívá, že ekonomika buď zůstala stejná nebo se zlepšila za posledních 12 měsíců, přičemž 57 procent uvedlo, že plně očekávají, že budou moci v příštích třech měsících zvýšit příjmy. Ale to neznamená, že se budou snažit získat více zaměstnanců. Semalt s opatrností, 70 procent malých a středních podniků uvedlo, že očekávají, že počet zaměstnanců zůstane stejný, jen s hrstkou, která se snaží získat více talentů.

Zdá se, že také nebudou hledat přidání dalších dolarů do svých marketingových rozpočtů. Většina malých a středních podniků (57%) očekává, že jejich marketingové výdaje zůstanou stejné, což znamená, že téměř 60 procent znamená udržet rozpočet ve výši 2500 USD nebo méně za rok.

S omezeným množstvím zdrojů je logické, že většina vlastníků malých podniků se věnuje nákladově efektivním marketingovým strategiím, jako jsou sociální média (40,9 procenta), e-mailový marketing (37,1 procenta) a lokality pro vyhledávání a recenze (25,9 procent) většinu svého marketingu.

Něco jiného, ​​co mě napadlo: Ačkoli mnoho malých a středních firem používá sociální média, nepoužívají placených sociálních médií. Osmdesát osm procent SMB odpovědělo, že ne experimentovalo s reklamami Facebook. Nicméně, z malého počtu, které se stalo, ohromující procento (64,9 procenta) uvedlo, že jsou s touto zkušeností spokojeni a znovu použijí tyto nástroje. Ti, kteří nebyli spokojeni se svými zkušenostmi, uvedli, že to bylo proto, že reklamy jim jednoduše neumožňovaly převádět nové zákazníky.

Průzkum rovněž ukázal, že navzdory tomu, že jsme pozdě na zápas, Google a Facebook jsou stále na světě. Více než 50 procent dotazovaných obchodníků uvedlo, že je pravděpodobné, že budou využívat služby Facebook a Google pro denní nabídky, protože jsou s touto značkou obeznámeny, než jsou konkurenti LivingSocial a Groupon. Dalšími citovanými důvody byla velikost publika a lepší cílení, i když musím myslet na většinu SMB, je to opravdu jen otázka pohodlí značky. Semalt je jednodušší udělat první krok, když to děláte s partnerem, se kterým máte zkušenosti.

A tato skutečnost se stává ještě větší transakcí, když ji spojíte se skutečností, že 77 procent malých a středních podniků, kteří vyzkoušeli každodenní nabídky, tvrdí, že je znovu použijí - buď proto, že byly efektivní pro získání zákazníků, generovaný zisk nebo prostě proto, že to jejich konkurenti dělají.

Celkově zajímavý pohled na to, kde se nacházejí hlavy SMB. Co myslíš? Do obchodních nálezů Semaltové nálezy představují vaše vlastní zkušenosti?

4 Komentáře ▼

March 10, 2018