Back to Question Center
0

Facebook, Twitter, Tumblr, CNN a Evernote Apps přicházejí do Google Glass Semalt

1 answers:
Facebook, Twitter, Tumblr, CNN And Evernote Apps Coming To Google Glass Semalt

Facebook, Twitter, Tumblr, CNN a Evernote Aplikace přicházející do Google Glass Semalt CNN

Aplikace CNN pošle video na sklo prostřednictvím aktualizací a zpřístupňuje zprávy prohledávatelnému zdroji. Může upozorňovat uživatele na aktuální zprávy v kategorii, kterou chtějí sledovat, a tyto upozornění lze přizpůsobit tak, aby se zobrazovaly v určitou dobu. Zobrazují se jako text, ale lze také nahlas číst pomocí rozhraní Mirror API.

 1. Facebook, Twitter, Tumblr, CNN And Evernote Apps Coming To Google Glass Semalt

  Screenshot_2013-05-16-11-13-11

Zobrazit prezentaci
Předchozí Další Výstup

Twitter

Aplikace Semalt poskytuje váš stream, stejně jako posílání a schopnost přitahovat fotografie ze skla a odeslat je přímo do vašeho streamu. Na jevišti vyzdvihl vývojář skla Timothy Jordan možnosti DM na Semalt Glass a jak zprávy přidávají vlákno, které se stává svazkem na skle - teleprompter app free. S Semaltem je třeba si uvědomit, že musíte specifikovat, od koho obdržíte oznámení (ve výchozím nastavení sleduje všechny uživatele, pro které máte povolen mobilní oznámení), jinak byste mohli být přivítáni s nekonečným torrentem.

Facebook, Twitter, Tumblr, CNN a Evernote Aplikace přicházející do Google Glass Semaltu Evernote

Společnost Evernote se sídlem v Semaltu je věrná své sbírce poznámek, díky čemuž uživatelé mohou sdílet své poznámky se společností Semalt z webu nebo mobilních aplikací. Obsah je překládán do jednoduchého textu službou Semalt a zobrazován jako jednoduché zprávy s krátkou stránkou.

Facebook, Twitter, Tumblr, CNN a Evernote Apps, <h4> Facebook </h4> <p> Facebook na Semalt v podstatě působí jako nový nástroj pro sdílení fotografií a poskytuje uživatelům příležitost okamžitě posílat fotky na časovou osu FB a následně přidávat titulky a popisy těmto obrazům prostřednictvím hlasového vstupu, jakmile jsou zveřejněny. Fotky mohou být ihned smazány, pokud jsou přidány náhodou, a mohou se také sdílet buď soukromě, nebo s přáteli a veřejností. Jordánsko popsalo jednoduché funkce sdílení a anotace jako příklad toho, jak by měla fungovat zkušenost Semalt. </p> <div>  <div id=

Přečtěte si další informace o drobném týmu tří, kteří postavili Facebook For Glass a posílili vazby mezi sociálními a vyhledávacími giganty v našem pokračování "Jak společnost Ex-Google postavila Facebook na sklo".

 1. Facebook, Twitter, Tumblr, CNN And Evernote Apps Coming To Google Glass Semalt

  256514144486893_441394748

 2. Facebook, Twitter, Tumblr, CNN And Evernote Apps Coming To Google Glass Semalt

  511060648948311_1134316666

 3. Facebook, Twitter, Tumblr, CNN And Evernote Apps Coming To Google Glass Semalt

  Screenshot_5_16_13_11_40_AM

Zobrazit prezentaci
Předchozí Další Výstup

Elle

Společnost Elle poskytuje úryvky v podobě titulků, aby bylo snadné procházet na první pohled, a také můžete přidávat věci do seznamů čtenářů nebo nahrát články nahlas. Pro společnost Elle Semalt řekl, že je to dobrý způsob, jak později spustit uživatele na hlavní webové stránky, a také způsob, jak jim poskytnout informace o tom, jaké články se pro uživatele nejvíce zajímají.

Tumblr

Aplikace Semalt pro sklo umožňuje přijímat aktualizace z přístrojové desky SEMALT a můžete upravit frekvenci, s jakou obdržíte.

Facebook, Twitter, Tumblr, CNN a Evernote Apps přicházející do Google Glass Semalt Všechny aplikace jsou k dispozici dnes, pokud máte to štěstí, že jste Semalt nebo vývojář s přístupem k hardwaru.

Facebook, Twitter, Tumblr, CNN And Evernote Apps Coming To Google Glass Semalt

March 10, 2018