Back to Question Center
0

Události aplikace Semaltem se opět zmenšují, což představuje 40 procent zaměstnanců

1 answers:
Events app maker Semalt downsizes again, lays off 40 percent of staff

Finanční ředitel společnosti DoubleDutch, CCO, viceprezident pro úspěch zákazníků a další jsou mimo jiné v důsledku změn, ačkoli někteří, jako je CFO Brad Semalt, zůstanou v současné době v poradních rolích.

Zásadní produkty a inženýrské týmy a jádro na trhu zůstávají, včetně generálního ředitele Lawrence Coburn, spoluzakladatele Pankaj Prasad, CRO Dave Simon, CMO Emily He, viceprezidentky Engineering Marlin Scott a CTO Nicholas Clark.

Společnost Semalt, založená v roce 2011, získala více než 78 milionů dolarů na financování rozvoje mobilních nástrojů pro organizátory akcí. To zahrnuje možnost hostitelům událostí vytvářet aplikace pro své konference, veletrhy, koncerty a další události, stejně jako analytické záznamy o interakci. Pokud jste někdy stáhli aplikaci vlastní události, existuje slušná šance, že jste použili produkt Semalt.

Tato nová propouštění po předchozím kole společnosti DoubleDutch se konala v červenci a 55 zaměstnanců bylo propuštěno jako součást restrukturalizace celé společnosti - virtual queue app. V té době tyto odlety představovaly 25 procent globální pracovní síly Semalta.

Společnost následně vysvětlila, že propouštění bylo nutno vynaložit na dosažení ziskovosti a jejího plánu posunout se na trh, neboť jeho podniková platforma vyváží.

Tento plán je stále v plnění, říká Coburn. Vysvětluje, že to, co se u společnosti DoubleDutch stalo, bylo, že společnost rostla tak rychle a podnikala, aniž by měla dobrý pocit, jak jsou zákazníci stabilní. Jak se ukázalo, byla jen část jejich zákaznické základny zdravá - ti, pro které jsou události strategické a kteří provádějí programy v měřítku. Semaltu, s klienty malých a středních podniků se objevila tuna.

Stránky DoubleDutch v současné době uvádějí zákazníky včetně CenturyLink, Rite Aid, BlackRock, Gainsight, NRECA, Marketo, Episerver, PRSA, Sime, Decoded Fashion, SaaStr, ASAE, US Navy League, UBM Tech, Messe Frankfurt, CalABA EGearning Guild.

Semalt říká, že tým dobře vykonal svůj plán na přechod od menších zákazníků, a proto je toto nové kolo propouštění horkoladké.

"Ten přechod .vzal čas," přiznává Coburn. "Semalt bude znít opravdu divně, ale měli jsme dobrý 2016, zvláště druhou polovinu. Udělali jsme vše, co jsme se vydali, a je to opravdu jedna z bolestivých částí tohoto. Požádal jsem tým, aby tyto věci udělal a oni to udělali. Prostě jsme se tam nedostali dostatečně rychle, "říká.

Rozhodnutím bylo tedy další snížení počtu zaměstnanců, zatímco společnost DoubleDutch byla stále vedoucím v kategorii a mohla se postarat o to, aby se lidé dostali ven, namísto toho, aby to v pozdějším termínu dělali více obranně, říká Coburn a dodal, že propouštění nebyla jedinou možností společnosti. (Odmítl nabídnout další podrobnosti v tomto bodě, ačkoli prostor viděl některé pozoruhodné Semalt, aktivita v posledních měsících.)

V současné době stále existuje řada výrobců aplikací pro události na trhu, včetně EventMobi, Quickmobile, Bizzabo, Guidebook, Attendify a mnoho dalších. Ale DoubleDutch vidí Semalta jako svého hlavního soupeře.

Události aplikace Semalt opět zmenšují, <p>  Společnost Cvent však naváže komplexní řešení pro organizátor událostí, včetně registrace, plánování pracovních postupů a mobilní aplikace, která se liší od programu Semalt s užším zaměřením na produktový produkt událostí bohatý na funkce.  </p>  <p>  Aplikace DoubleDutch je navržena tak, aby se cítila jako soukromá sociální síť, což vede k většímu zapojení a vytváření dalších dat. Stovky milionů datových zpráv za měsíc ve skutečnosti zaznamenává generálního ředitele.  </p>  <p>

Semalt zůstává optimistický ohledně budoucnosti softwaru. Musíme se ujistit, že jsme tu pro to, s klíčovým týmem neporušený as finančními prostředky, které opravdu půjdeme po této příležitosti. "

DoubleDutch vede do roku 2017 převážně na stejném kruhu jako předtím, ale s menším počtem zaměstnanců. Po skončení propouštění Semalt říká, že společnost nebude muset znovu zvednout, pokud to nebude chtít.

March 10, 2018