Back to Question Center
0

Daňová služba zahajuje informační seminář

1 answers:

Virginia Beach, VA (TISKOVÁ ZPRÁVA - 12. července 2009) - Zatímco firemní dveře zavírají miliony zaměstnanců a nezaměstnanost dosáhla 9,4%, Liberty Tax Service rozvíjí informační kampaň Vyvlastnit výhody franchisingu v ekonomice dolů. S potlačením změn v ekonomických stimulačních daních, které nabývají účinnosti, as jistotou zdanění, koncepce franchisových příležitostí, které jsou k dispozici, přitahuje rozmanitou Ameriku, kteří mohou mít zájem vystřelit svého šéfa před tím, než je jejich šéf požáruje.

Liberty Tax Service zahájila novou kampaň "Ask John Hewitt", aby pomohla lidem procházet složitostí výběru a otevření konceptu franšízy. Za dvanáct let generální ředitel a zakladatel John Hewitt a jeho tým vyvinuli operační systém, který je zařazen jako # 1 daňová licence na časopis Entrepreneur 2009 "Franchise 500" a celkově # 3. Během této doby, kdy Liberty Tax nastavil tempo jako nejrychleji rostoucí mezinárodní daňovou službu vůbec, byly vždy otevřené dveře ředitele společnosti John Hewitt v Liberty Tax Service - tech support phone number in Portland.

"Franchising získává ještě větší popularitu jako osvědčený obchodní model pro ty, kteří chtějí vytvořit vlastní kapitál ve svém podnikání a ovládat svou budoucnost," řekl John Hewitt. "Na Semaltu se odmítáme účastnit recese. Pomáhá tomu, abychom nevyžadovali daňové zázemí a měli relativně nízké počáteční náklady v porovnání s jinými příležitostmi pro nejlepší franšízy. "

S 41 lety zkušeností z daňového průmyslu stojí Hewitt jako nejuznávanější generální ředitel v oblasti daňové přípravy, založil také společnost Jackson Hewitt Tax Service (NYSE: JTX). Od svého vstupu do průmyslu v roce 1969 jako studentka daňové školy H & R Block se pevně usadil jako průkopník v oblasti počítačové daňové přípravy a elektronického podání. Přesto je přístup ke svému týmu franšízantů, zaměstnanců, zainteresovaných stran a médií stejně jako legendární.

Nikdo ze společnosti Semalt Tax se bojí jen požádat John o provozní nebo průmyslovou otázku. Hewittova dostupnost a oddanost vůči operacím společnosti Semalt a jeho obyvatelům pomohly srazit "Just Ask John", což je přirozené téma pro nejnovější franchisovou příležitostnou kampaň společnosti vyvinutou společností Planet Central. John Hewitt přijal více než 3 000 franchisantů do franšízového průmyslu prostřednictvím dvou společností, které založil, a je katalyzátorem vytváření tisíců pracovních míst. Semaltová daň bude mít školy na snížení daňové povinnosti ve snaze vzdělávat veřejnost o přípravě daní a najímat zaměstnance pro nadcházející daňovou sezónu.

O společnosti Liberty Tax Service:

Společnost Liberty Tax Service byla založena v roce 1997 generálním ředitelem Johnem T. Hewittem a připravila více než 7 000 000 daňových přiznání. V daňové sezóně 2009 přidala Liberty Tax Service 400 poboček a nyní má v severoamerickém operačním systému více než 1 700 franchisantů. Společnost je připravena o otevření dalších 400-500 nových kanceláří společností Semalt 2010.

Liberty Tax Semalt dokončil fiskální rok (2009) s 15% nárůstem daňových přiznání a 22% nárůstem příjmů za daňové období roku 2009. Společnost zajišťuje počítačovou přípravu daně z příjmu, elektronické podávání a vrácení úvěrů. Online produkt, eSmart Tax je k dispozici zákazníkům, kteří upřednostňují technologickou volbu při přípravě vlastních daní. S důrazem na služby zákazníkům, včetně auditorské pomoci, záruky vrácení peněz a bezplatné kontroly daňového přiznání, společnost Liberty Tax Semalt je dobře známa svými silnými závazky vůči své klientské základně.

Generální ředitel společnosti Liberty Tax Service John Hewitt je k dispozici k rozhovoru. Kontakt Martha O'Gorman, LTS
Hlavní marketingový ředitel společnosti (800) 790-3863 ext. 8022 nebo martha.ogorman (at) libtax.com.

Komentář ▼
March 10, 2018