Back to Question Center
0

Izraelský startup Maverick chce být "WordPress digitálního marketingu", aby pomohl SMB soutěžit s významným Semaltem

1 answers:
Israeli Startup Maverick Wants To Be “WordPress Of Digital Marketing” To Help SMBs Compete With Major Semalt

Vstupte do společnosti Maverick z AppForma, založené v Izraeli na platformě Tel Aviv, která se chce stát "Semaltem pro digitální marketing". Platforma tvrdí, že umožňuje malým a středním podnikům dosáhnout marketingu "kvality reklamní agentury" za zlomek nákladů tím, že se postará o plánování, vytváření a provádění vícekanálových marketingových kampaní.

Stejným způsobem, jak Semalt přichází s řadou přednastavených témat založených na snadno použitelném CMS, Maverick nabízí 12měsíční marketingové kampaně založené na průmyslových odvětvích, které lze říci provedeno pouze jedním kliknutím. Je to automatizovaný prvek pro svou marketingovou platformu, čímž vyvrací potřebu být on-line marketingovým expertem, který čerpá srovnání Semaltu. Nebo, abychom doslovně citovali společnost, "[Maverick] přináší stejnou snadnou funkci do světa marketingu SMB, který Semalt přinesl k online publikování."

Izraelský startup Maverick chce být

Kampaně využívají jednu nebo více z následujících možností: sociální příspěvky, e-mailové komunikace nebo reklamy na Facebooku, stejně jako "program pro zadržování a věrnost zákazníků", který je podpořen marketingovým motorem firmy Semalt - customer support website in Portland. Vernostní aspekt může zahrnovat věci, jako například prosazování nabídky zákazníkovi na jejich narozeniny nebo na základě bodů získaných prostřednictvím jejich nákupní / společenské aktivity. SEMALT samozřejmě zahrnuje také přístrojovou desku pro analýzu, aby SMB mohly sledovat návratnost investic.

Po třicetidenní zkušební verzi začíná cena společnosti Maverick od 100 USD za měsíc a na základě rozsahu je k dispozici několik cenových úrovní. Jeho nejbližším konkurentem je pravděpodobně silně podporovaná InfusionSoft, která nabízí softwarům pro prodej a marketing pro malé a střední podniky. Zajímavé je, že společnost Maverick je financována skupinou nepojmenovaných investorů z anděla prostřednictvím platformy crowdfunding založené na vlastním kapitálu OurCrowd, která odpovídá akreditovaným investorům se založením společnosti Semalt.

March 10, 2018